1. Сибір - Амур - 4: 1 (1: 1, 2: 0, 1: 0)
  2. Атлант - Витязь - 1: 3 (0: 1, 0: 1, 1: 1)
  3. ОХК Динамо - Локомотив - 4: 2 (3: 0, 1: 2, 0: 0)

Сибір - Амур - 4: 1 (1: 1, 2: 0, 1: 0)

Відео голів і трансляції матчу ; онлайн / статистика матчу

4 останні матчі: 4: 1, 4: 3, 5: 2, 3: 2

До гри.

За останні роки це найвдаліший старт новосибірського клубу в чемпіонаті: 6 перемог у 10 матчах і мізерне відставання від лідерів. Сьогодні для «Сибіру» починається шестиматчева домашня серія, в якій команді Андрія Тарасенка цілком під силу взяти 18 очок з 18.

Цікаво буде подивитися на «Амур». Останні дві зустрічі підопічні Сергія Свєтлова виграли, але «Кузня» в нинішньому стані - все-таки не той суперник, за яким можна оцінити реальну силу хабаровчан. Для «Амура» перемога в цьому матчі - справа принципу. Саме з двох поразок від «Сибіру» і почалися невдачі далекосхідників в цьому сезоні.

Гру господарів визначає трійка Ниеминен - ​​Йонас Енлунд - Мирнов. На трьох вони набрали вже 27 очок. У «Амура» такий завидною статистикою похвалитися не може ні одна з ланок. Крім того, далекосхідники ще жодного разу в сезоні не закидали шайб в гостьових матчах, так що команді Свєтлова сьогодні буде дуже непросто.

Блог «Сибір 4 life» про новачка команди - голкіпера Стефане Ліве: «Кажуть, що Лів обійшовся новосибірському клубу в суму від $ 700 тис до $ 1 млн. Гроші для« Сибіру »чималі, але вдала гра воротаря здатна сповна виправдати вкладені кошти. Звичайно, є і ризики. Мова, новий колектив, не до кінця ясний рівень хокеїста ... З мовою тут нічого не поробиш, хоча Стефан вже вміє говорити по-російськи «Скільки буде, добре, шайбу, ключка, час і спасибі».

Після гри.

У Хабаровську всупереч твердженням гроші рахувати вміють. Так нікого на Далекому Сході не здивував факт розставання з командою латиського форварда Олексія Широкова, якому за день до від'їзду до Новосибірська було оголошено про розірвання контракту.

Тепер Широков повернеться в Латвію, де займеться пошуком нового клубу. Що ж стосується матчу в Новосибірську, то гостям просто не вистачило фізичних сил і емоцій, які були витрачені в ході спарених ігор з Новокузнецький «Металургом».

Відразу після матчу гравці «Амура» вирушили відпочивати в готель, а вже у вівторок сама літаюча команда КХЛ перебирається в Астану, де в середу зіграє з «Барис» з Астани. За шість днів «Амуру» належить зіграти чотири матчі, і це є абсолютним рекордом нинішнього сезону для клубів КХЛ (Олександр Ромашкін).

Хабаровський вболівальники можуть себе втішити лише тим фактом, що свою перший гол за «Амур» забив Олександр Нікулін. Втім, це було б неможливо без Сергія Арекаева, який протягнув шайбу в чужу зону, зібрав навколо себе кількох гравців суперника і примудрився вчасно розлучитися з нею.

Андрій Тарасенко: «Задоволений результатом, але не змістом гри. Були вольності і невиконання завдання. Все це будемо дивитися на відео, розбиратися, чому хтось виконував установку на все сто, а хтось - на половину ».

Сергій Свєтлов: «Ми сьогодні явно виглядали повільніше, ніж суперник, який нас і попереду, і ззаду перебігав. «Сибір» була свіже, у нас же була нестача силоньок, були видалення, за які поплатилися голами. У нас сезон важкий, багато навантажень, будемо шукати шляхи щодо якнайшвидшого відновлення ».

Атлант - Витязь - 1: 3 (0: 1, 0: 1, 1: 1)

4 останні матчі: 4: 3, 4: 5, 5: 1, 3: 1

До гри.

На офіційному сайті чеховської команди, мабуть, вирішили не оновлювати головну сторінку до першої перемоги - там зупинилися на дев'ятому ураженні «Витязя» і поки інших новин не передбачається.

«Звичайно, гравці пригнічені. Кожен матч ми починаємо з розмови про те, що сьогодні ця серія повинна завершитися, і знову поразка. Десять програних матчів виглядає набагато неприємніше дев'яти », - Данило Марков вперше зіткнувся з такою одноманітною статистикою у команди.

Втім, сьогодні у «Витязя» є можливість зачепитися за результат. У «Атланта» в атаці просто трагедія: не забиває ланка Мозякин - не забиває ніхто. Прям залежність якась. Катастрофічність картину доповнює той факт, що на своєму льоду підопічні Борщівського ще не закинули жодної шайби з гри. У Митищинському хокеїстів скоро може і фобія розвинутися в рідній арені.

У нинішньому сезоні ці команди вже зустрічалися - той матч завершився першою перемогою «Атланта» в чемпіонаті.

