«Автомобіліст» мало не побив рекорд СКА. Не вистачило трьох перемог

Найважливіше про їх серії.

18 ігор ніхто не міг зрозуміти, як обіграти «Автомобіліст». Суперникам уральців не допомогло навіть те, що в один момент травмувалися одразу шість нападників: каток Андрія Мартемьянова переїжджав всіх в будь-якому стані.

Одну з найбільших серій КХЛ перервало друга ланка «Барис» і воротар Домінік Граховіна. Чех відбив 33 з 34 кидків, а ланка Петерсон - Кормье - Старченко організувало обидві шайби.

Спочатку вони забили в рівних складах, коли Кормье підправив на п'ятаку кидок Дица:

А другу і переможну шайбу забив той же Кормье - вже в більшості.

«Авто» знову потужно додав в третьому періоді і в черговий раз виграв його - але зміг забити лише одну шайбу. Мінімальна поразка в домашньому матчі завершує серію з 18 перемог поспіль.

• за півтора місяці «Авто» обіграв ризьке «Динамо», ЦСКА, «Слован», «Адмірал» (двічі), «Сибір» (двічі), «Трактор», «Спартак», «Сочі», «Йокеріт», « Локомотив »,« Северсталь », московське« Динамо »,« Амур »,« Куньлунь »,« Металург »і« Салават Юлаєв »;

• за клуб з Єкатеринбурга зіграло 28 польових гравців - 26 з них набрали очки, крім «лимитчиков» Данила Валітова та Володимира Ковалівих, які отримували символічне ігровий час;

• за 18 ігор «Автомобіліст» пропустив всього лише 24 шайби, і навіть в першому програному матчі не дозволив закинути більше двох. Відсоток відбитих кидків теж вражає: у Володимира Сохатская майже 94%, у Якуба Коваржа до сьогоднішньої гри було 95,6%!

• навіть незважаючи на те, що Анатолій Голишев не грає вже кілька матчів, він все одно залишається одним з лідерів КХЛ: ділить друге місце серед снайперів і займає те ж друге місце по переможним шайб (9 і 4 відповідно);

• у «Автомобіліста» навіть зараз залишається краще більшість в лізі (33,8%), а меншість трохи просіло після пропущеної шайби, відкотившись на восьме місце в КХЛ. Спецбригади зіграли важливу роль для команди, яка нерідко віддаляється;

• третій період «Авто» - справжня аномалія: 16 перемог з 19, різниця шайб 35-5! З урахуванням того, що за весь чемпіонат уральський клуб закинув 67 раз, на заключний період припадає більше половини шайб;

• чотири кращих бомбардира команди - її легіонери, які поки не пропустили жодного матчу: це легіонерська трійка Секстон, Та Кости і Доуса. яку то зводили, то розводили, а також центр другої ланки Франсіс Паре.