Полезные материалы

Жіноча збірна Нідерландів з волейболу

  1. Олімпійські ігри [ правити | правити код ]
  2. Чемпіонати світу [ правити | правити код ]
  3. Кубок світу [ правити | правити код ]
  4. Гран Прі [ правити | правити код ]
  5. Ліга націй [ правити | правити код ]
  6. Чемпіонати Європи [ правити | правити код ]
  7. Євроліга [ правити | правити код ]
  8. «Дружба-84» [ правити | правити код ]
  9. Монтре Волею Мастерс [ правити | правити код ]
  10. Кубок весни [ правити | правити код ]

Жіноча національна збірна Нідерландів з волейболу ( нід. Nederlandse dames volleybalteam) - являє Нідерланди на міжнародних змаганнях з волейболу . Керуючою організацією виступає Волейбольний союз Нідерландів (Nederlandse Volleybal Bond - NeVoBo).

Волейбол в Нідерландах з'явився в 1925 році з ініціативи С.Бьюі. В 1947 був утворений Волейбольний союз Нідерландів, в тому ж році став одним із співзасновників Міжнародної федерації волейболу (ФІВБ) .

Дебют жіночої збірної Нідерландів відбувся на першому чемпіонаті Європі , Що пройшов у 1949 році у столиці Чехословаччини Празі . На ньому голландські волейболістки виступили невдало, програвши «всуху» всім своїм суперникам і посівши останнє місце. Перший офіційний матч збірної Нідерландів датований 12 вересня і в ньому вона поступилася 0: 3 господаркам першості - команді Чехословаччини .

У наступні 35 років жіноча національна команда Нідерландів практично регулярно була серед учасників чемпіонатів світу і Європи , Займаючи місця в кінці або за межами першої десятки. Не витримуючи конкуренції зі збірними соціалістичних країн, де традиційно волейбол був добре розвинений, серед збірних Західної Європи волейболістки Нідерландів протягом 50-80-х років минулого століття незмінно займали лідируюче положення.

В 1985 році Нідерланди вперше брали чемпіонат Європи і на ньому жіноча збірна господарів першості на подив багатьох вперше стала призером, вигравши бронзові медалі, програвши тільки двом найсильнішим командам «Старого Світу» 1980-х років - СРСР і НДР , Причому в матчі фінального раунду з радянськими волейболістками голландки виграли два перші сети, але в підсумку все ж поступилися 2: 3. Найціннішою волейболісткою першості названа голландка Інгрід Пірсма. Перші успіхи збірної Нідерландів пов'язані з тренером Петером Мерфі, який очолював національну команду до 1992 року.

Вдруге піднятися на європейський п'єдестал пошани збірної Нідерландів вдалося через 6 років на Євро-91 . Зайнявши в своїй попередній групі перше місце, потім у півфіналі голландки переграли господарок чемпіонату - збірну Італії з рахунком 3: 1. У фіналі ж боротьби не вийшло - збірна СРСР розгромила команду Нідерландів 3: 0 із загальним рахунком по партіям 45: 9. Кращою нападаючої першості визнана голландська волейболістка Хенріетта Версінг.

Вихід у фінал європейської континентальної першості забезпечив збірній Нідерландів олімпійський дебют. На минулому в іспанської Барселоні Олімпіаді 1992 року в голландська команда в своїй групі попереднього етапу поступилася Бразилії і Кубі , Але обіграла збірну Китаю , Вийшовши у чвертьфінал, де програла команді США 1: 3. Підсумком турніру для збірної Нідерландів стало 6-е місце.

В 1995 році в Нідерландах вдруге пройшов чемпіонат Європи серед жінок і на ньому збірну країни-організатора чекав великий успіх. Вийшовши в півфінал з другого місця в своїй групі, в ньому голландки з рахунком 3: 1 сенсаційно переграли безумовного фаворита першості - збірну Росії , А в фіналі ще більш впевнено були переможені хорватки 3: 0. Володарями відразу 4-х з 7 індивідуальних призів стали волейболістки Нідерландів. Найціннішим гравцем першості названа Еллес Леферінк, кращої блокує - Йерін Флёрке, кращої на прийомі - Сінта Бурсма, кращої в захисті - Марьолейн де Йонг. До успіху команду привів тренер Берт Гудкоп.

