подарунок тренеру

1. Соціальні мережі
Новини 2011 року

: Спорт 8 грудня 2011, 20:58 печатка Відгуки

Збірна Росії з волейболу виграла Кубок світу і завоювала путівку на Олімпіаду 2012 року в Лондоні.

Підопічні тренера Володимира Алекно на змаганнях, що пройшли в Японії, виграли 10 з 11 матчів і стали володарями головного трофею. Це другий успіх національної команди під керівництвом нинішнього тренерського штабу. До того була виграна престижна Світова ліга. Команда реабілітувалася за не зовсім вдалий виступ на недавньому чемпіонаті Європи, де посіла лише четверте місце.

Але головна складова успіху в Японії - отримання путівки на Олімпіаду 2012 року. Відверто кажучи, російські вболівальники вже зачекалися успіхів збірної на найбільших турнірах. Хочеться вірити, що під керівництвом Алекно, якому в день тріумфу в Японії виповнилося 45 років, команді вдасться повернути колишню славу вітчизняному волейболу. Всі передумови для цього є.