Волейбол. «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» здобуває дві «сухі» перемоги

«Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» (Запоріжжя) - «Галичанка-ТНЕУ-Вікнарёв» (Тернопіль) - 3: 0 (25:13, 25:19, 25:16). Чемпіонат України. Жінки. Суперліга. 6-й тур. Перший матч. 4-е грудня 2015 року. Запоріжжя. Палац спорту «ЗАБ". 380 глядачів. Судді: Віталій Паршин (Рівне) та Володимир Паєвський (Харків). Технічний делегат ФВУ Володимир Бугайов (Суми). «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ»: Фролова, Довгополюк, Герасимова, Кравченко, Яструб, Скрипак (к), Дерюгіна (ліберо), Кліменова (ліберо); Пасс, Лохманчук, Савченко. Головний тренер Ігор Філіштинський. «Галичанка-ТНЕУ-Вікнарёв»: Карпець, Карпушина, Дубянський, Єфременко, Мадзара, Туркула (к), Дельрос (ліберо); Стасівская, Мельниченко. Головний тренер Андрій Романович.

Якось, спостерігаючи за ходом одного з матчів чемпіонату України, один з постійних уболівальників «Орбіти-ЗТМК-ЗНУ» зауважив, що в цьому сезоні тернопільська «Галичанка-ТНЕУ-Вікнарёв» складе гідну конкуренцію визнаним лідерам жіночого українського волейболу, в тому числі і Запорожанка. Це протистояння і очікувалося з деякою тривогою. Чи зможе оновлена ​​«Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» гідно протистояти команді гостей? Змогла!

Перша партія першого матчу. З перших ударів по м'ячу господарі майданчика показали супернику: хто є хто. 6: 1. Розрив в п'ять очок зберігався досить довго. Здавалося, гості змогли перехопити ініціативу, скоротивши відставання - 13: 9. Але немає. Запоріжки проявили характер і під оплески численної публіки виграли завершальну частину сети з рахунком 12: 4. Щось схоже на опір гості спробували чинити в другій партії. Рівна боротьба до рахунку 12:11. Тут «Орбіта» змогла взяти три розіграші поспіль, а потім дозволила суперникові відіграти два очка - 15:13. А кінцівка партії залишилося знову за господарками майданчика, правда, не так переконливо, як в першому сеті.

У третій партії запоріжки програли перший розіграш м'яча, але потім швидко відігралися - 3: 1, 5: 2, 7: 3. Такий розрив був до рахунку 13: 9. Коли взяли чотирнадцятого очко, то на подачу пішла Катерина Фролова. Виграли п'ять розіграшів і, по суті, визначили результат партії і матчу.

«Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» (Запоріжжя) - «Галичанка-ТНЕУ-Вікнарёв» (Тернопіль) - 3: 0 (25:16, 25:15, 25: 6). Чемпіонат України. Жінки. Суперліга. 6-й тур. Другий матч. 5-е грудня 2015 року. Запоріжжя. Палац спорту «ЗАБ". 310 глядачів. Судді: Володимир Паєвський (Харків) і Віталій Паршин (Рівне). Технічний делегат ФВУ Володимир Бугайов (Суми). «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ»: Фролова, Довгополюк, Герасимова, Кравченко, Яструб, Скрипак (к), Дерюгіна (ліберо, Кліменова (ліберо); Пасс, Лохманчук, Савченко, Пугач. Головний тренер Ігор Філіштинський. «Галичанка-ТНЕУ- Вікнарёв »: Карпець, Карпушина, Дубянський, Єфременко, Мадзара, Туркула (к), Дельрос (ліберо); Стасівская, Мельниченко, Рева. Головний тренер Андрій Романович.

Другий матч склався дещо по-іншому. Знову рівна боротьба на початку першої партії. До рахунку 13:12. Ну, а далі явну перевагу запорізького клубу. Нестримна в атаці Юлія Яструб, яка раз по раз пробивала тернопільський блок. Ігор Філіштинський, головний тренер «Орбіти-ЗТМК-ЗНУ» навіть дозволив собі випустити на майданчик чотирнадцятирічну Вікторію Лохманчук.

Друга партії. «Орбіта» повела - 3: 0, 4: 1. А потім програла відрізок з рахунком 2: 9. Але Філіштинський швидко розібрався, що з його підопічними твориться, щось незрозуміле. Поставив на нехай справжній. Заключну частину сету виграли з рахунком 19: 5 (!).

В останній партії другого ігрового дня слід відзначити один факт. За рахунку 4: 5 «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» виграла п'ятий очко. На подачу пішла Фролова. Вона виконала сім подач, які завершилися вдалими розіграшами (!). При рахунку 12: 5 її на подачі змінила Лохманчук. Запоріжки взяли ще дев'ять (!) Розіграшів поспіль, змінивши рахунок на 21: 5. Довести сет, а з ним і матч до перемоги було справою техніки.

Матчі сьомого туру «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» проведе в Луцьку 11 та 12 грудня.

Фото офіційної сторінки «Орбіти-ЗТМК-ЗНУ» в facebook.