Полезные материалы

Качаємо біцепс на перекладині | Turnik-Men.Ru - Турнік, турнікмени, Вправи на турніку

  1. Спина на перекладині
  2. Прес на турніку

У цьому розділі ми розглянемо на прикладах, як підкачати біцепс за допомогою турніка У цьому розділі ми розглянемо на прикладах, як підкачати біцепс за допомогою турніка. Для початку повторимо поняття.

Біцепс являє собою плечову м'яз, що складається з 2-х пучків (внутрішнього і зовнішнього). Для того щоб успішно «прокачати» ці м'язи на перекладині зазвичай застосовують різні способи хвата. Розглянемо детальніше:

  • Вузький хват - розташувати руки коштує майже впритул один до одного, що дозволяє розподілити масу таким чином, що зовнішній пучок м'язів буде отримувати навантаження менше ніж внутрішній, застосовувати тут потрібно зворотний хват.
  • середній захоплення - підійде для новачків, тому що біцепс буде прокачано порівну, як внутрішній, так і зовнішній. Захоплення повинен бути принципово зворотний.
  • широкий хват - націлений на максимальне навантаження внутрішнього пучка біцепса. Хват не надто широкий, але більше середнього.

Займатися прокачуванням біцепса чисто на перекладині, мало правильно. Так один лише турнік обмежує різноманітність вправ, як наприклад, з використанням тренажерів, але хитаючи біцепс на турніку, ви отримаєте відмінну базу.

При прокачуванні на перекладині, м'язи плечового пояса будуть задіяні завжди, за винятком, коли не задіяне великий палець. При необхідності, максимальне навантаження для передпліччя ви отримаєте при вправах середнім хватом.

Спина на перекладині

У професійних спортсменів дуже добре розвинені м'язи спини, які виглядають просто шикарно.

Прислухаючись до думок культуристів, починати прокачувати спину стоїть на турніку, а вже після досягнення результату, допрацьовувати на тренажерах. При підтягуванні «за голову», відмінно прокачується група широких і трапецієподібних м'язів, що дає дуже хороші результати.

Не забувайте, що для досягнення найкращого ефекту, до вправ варто підходити комплексно.

Прес на турніку

Коли ви займаєтеся силовими вправами, то прес прокачується сам по собі, без додаткових зусиль, але при бажанні ви можете довести його до ідеалу. Як цього добитися? Існує досить простий підхід, давайте розділимо м'язи преса на «нижні» і «верхні».

Для прокачування «верхніх» м'язів повісніте на перекладині головою вниз, тримаючись ногами за турнік і починайте піднімати торс вгору і плавно опускати вниз, плавність рухів дасть необхідну напругу.

Для прокачування «нижніх» м'язів, прийміть положення, провіснув на турніку. Піднімайте і опускайте ноги, також намагаючись тримати м'язи в постійній напрузі

Даний комплекс тренування дозволить надати м'язам живота необхідну рельєфну форму.

Як цього добитися?