Волейбол Ліга націй 2018 жінки Росія США результат рахунок відео

Поки у нас немає можливості обіграти Америку в волейбол

Поки у нас немає можливості обіграти Америку в волейбол. Але подивимося, хто ж буде сміятися на ЧС.

Напевно, перший раз в Лізі націй жіноча збірна Росії виходила на майданчик в статусі явного аутсайдера. Причому не тільки в одній грі, а й взагалі на всьому етапі. США є лідером турніру, Бразилія - ​​на 2-му місці, Китай - у себе вдома. Будь-яке очко, взяте в Цзянмине, насправді можна було порівнювати з вагою якогось дорогоцінного металу. І найбільші шанси у нас були, зрозуміло, в грі з Китаєм.

Але спочатку була зустріч з одноосібним лідером Ліги націй - американцями. Збірна США програла тільки один матч - Туреччини - і той в п'яти сетах. Команда Карча Кірая володіла відмінним підбором гравців і пристойною глибиною складу. Об'єктивно кажучи, можливостей у нас майже не було. Зате можна було отримати досвід, відпрацювати зв'язку і просто спробувати всіх здивувати.

Важко було повірити, що команди грають не в РФ і не в США. Трибуни арени «Цзянминь Спортс Хол» були забиті повністю: в Китаї справжній бум волейболу. До першого технічного перерви ми програвали - 5: 8. Поступалися по справі - окуляри в атаці росіянкам діставалися з великими труднощами. Романова навіть на знижку зважилася, бачачи, як непросто нападаючим. Знижка, до речі, вийшла ідеально, а розрив в рахунку хоча б не ставав більше. Воронкова і Малих з другої зони стали, нарешті, добивати до статі.

«Просто бити високо в руки, або м'яч полетить, або ми подстрахуем», - під час свого тайм-ауту Вадим Панков вимагав від нападників простоти. А простота була в іншому: вихід Рисева на подачу приніс нам 2 ейси, а в третьому розіграші американська спортсменка заступила при атаці пайпом. Перевага збірної США скоротилося до 2 очок - 15:13, а Кіра попросив тайм-аут.

Шкода, що це був тільки скороминущий епізод. Після паузи американки виграли 6 очок поспіль і на завершення сету просто отримували задоволення. А хто б не отримував, виграючи партію - 25:14 і завершуючи її ейсом, з яким не може впоратися ліберо?

Ті ж 5: 8 до першого технічного перерви у другій партії - на майданчику нічого істотно не змінювалося. Наш прийом як завжди шкутильгав, якісних доведень було зовсім мало, а всілякі знижки американки легко збирали. Карлі Ллойд пасувала досить швидко, російський блок нікуди не встигав. Класний пас Воронкової подарував нам перехідний м'яч - забили. Але все одно поступалися 3 очка.

Але реальних можливостей щось змінити у нас не було. Варто допустити кілька промахів, і ось вже американська команда кинулася вперед. Росіянки могли відповісти хіба що кількома хороших атак Воронкової, але цього було дуже, дуже мало - 18:25.

Зате можна було проводити експерименти і тасувати склад, нехай його глибина дуже програвала американської. На третій сет Панков з перших секунд випустив Лазаренко, та й взагалі наш тренер був абсолютно спокійним. Може бути, спокій передалося і дівчатам: росіянки повели в рахунку і не підпускали суперника ближче, ніж на 2-3 очка. З приводу сьогоднішнього матчу це було дивно, але саме в цьому момент російська збірна насправді грала здорово.

На рахунку 13:13 американці нас все-таки наздогнали, до другого технічного перерви перший раз за довгий час вийшла вперед - 16:15. Ще кілька розіграшів гра йшла очко в очко, проте потім команда США взяла своє. За рахунку 18:21 Панков попросив перерву, але після нього Барч-Хакл виконала 2 ейси. Під час другого тайм-ауту Панкова збірна США весело сміялася. Сміялася вона і після удару Хілл, який завершив партію і матч - 25:18.

У нинішньому році Ліга націй - турнір, де можна і потрібно сміятися першими. Тільки б не розгубити веселощі до ЧС.

джерело

А хто б не отримував, виграючи партію - 25:14 і завершуючи її ейсом, з яким не може впоратися ліберо?