Далекосхідний турнір з жіночого боксу стартував у Владивостоці »Департамент фізичної культури і спорту Приморського краю

1. Далекосхідний турнір з жіночого боксу стартував у Владивостоці

Далекосхідний турнір з жіночого боксу стартував у Владивостоці

Чемпіонат та першість Далекосхідного федерального округу

Чемпіонат та першість Далекосхідного федерального округу з боксу серед дівчат, юніорок та жінок стартували 8 січня під Владивостоці. У змаганнях беруть участь 42 спортсменки з п'яти регіонів - Хабаровського краю, Амурської і Магаданської областей, Єврейської автономії. Найчисленнішу команду виставив Приморський край. Традиції жіночого боксу в Примор'ї були закладені ще кілька років тому дворазовою чемпіонкою Європи і призером світу Марією Яворської. Зараз, коли жіночий бокс включили в програму літніх Олімпійських ігор, він став ще більш популярним. Наступниці приморській чемпіонки вийшли на ринг, щоб поборотися за путівки на чемпіонат Росії.

Вікторія Волкова, учасниця змагань (п. Липівці, Приморський край): "Потрібно було виграти, головне виграти, решта не знаю. Після того, як я стала займатися боксом, ми стали вставати в спаринги з хлопчиками, тому що дівчаток вже мало. І доводиться стояти з хлопчиками, але вони вже бояться ".

Євген Михайлов, виконавчий директор федерації боксу Приморського краю: "У нас вже є призери Росії, дворазові призери по дівчатам, це 15-16 років. Марія Квас і Уляна Новікова. З цього року вони будуть боксувати як юніорки. Ми сподіваємося на них".

Триденні змагання завершаться 10 січня. У фінальних поєдинках визначаться найсильніші спортсменки, які увійдуть до збірної Далекого Сходу і представлять округ вже на російських турнірах.

Джерело: Весті.Пріморье