Новини волейболу. Відбір на чемпіонат Європи-2015. Україна поступається Іспанії і втрачає шанс на потрапляння до фінальної частини

Україна - Іспанія 1: 3 (21:25, на 25:18, 17:25, 23:25)   Про важливість цього матчу гравцям української збірної говорити було, напевно, не потрібно Україна - Іспанія 1: 3 (21:25, на 25:18, 17:25, 23:25)

Про важливість цього матчу гравцям української збірної говорити було, напевно, не потрібно. Всі прекрасно розуміли, що від цієї гри фактично залежить подальша доля збірної на Євро-2015. Обігравши іспанців, Україна отримувала б реальний шанс на подальшу боротьбу. Але це також розуміли і гравці збірної Іспанії ...

Старт першого сету вийшов бентежить для нашої команди - 2: 8, 5:12. Але ще до другого технічного тайм-ауту українська збірна змогла зібратися і потроху стала скорочувати відрив - 9:13, 11:14. До середини партії рахунок 13:16. Але все ж іспанці тримають дистанцію - 14:18 17:20. Цієї переваги іспанської збірної вистачило для того, щоб завершити сет на свою користь - 21:25.

Друга партія зі старту пішла за сценарієм української збірної - 8: 5 до першого техтаймауту. 10: 6 - після нього. Але іспанці рішуче пускаються в погоню, і ось рахунок вже 13:12. Але до другого технічного тайм-ауту українцям вдається втекти від погоні - 16:12, 18:13, 19:14. Створивши собі комфортну перевагу, підопічні Ігоря Зябліцева в свою чергу впевнено проводять кінцівку сету, беруть його з семиочковою перевагою 25:18 і зрівнюють рахунок по партіях - 1: 1.

Третя партія починається в рівній боротьбі - 2: 2,3: 3. Іспанці вириваються вперед 3: 5, а потім ведуть до першого технічного тайм-ауту вже 4: 8. Суперники українців розуміють, що не можна давати збірної України розігратися і намагаються створити собі комфортну перевагу - 6:10, 8:11. Але збірна України підтягується за рахунком - 10:12. Іспанці знову йдуть вперед - 10:15 а до другого технічного перерви - 11:16. Погоня за іспанцями нашої збірної не вдається - 13:17, 14:19. У підсумку 17:25, і по партіях іспанська збірна знову попереду.

Четвертий сет не міг початися ніяк інакше, як у впертій боротьбі. До першого технічного тайм-ауту - 7: 8 попереду іспанці. Але продовження боротьби завзяте - 10:10. В кінцівку партії команди також входять синхронно - 20:20. Розв'язка сету на нервах - 23:23. Але все ж сверхнапряженная кінцівка партії залишилася за іспанцями - 23:25.

Зараз вже можна нарікати на те, що все склалося б інакше, чи не перенеси Європейська конфедерація волейболу вольовим рішенням гри одного з кіл в групі з Харкова ... Адже фактор свого майданчика в таких іграх важко переоцінити. Шкода, але факт є факт: в черговий раз нашій збірній не вистачило зовсім трохи для того, щоб потрапити в когорту команд - фіналістів Європи. Залишається сподіватися на краще і чекати наступного сезону, наступних шансів для нашої збірної і клубів, які грають на євроарені.

В іншому матчі дня збірна Чехії не зазнала особливих проблем в матчі з норвезької збірної, здобувши «суху» перемогу.