Чемпіонат Європи з волейболу серед жінок починається в Тбілісі

Жіноча збірна з волейболу стартує на чемпіонаті Європи з волейболу з матчу проти суперниць з Хорватії. Континентальна першість серед жіночих команд проходить з 22 вересня по 1 жовтня 2017 року Азербайджані і Грузії.

Континентальна першість серед жіночих команд проходить з 22 вересня по 1 жовтня 2017 року Азербайджані і Грузії

У турнірі візьмуть участь 16 команд, серед яких і збірна Білорусі. Путівку на головний старт сезону наша команда завоювала в основному раунді кваліфікації. У квартеті з суперницями з Чехії, Словенії та Греції білоруски здобули 5 перемог в 6 матчах і займали перший рядок у своїй відбірковій групі.

За підсумками жеребкування збірна Білорусі виявилася в групі В, матчі якої пройдуть у Палаці спорту в столиці Грузії, Тбілісі. У п'ятницю 22 вересня білоруски зіграють з командою Хорватії, на наступний день поміряються силами зі збірною Італії. Завершиться груповий турнір 24 ​​вересня матчем з господарками змагань, командою Грузії.

У чвертьфінал потраплять тільки переможці груп. Команди, що зайняли в своїх пулах другі і треті місця, поборються за чотири путівки, що в чвертьфінал в раунді плей-офф.

В ході підготовки до фінальної стадії ЧЄ збірна Білорусі зіграла два матчі зі збірною Азербайджану на Національної арені гімнастики в Баку, де пройдуть вирішальні зустрічі турніру. У першій грі підопічні Петра Хилько святкували успіх з рахунком 3: 2, в матчі-відповіді поступилися господаркам майданчика - 0: 3.

На минулому чемпіонаті Європи в Бельгії і Нідерландах жіноча збірна Білорусі вийшла в першу стадію плей-офф з другого місця і ледь не здолала команду Польщі (2: 3), в кінцевому підсумку посівши 9-е місце. Кращим результатом белорусок на континентальних форумах залишається восьме місце в 1993 і 1995 роках.