Збірна Росії перемогла в Лізі націй

Відзначимо, що тим самим російські волейболісти назавжди увійшли в історію світового волейболу. Справа в тому, що Ліга націй - турнір молодий, і в цьому році відбувся перший його розіграш. У турнірі взяли участь 16 країн. Перше місце вибороли наші волейболісти, друге місце зайняла збірна Франції, третє місце ж залишилося за збірною Сполучених Штатів Америки. Відзначимо, що тим самим російські волейболісти назавжди увійшли в історію світового волейболу

Наставником збірної Росії на даних змаганнях був відомий радянський і російський волейболіст Сергій Шляпніков.

Про створення турніру стало відомо в жовтні минулого року в Парижі. Ліга націй покликана замінити чоловічу Світову лігу і жіночий Світовий Гран-прі.

Кращим гравцем турніру був визнаний Максим Михайлов, на клубному рівні виступає за "Зеніт" зі столиці Татарстану. У фінальній грі 30-річний діагональний набрав 19 очок. Михайлов заслужено вважається одним з кращих гравців російської збірної - досвідчений волейболіст, він є дворазовим чемпіоном Європи і чемпіоном Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні.

Відзначимо, що чоловіча збірна Росії з волейболу є однією з найсильніших команд у світі. Так, будучи правонаступницею команди СРСР, лише за чверть століття команда з Росії стала чемпіоном Олімпійських ігор в Лондоні, дворазовим чемпіоном Європи, дворазовим володарем Кубка світу і триразовим переможцем Світової ліги.