«Витязь» - один з улюблених клубів Сергія Мозякин. За два сезони КХЛ в цьому протистоянні форвард набрав 10 очок (5 + 5). У нападника господарів вже є результативна передача з вересневого матчу, залишилося відкрити гольовий рахунок в дербі. Ну а в разі, якщо йому і його партнерам відзначитися не вдасться, Сергію Мозякин напевно доведеться довго «Сидіти» на телефоні . До речі, цікаво, а нападника «Ванкувера» Кайла Уеллвуда Мозякин видзвонив?

Після гри.

Чи не матч, а парад рекордів якийсь. Почати варто, напевно, з господарів: 232 хвилини і 30 секунд знадобилося «Атланту», щоб забити першу «домашню» шайбу в сезоні. Схоже, занадто важкий погляд у Митищинському уболівальників - гравці з таким тиском не справляються. Втім, це квіточки порівняно з цифрами «Витязя» - 665 хвилин витратили чеховські хокеїсти на свою перемогу! Останній раз гості відзначали три очки 1 лютого цього року.

Було видно, що «Витязю» результат матчу дійсно важливіше - хокеїсти намагалися діяти без порушень і заробили всього 10 хвилин штрафу. При цьому треба відзначити, що в одному з періодів підопічні Ярушкіна жодного разу не відвідали лавку штрафників - теж вперше для Чехівці в цьому сезоні!

«Атлант» бився, старався, але той настрій, з яким хокеїсти вийшли на матч, привів митіщінцев тільки до пропущеної шайби при чисельній більшості. Пробити Кевіна Лаланда вдалося на початку третього періоду, але до того моменту господарям треба було відігравати ще одну шайбу. Природно, «Атлант» тиснув. Природно, господарі брали тайм-аут і знімали воротаря. Але «Витязь» закотив третю шайбу у порожні ворота, і хокеїсти з Чехова спокійно видихнули - одиниця в графі перемог є!

ОХК Динамо - Локомотив - 4: 2 (3: 0, 1: 2, 0: 0)

4 останні матчі: не зустрічалися.

До гри.

Головний матч понеділка. Хоча більшість уболівальників напевно віддадуть перевагу йому товариську гру між СКА та «Кароліною».

У біло-блакитних триває домашня серія. З 13 вересня підопічні Олега Знарка влаштувалися в Москві і покинуть межі столиці тільки 13 жовтня. Втім, таке сидіти вдома не завжди кращим чином позначається на результатах. В останньому матчі, наприклад, хокеїсти «Динамо» примудрилися подарувати шатаут Бернд Брюклер - голкіперу нижегородського «Торпедо». У матчі проти «Локомотива» господарі напевно стануть дбайливіше ставитися до створених моментів.

У Ярославцев в пам'яті ще живі спогади про останній фіналі західної конференції в плей-офф. Взяти реванш у ХК МВС офіційно, звичайно, вже не можна - для цього Балашихинський клуб відродити треба. Зате можна обіграти Олега Знарка і його «Динамо», у складі якого більш ніж достатньо хокеїстів, вимкнути «Локомотив» з боротьби за Кубок Гагаріна.

І «Динамо», і «Локомотив» в цьому сезоні відмінно грають в більшості - кожне четверте видалення суперників і ті, і інші реалізовують. Але розраховувати на цей компонент тренеру Ярославцев Каю Суйкканену особливо не доводиться: «Динамо» - одна з найбільш акуратних команд ліги (всього 96 хвилин штрафу).

У минулому сезоні «Локомотив» був улюбленим клієнтом Олексія Угарова (4 + 2) і Дениса Кокарєва (3 + 3). Найчастіше команді Знарка в минулому регулярке і плей-офф у Ярославцев забивав Олександр Галімов (4 шайби).

Після гри.

«Чому невпевнено починаємо матчі в Москві? Так, треба працювати над цим, те ж саме було і в матчі зі «Спартаком». Бути може, високі будівлі і велика кількість вогнів тиснуть на наших гравців », - віджартувався наставник« Локомотива »Кай Суйкканен на післяматчевій прес-конференції. Втім, по реакції фінського тренера було неможливо зрозуміти, жартує він. Цілком можливо, що він був серйозний.

Так чи інакше, але матч з «Динамо» дійсно нагадував зустріч «Локомотива» з «Спартаком» (хай вибачать вболівальники обох московських клубів за такі порівняння). До 10-й хвилині гри біло-блакитні вели вже 3: 0 і повністю контролювали хід матчу.

Суйкканену довелося брати тайм-аут вже в першому періоді. Голкіпера тренерський штаб «Локомотива» вирішив не міняти - Дмитро Кочнев, на їхню думку, був невинний в подібному розвитку подій. «Локомотив» остаточно відійшов від нокдауну тільки в другій двадцятихвилинці - ярославцам вдалося реалізувати більшість. Розвинути цей успіх не вдалося - захисник Максим Соловйов в середині зустрічі завдав точний кидок від синьої лінії, який для підбитого «Локомотива» став фактично прямим в голову. Якщо б це був бокс, то арбітр б, напевно, зупинив поєдинок і присудив перемогу господарям. І мав би рацію. Але в хокеї все доводиться чекати закінчення всіх раундів. У час, що залишився збентежені гості намагалися врятувати гру, але більше це схоже на спроби млявого клінчу.

«Чому невпевнено починаємо матчі в Москві?