Жіночий волейбольний клуб «ДИНАМО» Москва Чемпіон Росії!

У спортивному комплексі «Динамо» в Москві 21 квітня 2018 року відбувся третій матч золотий фінальної серії плей-офф Чемпіонату Росії в жіночої волейбольної Суперліги між двома «Динамо»: московським і казанським. Серія традиційно відіграє до трьох перемог. За результатами двох перших матчів, зіграних в Казані, попереду московське «Динамо» 2: 0. Матчі видалися непростими, але наша улюблена команда змогла домогтися максимально можливого результату навіть на чужому полі. Як пізніше сказав тренер москвичок, вони на таке навіть не розраховували.

Як пізніше сказав тренер москвичок, вони на таке навіть не розраховували

Сьомий сезон поспіль у фіналах Чемпіонату Росії борються за золото і головний трофей Росії Москва і Казань. Не дивлячись на перемогу в перших двох зустрічах 16 і 17 квітня, було зрозуміло, що результат фінальної серії ще не вирішене. У динамівок з Казані це був останній шанс. Тому в Москві треба було серйозно постаратися всім: і командам, і тренерським штабам, і вболівальникам. Москвички п'ять років чекали чемпіонського титулу. Це сталося в 2016 році, підтвердилося в 2017 році, і тепер золото чемпіонату в Москві!

Це сталося в 2016 році, підтвердилося в 2017 році, і тепер золото чемпіонату в Москві

Цей матч золотої серії зібрав величезну кількість уболівальників. Трибуни всіх секторів були практично повністю заповнені. І навіть ураган, який почався перед зустріччю команд, не зупинив справжніх уболівальників. Ці команди завжди грають на рівних, удача може посміхнутися будь-який з команд. При цьому розрив у рахунку до п'яти очок ні про що не говорить. Пам'ятається, як ці ж команди зустрічалися у фіналі. Рахунок був 19:24 У користь москвичок. Але закінчився він перемогою динамівок з Казані. Тому чекати можна було чого завгодно.

Тому чекати можна було чого завгодно

Гра була напруженою, все старалися. У першому сеті Казань часто йшла попереду. Але москвички вирівнювали рахунок і намагалися відірватися від гостей. 13:13 19:19, 23:23 а підсумок першого сету 25:23! Вболівальники радіють, команда радіє, а тренер каже, що це ще не перемога. У перервах виступали дівчата з групи підтримки «Динаміт», а також розважав вболівальників талісман клубу «Пасіка».

У перервах виступали дівчата з групи підтримки «Динаміт», а також розважав вболівальників талісман клубу «Пасіка»

Другий сет для господарів майданчика був більш напружений. Перемога в першому сеті кілька окрилила і розслабила. Перевага Казані доходило до 5 очок. Але потім рахунок став 16:16. Можна б сподіватися на перемогу і в цьому сеті. Але не все так просто. Підсумок другого сету 19:25 на користь Казані.

Підсумок другого сету 19:25 на користь Казані

У третьому сеті, після програшу в другому, москвички впевнено йшли до перемоги. Рахунок 17:12 дає надію. Але гості зібралися з силами, а у наших проблеми з подачами і невдалі атаки. У другій половині сету ситуація різко змінилася, він закінчився з рахунком 22:25. Таким чином, рахунок по партіях 1: 2 на користь Казані. Треба щось робити.

І довелося тепер москвичка зібрати всі свої сили і розсердиться на себе, на втрачені можливості. Вони тиснуть своєю напором. Виходять і подачі, і атаки. І рахунок відмінний 25:12! За партіям зрівняли 2: 2. Так тримати. Всі вже втомилися, але треба зробити останній ривок і виграти п'яту коротку партію.

П'ятий сет москвички почали бадьоро, не дивлячись на втому. Удача поки на їхньому боці. Казань припускається помилок, а московський блок успішний. З подачі теж виходить забивати. Рахунок знову дуже красивий! 15: 6 на користь московського «ДИНАМО» !!! Московське «Динамо» стає чемпіоном Росії третій рік поспіль!

Відразу після закінчення зустрічі відбувалося нагородження команд. На столі розкладені золоті і срібні медалі. Їх вручають командам! Фотосесія чемпіонів! Всі хочуть з ними сфотографуватися! І поруч стоять групою майбутні чемпіонки - вихованці секції волейболу для дівчаток. Може і вони колись будуть також стояти на п'єдесталі пошани!

Зоран Терзич: «Сезон був складним, але закінчився він краще, ніж починався. Не завжди могли показати те, що робили на тренуваннях, але сьогодні ми всі дуже раді перемозі! Я говорив гравцям, грайте розкуто, думайте тільки про наступне м'ячі! Не думайте про те, що через 30 хвилин кубок буде ваш! Важливий кожен момент гри, то, що відбувається зараз! Нервував я сам? Я вважаю, що як тренер я не можу нервувати, я повинен бути оплотом спокою для команди. Що я бажаю команді? Вітаю дівчат і бажаю їм перш за все здоров'я! Молодці! »

Матеріал підготовлений Томілін Вадимом і Кузнєцової Мариною.