Тріумфального продовження для збірної Нідерландів не вийшло. І якщо на Олімпіаді-96 команда виступила відносно успішно, посівши 5-е місце, то на черговому чемпіонаті Європі , Що пройшов у 1997 році в Чехії , Голландські волейболістки провалилися, не зумівши вийти навіть з попередньої групи. Після цього біля керма збірної встав П'єр Матьє при якому в 1998 році голландки показали досі кращий для себе результат на світових першостях - 7-е місце.

В 2001 по 2004 головним тренером збірної Нідерландів працював італійський фахівець Анджело Фрігоні, до цього протягом трьох років очолював жіночу збірну Італії . Кращого, чого при ньому змогла домогтися голландська національна команда - це 4-е місця на Гран Прі і чемпіонаті Європи 2003 року. Після того, як Нідерланди не потрапили на Олімпійські ігри 2004 італієць пішов у відставку.

В 2004 новим наставником збірної призначений відомий голландський волейболіст і тренер, олімпійський чемпіон тисяча дев'ятсот дев'яносто дві Авітал Селінджер, в тому ж році призвів до перемоги в жіночої Лізі чемпіонів іспанський клуб «Тенеріфе». Одночасно зі збірною Селінджер очолив і голландську команду «Мартинус» ( Амстелвен ), Що стала базовим клубом збірної і в яку були зібрані майже всі найсильніші голландські волейболістки.

2007 рік для збірної Нідерландів був ознаменований першою перемогою в турнірі світового рівня. На що проходив у Китаї фінальному етапі Гран Прі голландські волейболістки здобули 5 перемог в 5 матчах і несподівано для багатьох стали володарями головного призу турніру. Послідовно були повалені збірні Китаю 3: 2, Італії 3: 1, Бразилії 3: 2, Польщі 3: 0 і, нарешті, Росії 3: 2. У всіх матчах фінального раунду стартова сімка команди Нідерландів виглядала незмінною: єднальна Кім Сталенс, центральні блокуючі Інгрід Віссер і Каролін Венсінк, нападники Манон флір, Деббі Стам і Чейн Сталенс, ліберо Яннекен ван Тінен. Кращим гравцем турніру визнано Манон флір.

А ось в чемпіонаті Європи того ж року збірна Нідерландів не змогла розвинути свій попередній успіх на Гран-прі, тільки лише розділивши 5-6-е місця з командою Німеччини .

Європейська першість 2009 для голландських волейболісток складалося досить вдало. Аж до фіналу вони дісталися без втрат, по черзі обігравши в двох групових раундах збірні Хорватії , Іспанії , Польщі , Болгарії , Бельгії і Росії , А в півфіналі вибивши з боротьби за «золото» господинь першості - полячок. У вирішальному ж матчі боротьби не вийшло. збірна Італії , Також не допустила осічок на шляху до фіналу, не дала голландкам жодного шансу на медалі вищого ґатунку, впевнено перемігши їх з рахунком 3: 0 (25:16, 25:19, 25:20). Збірна Нідерландів вдруге в своїй історії стала володарем срібних медалей чемпіонатів Європи.

Наступні два сезони для голландок склалися невдало. В 2010 вони не потрапили до фінального раунду Гран Прі , Що не кваліфікувалися до наступного його розіграш, стали лише 11-ми на чемпіонаті світу . Після вильоту з боротьби за нагороди Євро-2011 вже на чвертьфінальній стадії Авітал Селінджер був відправлений у відставку з поста тренера збірної [3] .

У ролі і. о. головного тренера національної команди на європейській олімпійській кваліфікації , Що пройшла в травні 2012 року в Туреччина , Грою голландських волейболісток керував Берт Гудкоп, який наводив жіночу збірну Нідерландів до золота чемпіонату Європи. вигравши у Сербії і програвши Польщі і Росії , Голландки вибули з боротьби за путівку на лондонську Олімпіаду .

