«Мінчанка» виграла чемпіонат Білорусі з волейболу серед жіночих команд

Жіноча команда «Мінчанка» виграла чемпіонат в 5 разів з моменту заснування клубу.

У заключному турі фінального етапу, який пройшов в столичному спорткомплексі «Атлант», підопічні Віктора Дубицького змогли добитися в трьох матчах двох перемог. «Мінчанка» виявилася сильнішою за Барановицького «Атланта» 3: 0, брестського «Прибужжя» 3: 1 і поступилася чемпіону минулого сезону Мозирської «Перлині Полісся». Набраних очок столичному клубу вистачило, щоб виграти перше місце в сезоні, що завершився, повідомляє БелТА .

Підсумкове становище команд: 1. "Мінчанка» - 32 очка / 12 матчів, 2. "Перлина Полісся» - 30/12, 3. »Прибужжя» - 15/12, 4. »Атлант» (Барановичі) - 1/12. Найбільш титулованими клубами в жіночому чемпіонаті країни з волейболу є мінський «Амкодор» і Барановичский «Атлант», на рахунку яких по шість перемог.

Чемпіонський титул в чоловічій першості раніше виграв мінський «Будівельник», для якого перемога в чемпіонаті Білорусі стала сьомою поспіль. За підсумками волейбольного клубного сезону були названі кращі гравці.

У жінок спеціальними призами відзначені нападаюча Аліна Коценя ( «Прибужжя»), пасующая Анна Копко ( «Перлина Полісся»), центральна блокуюча Анна Калиновська-Гюнгер ( «Мінчанка»), ліберо - Олена Федоринчик ( «Мінчанка»).

Кращим гравцем чемпіонату (MVP) визнана Катерина Силантьєва ( «Мінчанка»), Анна Гришкевич отримала приз «Відкриття сезону». У чоловічому чемпіонаті кращими гравцями визнано нападник Родіон Міскевич ( «Будівельник»), центральний блокуючий Максим Морозов ( «Будівельник»), ліберо Станіслав Заборовський ( «Будівельник»), пасующій Артем Горемикін ( «БАТЕ-БГУ»). Відкриттям минулого чемпіонату Білорусі з волейболу названий В'ячеслав Шмат ( «Легіон», Обухове). Титул кращого гравця (MVP) отримав Михайло Косач ( «Будівельник»).

Волейбольний сезон продовжиться виступом національних збірних . Чоловіча та жіноча команди в травні почнуть підготовку до матчів Євроліги, турнір якої стартує в червні.