Полезные материалы

Граємо в пляжний волейбол - Спорт і Відпочинок

Пляжний волейбол - є одним з найпопулярніших командних видів спорту. Особливу увагу заслуговує жіночий пляжний волейбол. Цей вид волейболу привабливий не тільки своїм ставленням до волейболу, а красивими формами гравців. Сьогодні ми б хотіли написати про пляжному волейболі як грі.

Сьогодні ми б хотіли написати про пляжному волейболі як грі

Отже, правила для пляжного волейболу

На відміну від традиційних видів спорту волейбол не має, крім офіційних змагань, фіксованої кількості гравців. Але переважно щоб в волейбольних командах знаходилося 5-6 чоловік. Правила гри в пляжному волейболі ті ж що і в класичному. Для того, щоб гра була привабливою бажано розміщувати трибуни трохи вище рівня ігрового поля. Поле має бути розмірами 16 х 8 метрів. Для чоловіків (в пляжний волейбол чоловіки також грають) середня площа повинна складати 2,43 м, для жінок 2,24 м. Гра на піску робить пляжний волейбол привабливим для тих, хто хотів би отримати більш активний відпочинок і одночасно знаходиться на пляжі.

Для пляжного волейболу гравці мають потребу в гарному фізичному стані, силі і витривалості. Тяжкість цього виду спорту особливо відчувають на собі новачки, адже з трибун здається що грати волейбол досить просто, а от на практиці це зовсім не так. Щоб підготуватися до пляжного волейболу і зміцнити тіло належним чином рекомендується націлено тренувати м'язи задньої поверхні стегна, основні м'язи рук і плечові м'язи. Також, для досягнення успіхів у пляжному волейболі варто тренувати біг і знаходження в гарячому піску.

Волейбол - це, також, відмінний спосіб схуднення Волейбол - це, також, відмінний спосіб схуднення. За одну годину гри ви спалюється близько 500 калорій. Хоча пляжний волейбол є одним з видів спорту, без безпосереднього контакту з противником, все ж без небезпеки травмуватися в пляжному волейболі не обійтися. Більшість травм можна запобігти під час розминки перед грою, цільової підготовки та, перш за все, вивчаючи правильні методи гри. Проте, як і у всіх видах спорту в волейболі існують деякі ризики.

Травми в волейболі

Як з класичному волейболі найбільш поширеними травмами є удари пальців і рук. Розтягнення зв'язок, сухожиль і розриви також мають місце в пляжному волейболі. Якщо палець має якийсь маленький забій то краще не брати участь в грі або зв'язати його спеціальної пов'язкою. Можливість грати з невеликим забоєм варто обговорити з лікарем. Для спинного мозку, пляжний волейбол не надто відповідний вид спорту. Багато стрибки, повороти і вигини можуть викликати гострі та хронічні травми.

Як і у всіх інших видах спорту на відкритому повітрі, в пляжному волейболі потрібно бути уважним до сонячної енергії. Граючи в улюблену гру ви можете забути про тим, що заступає небо на пекучому сонці. Для захисту своєї шкіри варто використовувати сонцезахисний крем з максимально можливою фактором захисту від сонця (SPF). Також переважно одягати світлий одяг, сонцезахисні окуляри, і капелюх. Крім того, не забувайте про наслідках освіжаючих напоях наприклад звичайну воду.

Незважаючи на велику ймовірність отримати травми і удари цей вид спорту досить поширений у всіх теплих куточках світу.