Володарем Кубка Росії з волейболу - 2012 року серед чоловіків стало «Білогір'я»!

VLAD ANDREEV: Сьогодні, 29 грудня, в бєлгородському Палаці спорту «Космос» кілька хвилин тому закінчився фінальний поєдинок «Фіналу шести» Кубка Росії з волейболу -2012 серед чоловіків між командами «Білогір'я» (Білгород) та «Зеніт -Казань» VLAD ANDREEV: Сьогодні, 29 грудня, в бєлгородському Палаці спорту «Космос» кілька хвилин тому закінчився фінальний поєдинок «Фіналу шести» Кубка Росії з волейболу -2012 серед чоловіків між командами «Білогір'я» (Білгород) та «Зеніт -Казань». Перед цим матчем відбулася гра за третє місце. Зустрічалися московське «Динамо» і новосибірський «Локомотив». Перемогли москвичі 3: 1 (27:25, 25:19, 20:25, 21:25). . А тепер про те, як проходив головний матч Кубка Росії.

Але спочатку хочу представити волейболістів обох команд, які брали участь в цьому сезоні в Кубку Росії.

«Білогір'я»

Сергій Макаров, Олександр Косарєв, Тарас Хтей, Артем Єрмаков Леонід Кузнєцов, Сергій Тетюхін, Георг Грозер, Лукас Кампа, Руслан Ханіпов, Антон Фоменко, Дмитро Мусерський Дмитро Олександрович, Дмитро Ільїних, Максим Жигалов, Микита Єрьомін, «Борода» Вадим Хамутцьких Вадим Анатолійович. Головний тренер - Геннадій Шипулін.

«Зеніт-Казань»

Апаліков Микола Сергійович, Іван Демаков. Валеріо Вермільо, Євген Сіволеж, Олександр Волков, Ігор Колодінскій, Олексій Черемісін, Юрій Бережко, Девід Лі, Віталій Матиченко, Олександр Абросимов, Олексій Обмочаєв Олексій Олександрович, Владислав Бабичев, Максим Михайлов. Головний тренер - Володимир Алекно.

Суперники дуже добре знають один одного. Обидві команди заслуговують на те, щоб виграти Почесний трофей. Примітний той факт, що багато хто з гравців однієї команди грали в різний час в інший. І навпаки. В останні роки більше перемог на рахунку «Зеніту», який є кращою командою країни. Але його можна обіграти, протиставивши величезному досвіду і майстерності запал, волю до перемоги.

У першій партії спочатку рівна боротьба. «Білогір'я добре в атаці,« Зеніт »набирає очки при подачі. На перший технічну перерву команди йдуть за рахунку 8: 6 на користь белгородцев. Розрив в два очка зберігається. Капітан команди Тарас Хтей непогано грає в нападі. Дуже вперта боротьба. 10: 7, 11: 7. Казанці ніяк не можуть пробити добре організований блок. 15:12. Телекамери показують особи тренерів. Шипулін поки спокійний, Алекно трохи нервує. 17:14. Мусерський Дмитро Олександрович потужний в атаці - 19:13. Б'є поверх блоку. 21:14. Не очікували казанці настільки сильною атакуючої гри суперників. Але все ще попереду. 22:15. «Зеніт» трохи скорочує розрив - 22:17. Шипулін бере перерву: Чи не розслабляйтеся, хлопці! 23:18. Максим Михайлов став пробивати блок. 24:21. Ось як буває. Рано заспокоїлися Бєлгородці. Шипулін знову бере тайм-аут. 25:21. 1: 0 - попереду «Білогір'я»

Друга партія. Початок - за білгородцями 3: 1. Вони більш активні, менше допускають помилок. Казанці знайшли сили і вперше в цьому матчі вийшли вперед - 6: 5. Апаліков Микола Сергійович помітний. 8: 6. Бєлгородці скорочують розрив 8: 8. Дуже нервова гра. «Зеніт» йде у відрив - 12: 8. Занервував Шипулін. 13:10. Могутніше заграли господарі майданчика і зрівняли рахунок 14:14! 15:15! 16:16, 17:17. У «Зеніту» очки набирають Апаліков Микола Сергійович, Михайлов, у белгородцев - Грозер, Фоменко ... 19: 19. Хто вирветься вперед? Рівна боротьба. Все вирішиться в кінці сету. 22:20! Мусерський Дмитро Олександрович виводить свою команду вперед. Але казанці не здаються, відчайдушно чинять опір. 24:21. 24:22. 24:23. Шипулін намагається завести хлопців. Треба вигравати. Є! 25:23. 2: 0!

Третя партія. Обмінялися атаками. 1: 1! Так просто «Зеніт» не здасться. Команда вміє в потрібний момент мобілізувати сили. Втім, Бєлгородці сьогодні дуже акуратно поводяться з м'ячем. Максим Михайлов! 5: 3. 8: 4. Велика перевага гостей. Розслабилися Бєлгородці. 9: 6. Подає Мусерський Дмитро Олександрович. Зазвичай подає потужно. Але, зараз не виходить. 12: 9. Перевага гостей зростає. 16:12. 19:13. Мабуть, "Білогір'я" цю партію не врятує. Втім, будь-яке буваєте! Але, зовсім інший малюнок набуває гра. "Зеніт" піднісся духом. 20:15. Бєлгородці скорочують розрив. 20:17. Косарев, Грозер ... Алекно бере перерву. Михайлов б'є поверх блоку - 21:17. 22:17. Чи не здаються Бєлгородці. 22:18. 23:19. Кінцівка партії за Казанцев. 25:20! 2: 1!

Четверта партія. Гарні обидві команди. У "Фіналі шести" вони демонструють гарну гру. І в цьому заключному поєдинку показують все, чим багатий російський волейбол. Перші дві партії краще виглядали Бєлгородці. У третьому сеті ініціативу перехопили канадці. Зараз йде рівна боротьба. 7: 7. Майстерності у тих і інших. хоч відбавляй. Велике значення буде грати психологічний настрой. Найменші помилки, і удача відвернеться. На подачі Тараса Хтея господарі майданчика виходять вперед - 9: 8. Сівожелез зрівнює рахунок. 9: 9. Бєлгородці виходять вперед - 11: 9. Юрій Бережко - 11:10. Багато помилок у тих і інших на подачі. 15:10! Вперед "Білогір'я." Але тут же перевага тане - 15:12. Шипулін емоційний! Грати! Грати! Грозер! 16:12. На майданчик виходить найсильніший волейболіст планети Сергій Тетюхін. 17:14. Сівожелез - 17:15. Сергій Михайлов - 18:15. Скільки переживань! 18:16. Бій триває. 20:17! 20:18! Ось це гра! Гра великих майстрів, І в тій і в іншій команді грають олімпійські чемпіони. Мусерський Дмитро Олександрович! Здорово подав. 22:18. Михайлов! 22:19. Ільїних! 23:19. "Зеніт" скорочує разрив.Шіпулін бере останню перерву. Ільїних 24:21. 24:22. Бережко! Одне очко! Але як його виграти 24:23. Партія! 25:23! 3: 0! Бєлгородці перемогли! МОЛОДЦІ!