У сезон 2013 під керівництвом тренера Гідо Вермёлена збірна Нідерландів увійшла значно оновленої. З лідерів минулих років в команді залишилися тільки Манон флір і Кім Сталенс, яка не брала втім участі в жодному офіційному турнірі року. Результати збірної, що займає в європейському рейтингу 7-е місце, в сезоні були дуже скромними - 12-е місце на Гран Прі і виліт з боротьби за медалі чемпіонату Європи вже в першому раунді плей-офф.

В 2015 році збірну Нідерландів очолив колишній наставник національної команди Німеччини італієць Джованні Гуідетті. Під його керівництвом голландські волейболістки впевнено виграли змагання у 2-му дивізіоні Гран Прі , Забезпечивши собі вихід в групу найсильніших цього престижного світового турніру. потім на домашньому чемпіонаті Європи збірна Нідерландів настільки ж упевнено дійшла до фіналу (в 4-й раз у своїй історії), але у вирішальному матчі нічого не змогла протиставити чинним чемпіонкам континенту волейболістка Росії. Практично весь чемпіонат голландська команда провела незмінною стартовою шісткою, в яку входили єднальна Дейкема, діагональна нападаюча Слютьес, доігровщіци Бёйс і Балкестейн-Гротхёйс, центральні блокуючі де Крёйф і Стенберген. За підсумками першості Бёйс і Слютьес включені в символічну збірну турніру.

З 2016 національна команда Нідерландів після 20-річної перерви забезпечила собі участь у волейбольному турнірі Олімпіади. на олімпійському турнірі голландські волейболістки дійшли до півфіналу, де у впертій боротьбі поступилися збірної Китаю , А потім в матчі за «бронзу» - команді США . Незадовго до цього збірна Нідерландів стала третьою на Гран Прі , Вирвавши перемогу в матчі за бронзові нагороди у волейболісток Росії , Програючи після двох сетів 0: 2.

В кінці грудня 2016 Джованні Гуідетті пішов з поста наставника збірної Нідерландів, мотивувавши це бажанням більше часу приділяти сім'ї (він постійно проживає в турецькому Стамбулі і тренує місцевий «Вакифбанк» ) [4] . На початку січня 2017 Гуідетті призначений головним тренером жіночої волейбольної збірної Туреччини [5] . У лютому 2017 новим наставником збірної Нідерландів став американський фахівець Джеймі Моррісон, до цього входив в тренерський штаб жіночої збірної США [6] . Під його керівництвом голландські волейболістки, як і два роки тому, вийшли у фінал чемпіонату Європи , Але знову поступилися у вирішальному матчі - на цей раз збірної Сербії .

на чемпіонаті світу 2018 збірна Нідерландів знову, як і два роки раніше на Олімпіаді, дійшла до півфіналу найбільшого міжнародного турніру, але знову залишилася без медалей, поступившись спочатку команді Сербії , А в матчі за 3-е місце - китайським волейболістка .

Олімпійські ігри [ правити | правити код ]

  • 1964 - не кваліфіковані
  • 1 968 - не брала участі
  • тисячі дев'ятсот сімдесят дві - не кваліфіковані
  • тисячу дев'ятсот сімдесят-шість - не кваліфіковані
  • 1980 - не кваліфіковані
  • 1984 - не кваліфіковані
  • 1988 - не кваліфіковані
  • одна тисяча дев'ятсот дев'яносто дві - 6-е місце
  • 1996 - 5-е місце
  • 2000 - не кваліфіковані
  • 2004 - не кваліфіковані
  • 2008 - не кваліфіковані
  • 2012 - не кваліфіковані
  • 2016 - 4-е місце
  • 1992: Сінта Бурсма, Ерна Бринкман, Хелен Крілард, Марьолейн де Йонг, Кірстен Глейс, Афке Хамент, Віра Кунен, Ірена Маховчак, Лінда Монс, Хенріетта Версінг, Сандра Вігерс. Тренер - Петер Мерфі.
  • 1996: Йерін Флёрке, Саскія ван Хінтум, Ерна Бринкман, Сінта Бурсма, Ірена Маховчак, Марьолейн де Йонг, Хенріетта Версінг, Марріт Ленстра, Еллес Леферінк, Клаудіа ван Тіль, Риттих Фледдерус, Інгрід Віссер. Тренер - Берт Гудкоп.
  • 2016: Фемке Столтенберг, Івон Беліен, Селесте Плака, Робін де Крёйф, Марет Балкестейн-Гротхёйс, Квінта Стенберген, Юдіт Пітерсен, мирт схотят, Лоннеке Слютьес, Ганні Бёйс, Лаура Дейкема, Деббі Стам-Пілон. Тренер - Джованні Гуідетті.

