Динамо (Москва) - Ярославович (Ярославль): звіт про матч

Дебютанти суперліги не виграли у віце-чемпіонів Росії жодної партії, але поважати себе змусили Дебютанти суперліги не виграли у віце-чемпіонів Росії жодної партії, але поважати себе змусили.
Хоча перша партія особливо не вдалася. Сергій Антипкін двічі подав навиліт - 4: 2. Ярославці швидко ліквідували відставання. В середині партії динамівці знову вирвалися вперед. Дуплетом ейсів вибухнув Олександр Мельников - 14:11. Підопічні Віктора Сидельникова рук не опустили і наблизилися на мінімальну відстань. Їх порив остудив Дік Кой. Голландець забив м'яч в атаці, а, вийшовши на подачу, організував перехідний м'яч для Олександра Маркіна і ейс - 18:14. Залишки питань динамівці зняли, набравши два очки поспіль на блоці. Відзначилися Маркін і Мельников - 22:16. А завершив сет все той же 20-річний Мельников, який виконав ще одну відмінну подачу.

Дебют другої партії ярославці провели під девізом «Все тільки починається». Динамівці незчулися, як опинилися в ролі далеко відстали - 2: 7. Марічев прибрав з діагоналі Павла Круглова, чергувати вдалі атаки з очкових втратами, і дав шанс Дмитру Яковлєву. Погоня швидко увінчалася успіхом. Єрмаков залишив в грі складний м'яч, а Антипкін вдарив, як справжній нападник - 10:10. Зав'язалася рівна, азартна гра з обопільними шансами на успіх. Вперед виходили то одні, то інші, а сет-бол заробив Яковлєв і вийшов на подачу. Сидельников взяв тайм-аут, молодий нападник не подав, а Кривець зупинив атаку Коя. 25:24 - на користь «Ярославича». Напруга досягла апогею, але динамівці в складних ситуаціях вистояли. А Яковлєв, забивши доігровочний м'яч, приніс команді ще один сет-бол - 28:27. Москвичі реалізували його з першої спроби. Максим Шпилем з аварійної передачі Філіпа Хабра пробив далеко в аут.

Вперте протистояння продовжилося і в третьому сеті. До другого технічного перерви ярославці вирвалися в лідери - 16:14 але Яковлєв ейсом зрівняв шанси - 17:17, а ще дві його подачі втілили в набрані очки Олексій Остапенко - на блоці і Кой - в нападі. Ярославці не зніяковіли і в черговий раз відновили на табло паритет - голландський догравальника не впорався з різкою подачею Шпильова - 21:21. Зняти всі питання вдалося Маркину. Перший його вихід на подачу ознаменувався ейсом і тайм-аутом Сидельникова - 24:22. А після короткого перепочинку догравальника «Динамо» видав ще один ейс.

Кращим бомбардиром матчу став Кой, який приніс команді 15 очок. Дванадцять на рахунку Маркіна. У «Ярославича» тринадцять набрав Михайлович і дванадцять - Шпілёв.
Динамо (Москва) - Ярославович (Ярославль) - 3: 0 (25:19, 29:27, 25:22)