Волейбол, відбір на Олімпіади 2016 чоловіки, 9 січня, Росія - Німеччина - рахунок, як зіграли, у скільки дивитися фінал

09/01/2016 - 21:53 ПАВЛОВА Олена 09/01/2016 - 21:53 ПАВЛОВА Олена   Волейбол, відбір на Олімпіади 2016 чоловіки, 9 січня, Росія - Німеччина - матч, який за складністю був схожий на фінальний, провели наші спортсмени

Волейбол, відбір на Олімпіади 2016 чоловіки, 9 січня, Росія - Німеччина - матч, який за складністю був схожий на фінальний, провели наші спортсмени. Суперниками росіян стали господарі турніру. Німці в першому ж сеті витратили всі можливі перегляди спірних моментів. Не дивлячись на завзятість і прагнення німців перемогти, шанс зіграти у фіналі отримала команда тренера Алекно. Німцям доведеться добиватися перемоги в матчі за третє місце. З яким рахунком розійшлися волейболісти 09 01 2016? У скільки дивитися фінал у чоловіків?

Волейбол, Росія - Німеччина - 3: 1 - (31:33; 25:22; 25:19; 26:24) - щоб зрозуміти, наскільки серйозне випробування видався для наших чоловіків, достатньо подивитися, з яким рахунком завершився перший сет. Стало зрозуміло, що росіяни так просто не поступляться, та й німці програвати не збираються. Гра ледь не пішла на п'ятий сет, але росіяни змогли взяти два очка престижу. Тепер наші чоловіки готуються до фіналу, а німців чекає матч на третє місце.

Волейбол, відбір на Олімпіади 2016 чоловіки, 9 січня - в фінал пройде переможець зустрічі Польща - Франція. Фінал і зустріч за третє місце пройде 10 січня. Поєдинок покажуть на «Матч ТВ». Початок трансляції о 18-30.