Чемпіонати світу [ правити | правити код ]

  • тисячу дев'ятсот п'ятьдесят два - не брала участі
  • тисяча дев'ятсот п'ятьдесят-шість - 10-е місце
  • 1960 - не брала участі
  • тисяча дев'ятсот шістьдесят-два - 12-е місце
  • 1 967 - не брала участі
  • 1970 - 14-е місце
  • 1974 - 16-е місце
  • 1978 - 17-е місце
  • +1982 - 16-е місце
  • 1986 - не кваліфіковані
  • 1990 - 9-е місце
  • 1994 - 9-12-е місце
  • 1998 - 7-е місце
  • 2002 - 9-е місце
  • 2006 - 8-е місце
  • 2010 - 11-е місце
  • 2014 - 13-14-е місце
  • 2018 - 4-е місце
  • 1962: Тіллі Бур, Рит ван ден Хёве, Хетті Кок, Йенні Туркстра, Коррі Блейлевен, Тос Бухнер, Беб Сонневелдт, Хільда ван Гулик, Аннеке ван Белен, Ансьє Рейсдорп, Аннеке Плант.
  • 1974: Додати Трус Гілен, Мін Гілен, Марга Вілемсен, Селін Спаувен, Хенні Морсінк, А. Ван ден Хорст, Франс Мерфі, Маріанне ван Ландт, Вільхельміна Смулдерс, Анеліс Виссер, Ліду Схут, Ріа Бомсма. Тренер - Гер Спейкерс.
  • 1990: Саскія ван Хінтум, Хенріетта Версінг, Інгрід Пірсма, Сінта Бурсма, Фемке Хекстра, Марьолейн де Йонг, ... Тренер - Петер Мерфі.
  • 1994: Йерін Флёрке, Сандра Вігерс, Ерна Бринкман, Сінта Бурсма, Віра Кунен, Ірена Маховчак, Афке Хамент, Марьолейн де Йонг, Марріт Ленстра, Кірстен Глейс, Йоланда Елсхоф, Еллес Леферінк. Тренер - Берт Гудкоп.
  • 1998: Додати Йетті Фоккенс, Франс Хурмаі, Сінта Бурсма, Сузанне Луттікхёйс, Ірена Маховчак, Клаудіа ван Тіль, Ірма де Хас, Кітті Сандерс, Еллес Леферінк, Чейн Сталенс, Риттих Фледдерус, Інгрід Віссер. Тренер - П'єр Матьє.
  • 2002: Додати Кім Сталенс, Франс Хурмаі, Яннекен ван Тінен, Еллес Леферінк, Елку Вейнховен, Алісі Блом, Ірина Донець, Рут Херсхоп, Манон флір, Риттих Фледдерус, Інгрід Віссер, Маурен Став. Тренер - Анджоліні Фрігоні.
  • 2006: Кім Сталенс, Чейн Сталенс, Санна Виссер, Мирьям орсель, Алісі Блом, Флортье Мейнерс, Яннекен ван Тінен, Каролін Венсінк, Манон флір, Риттих Фледдерус, Інгрід Віссер, Деббі Стам. Тренер - Анджоліні Фрігоні.
  • 2010: Додати Кім Сталенс, Франс Хурмаі, Чейн Сталенс, Робін де Крёйф, Марет Гротхёйс, Квінта Стенберген, Алісі Блом, мирт схотят, Яннекен ван Тінен, Каролін Венсінк, Манон флір, Лаура Дейкема, Інгрід Віссер, Ніколь Колхас. Тренер - Авітал Селінджер.
  • 2014: Фемке Столтенберг, Івон Беліен, Селесте Плака, Робін де Крёйф, Квінта Стенберген, Юдіт Пітерсен, мирт схотят, Лоннеке Слютьес, Ганні Бёйс, Манон флір, Лаура Дейкема, Кірстен Кніп, Карлейн Янс, Кірін Остервелд. Тренер - Гідо Вермёлен.
  • 2018: Кірстен Кніп, Івон Беліен, Селесте Плака, Марет Балкестейн-Гротхёйс, Юльет Лохёйс, мирт схотят, Лоннеке Слютьес, Ганні Бёйс, Брітт Бонгартс, Лаура Дейкема, Ніколь Ауде-Луттікхёйс, Марріт Яспер, Тесса Полдер, Ніколь Колхас. Тренер - Джеймі Моррісон.

