Халл - Лестер 0: 1. Finally

3 місяці, 99 днів, 14 матчів ... Вибирайте будь-яку цифру. Саме стільки часу знадобилося "Лестеру", щоб здобути довгоочікувану перемогу після феєричного матчу з "МЮ". І ось воно:

(Тут мало бути відео кращих моментів матчу, але я не можу завантажити на Спортс відео з ВК, а на ютубі воно в лічені хвилини буде забанено, тому даю пряме посилання на відео в ВК)

Я не буду багато писати про цю перемогу, бо вона поки що мало що значить.

Тим не менш, вона була здобута. У вкрай сумнівному стилі (якщо ви бачили 2-й тайм), але здобута. На відміну від відчайдушного матчу з "Тоттенхемом", в грі з "Халлом" "лисиці" показали закритий і дуже обережний футбол (правда, тільки в першому таймі). Ріяд Марез забив красивий і, в якійсь мірі, закономірний гол, який подарував уболівальникам надію. У першому таймі "Халл" не створив нічого серйозного біля воріт "Лестера". Правда, і "Лестер" не сильно досяг успіху.

Зовсім інша справа - тайм другий. Штанга, перекладина, ноги захисників, руки Хеймер, руки захисників безліч разів рятували ворота "лисиць" від вірного гола. Варто лише поглянути на статистику ударів (18: 4 на користь господарів), і все стає зрозуміло. А видалення Конческі і Куїнна в кінцівці лише підтвердили високий градус знервованості цього матчу.

А видалення Конческі і Куїнна в кінцівці лише підтвердили високий градус знервованості цього матчу

Окремо висловлюся про гру руками захисників "лисиць": вже точно не "Халл" скаржитися на рішення арбітра не на їхню користь. Просто подивіться хайлайти матчу "тигрів" з "Сандерлендом". "Лестер" же заслужив парочку одинадцятиметрових ще в грі з "Тоттенхемом" (ну, після фолу Вертонгена точно заслужив, з другим можуть бути суперечки). Так що, як кажуть, Carma is a Bitch.

Так що, як кажуть, Carma is a Bitch

Найджел Пірсон може бути задоволений. Його методи, хоч і з дуже гучним скрипом, нарешті принесли результат. І відставка вже точно відкладається на кілька турів (а може і на зовсім).

Дуже нервова гра закінчилася сприятливо для "лисиць". Вперше за вкрай довгий час.

Знаєте, я б погодився на подальші такі матчі, якщо вони будуть приносити максимум очок. У всякому разі, тепер уболівальники можуть побачити світло в кінці тунелю.

Але цей світ може зникнути зовсім скоро, так як майже весь січень "лисицям" не зможуть допомогти жваві фланги півзахисту в особі Ріяда Мареза і Джеффрі Шлуппа, які їдуть на майбутній Кубок Африканських Націй, збираючись захищати честь своїх країн (Алжиру і Гани відповідно). Дуже тяжко буде команді без цих відмінних хлопців, які тягли гру на себе вже досить довгий час. Тому саме час повертатися в колію Ентоні Кноккарту (я вже не пам'ятаю, в який раз за сезон це пишу) і Ніку Пауеллу. Вибачте, але на Марка Олбрайтон навіть не сподіваюся.

Останнє, що хочу особливо відзначити, це календар претендентів на виліт в останніх восьми матчах сезону: у "Лестера" він найсприятливіший для збереження прописки в еліті (жодної гри з претендентами на чемпіонство або просто топовими клубами + 5 з 8 ігор домашні). Ні в одній іншій команди ліги календар не виглядає так добре. "Лисицям" потрібно лише навчитися стабільно набирати очки з рівними собі суперниками.

Наступна гра відбудеться 1-го січня на "Енфілді". Напевно, "Ліверпулю" в нинішньому його стані не буде так вже й легко обіграти "лисиць". Але не буду заглядати наперед. Я вже зробив це в кінцівці огляду матчу з "МЮ", про що зараз сильно шкодую ...