Кубок світу [ правити | правити код ]

У розіграші 1973-1991 і 1999-2015 збірна Нідерландів повідомляється кваліфікувалася.

Гран Прі [ правити | правити код ]

  • 2003: Додати Кім Сталенс, Сусанні Фрерікс, Франс Хурмаі, Яннекен ван Тінен, Еллес Леферінк, Елку Вейнховен, Кітті Сандерс, Ірина Донець, Рут ван дер Вів-Херсхап, Манон флір, Тітіа Сустрінг, Інгрід Віссер. Тренер - Анджело Фрігоні.
  • 2005: Додати Кім Сталенс, Франс Хурмаі, Чейн Сталенс, Яннекен ван Тінен, Елку Вейнховен, Алісі Блом, Карлейн Янс, Манон флір, Риттих Фледдерус, Інгрід Віссер, Деббі Стам, Каролін Венсінк. Тренер - Авітал Селінджер.
  • Жіноча національна збірна Нідерландів з волейболу (   нід 2007: Додати Кім Сталенс, Франс Хурмаі, Чейн Сталенс, Мирьям орсель, Алісі Блом, Флортье Мейнерс, Яннекен ван Тінен, Каролін Венсінк, Манон флір, Риттих Фледдерус, Інгрід Віссер, Деббі Стам. Тренер - Авітал Селінджер.
  • 2009: Додати Кім Сталенс, Монік Вісмейер, Франс Хурмаі, Чейн Сталенс, Робін де Крёйф, Марет Гротхёйс, Алісі Блом, Яннекен ван Тінен, Каролін Венсінк, Манон флір, Інгрід Віссер, Деббі Стам. Тренер - Авітал Селінджер.
  • 2010: Додати Франс Хурмаі, Чейн Сталенс, Робін де Крёйф, Марет Гротхёйс, Квінта Стенберген, Алісі Блом, Яннекен ван Тінен, Каролін Венсінк, Манон флір, Лаура Дейкема, Деббі Стам, Ніколь Колхас, Юдіт Блансьяр. Тренер - Авітал Селінджер.
  • 2013: Фемке Столтенберг, Івон Беліен, Селесте Плака, Робін де Крёйф, Марет Гротхёйс, Квінта Стенберген, Юдіт Пітерсен, Лоннеке Слютьес, Ганні Бёйс, Манон флір, Лаура Дейкема, Кім Ренкема, Кірстен Кніп. Тренер - Гідо Вермёлен.
  • 2014: Фемке Столтенберг, Івон Беліен, Селесте Плака, Робін де Крёйф, Квінта Стенберген, Юдіт Пітерсен, мирт схотят, Лоннеке Слютьес, Ганні Бёйс, Манон флір, Лаура Дейкема, Кірстен Кніп, Карлейн Янс, Карін Мёлвейк, Кірін Остервелд, Естер ван Беркел. Тренер - Гідо Вермёлен.
  • 2015: Кірстен Кніп, Фемке Столтенберг, Івон Беліен, Селесте Плака, Робін де Крёйф, Марет Балкестейн-Гротхёйс, Квінта Стенберген, Юдіт Пітерсен, мирт схотят, Лоннеке Слютьес, Ганні Бёйс, Манон Нуммердор-флір, Лаура Дейкема, Деббі Стам-Пілон , Ніколь Колхас. Тренер - Джованні Гуідетті.
  • 2016: Кірстен Кніп, Фемке Столтенберг, Івон Беліен, Селесте Плака, Робін де Крёйф, Марет Балкестейн-Гротхёйс, Квінта Стенберген, Юдіт Пітерсен, мирт схотят, Лоннеке Слютьес, Ганні Бёйс, Лаура Дейкема, Деббі Стам-Пілон, Ніколь Колхас. Тренер - Джованні Гуідетті.
  • 2017: Кірстен Кніп, Фемке Столтенберг, Івон Беліен, Селесте Плака, Робін де Крёйф, Марет Балкестейн-Гротхёйс, мирт схотят, Ганні Бёйс, Брітт Бонгартс, Лаура Дейкема, Ніколь Ауде-Луттікхёйс, Марріт Яспер, Ніка Далдероп, Тесса Полдер, Ніколь Колхас. Тренер - Джеймі Моррісон.

Ліга націй [ правити | правити код ]

  • 2018 - 5-6-е місце.
  • 2018: Кірстен Кніп, Фемке Столтенборг, Івон Беліен, Селесте Плака, Марет Балкестейн-Гротхёйс, Юльет Лохёйс, мирт схотят, Лоннеке Слютьес, Ганні Бёйс, Брітт Бонгартс, Лаура Дейкема, Ніколь Ауде-Луттікхёйс, Марріт Яспер, Ніка Далдероп, Тесса Полдер , Ніколь Колхас. Тренер - Джеймі Моррісон.

Чемпіонати Європи [ правити | правити код ]

  • 1985: Янтьен Берг, Агнес Брюннінкхёйс, березень де Вріс, Маріан Хаген, Біанка Хойманс, Каролін Кёлен, Ірені Клюндер, Інгрід Пірсма, Ельс Тюйнман, Петра ван дер Лінде, Еллен ван Ейк, Хелена ван Ейкер. Тренер - Петер Мерфі.
  • 1991: Сінта Бурсма, Ерна Бринкман, Хелен Крілард, Марьолейн де Йонг, Кірстен Глейс, Афке Хамент, Фемке Хукстра, Віра Кунен, Ірена Маховчак, Маделон Маурісіо, Інгрід Пірсма, Хенріетта Версінг. Тренер - Петер Мерфі.
  • 1995: Додати Сінта Бурсма, Ерна Бринкман, Марьолейн де Йонг, Йоланда Елсхоф, Риттих Фледдерус, Йерін Флёрке, Петра Грунланд, Марріт Ленстра, Еллес Леферінк, Ірена Маховчак, Інгрід Віссер, Хенріетта Версінг. Тренер - Берт Гудкоп.
  • 2001: Кім Сталенс, Франс Хурмаі, Ерна Бринкман, Яннекен ван Тінен, Мирьям орсель, Елку Вейнховен, Ханнеке ван Лёсден, Риттих Фледдерус, Інгрід Віссер, Манон флір, Рут ван дер Вів, Сандра Вігерс. Тренер - Анджело Фрігоні.
  • 2003: Додати Кім Сталенс, Сусанні Фрерікс, Франс Хурмаі, Чейн Сталенс, Яннекен ван Тінен, Еллес Леферінк, Елку Вейнховен, Кітті Сандерс, Ірина Донець, Рут ван дер Вів-Херсхап, Тітіа Сустрінг, Інгрід Віссер. Тренер - Анджело Фрігоні.
  • 2005: Додати Кім Сталенс, Франс Хурмаі, Чейн Сталенс, Елку Вейнховен, Алісі Блом, Флортье Мейнерс, Яннекен ван Тінен, Каролін Венсінк, Манон флір, Риттих Фледдерус, Інгрід Віссер, Деббі Стам. Тренер - Авітал Селінджер.
  • 2007: Додати Кім Сталенс, Франс Хурмаі, Чейн Сталенс, Санна Виссер, Мирьям орсель, Алісі Блом, Яннекен ван Тінен, Каролін Венсінк, Манон флір, Риттих Фледдерус, Інгрід Віссер, Деббі Стам. Тренер - Авітал Селінджер.
  • 2009: Додати Кім Сталенс, Моніка Вісмайер, Франс Хурмаі, Чейн Сталенс, Робін де Крёйф, Марет Гротхёйс, Алісі Блом, Яннекен ван Тінен, Каролін Венсінк, Манон флір, Інгрід Віссер, Деббі Стам. Тренер - Авітал Селінджер.
  • 2011: Кім Сталенс, Франс Хурмаі, Чейн Сталенс, Робін де Крёйф, Марет Гротхёйс, Алісі Блом, мирт схотят, Яннекен ван Тінен, Каролін Венсінк, Манон флір, Лаура Дейкема, Інгрід Віссер, Деббі Стам, Лоннеке Слютьес. Тренер - Авітал Селінджер.
  • 2013: Фемке Столтенберг, Івон Беліен, Селесте Плака, Робін де Крёйф, Марет Гротхёйс, Квінта Стенберген, Юдіт Пітерсен, Ганні Бёйс, Манон флір, Лаура Дейкема, Кім Ренкема, Кірстен Кніп. Тренер - Гідо Вермёлен.
  • 2015: Кірстен Кніп, Фемке Столтенберг, Івон Беліен, Селесте Плака, Робін де Крёйф, Марет Балкестейн-Гротхёйс, Квінта Стенберген, Юдіт Пітерсен, мирт схотят, Лоннеке Слютьес, Ганні Бёйс, Манон Нуммердор-флір, Лаура Дейкема, Деббі Стам-Пілон . Тренер - Джованні Гуідетті.
  • 2017: Кірстен Кніп, Фемке Столтенберг, Івон Беліен, Селесте Плака, Робін де Крёйф, Марет Балкестейн-Гротхёйс, мирт схотят, Лоннеке Слютьес, Ганні Бёйс, Лаура Дейкема, Марріт Яспер, Ніка Далдероп, Тесса Полдер, Ніколь Колхас. Тренер - Джеймі Моррісон.

Євроліга [ правити | правити код ]

європейські ігри [ правити | правити код ]

  • 2015 - 5-8-е місце

«Дружба-84» [ правити | правити код ]

Ігри доброї волі [ правити | правити код ]

Монтре Волею Мастерс [ правити | правити код ]

Кубок Бориса Єльцина [ правити | правити код ]

Кубок весни [ правити | правити код ]

Жіноча збірна Нідерландів 6 разів (в 1973, 1974, 1975, 1976, 1977 і 1981 роках) перемагала в традиційному міжнародному турнірі Кубок весни (Spring Cup), який щорічно (з 1962 для чоловічих і з 1973 для жіночих збірних команд) проводився з ініціативи федерацій волейболу західноєвропейських країн.

Збірна Нідерландів в змаганнях 2018 роки ( Ліга націй , чемпіонат світу )

№ 15 в збірній Нідерландів закріплений за трагічно загиблої 27 травня 2013 року Інгрід Віссер, колишньої протягом багатьох сезонів одним з лідерів національної команди.

  • Каролін Венсінк

  • Елку Вейнховен

  • Флортье Мейнерс

  • Марет Гротхёйс

  • Робін де Крёйф

  • Квінта Стенберген

  • Фемке Столтенборг

  • Ніколь Колхас

  • Юдіт Пітерсен

  • Волейбол. Енциклопедія / Упоряд. В. Л. Свиридов, О. С. Чехов. Томського: Компанія «Янсон» - 2001.