"Таврія" - "Волга" - 1: 0. контрольний матч

"Таврія" провела контрольний матч з "Волгою з Нижнього Новгорода. Цією грою сімферопольці заповнили паузу в чемпіонаті Прем'єр-ліги України. В поєдинку, який пройшов в Новопавлівці, тренерський штаб нашої команди не міг розраховувати на кількох футболістів.

Владислав Павленко, Дмитро Ярчук і Семен Даценко в неділю завершили навчально-тренувальний збір української збірної U-20. Продовжує заліковувати травму Станіслав Причиненко. Через пошкодження пропустив зустріч з підопічними Юрія Калитвинцева Аніс Буссаїді. Дамір Кахріман знаходиться в розташуванні збірної Сербії. Зате повернувся в стрій Юрій Путраш, який вийшов у другому таймі.
Наставники "Таврії" по ходу матчу провели багато замін, перевіряючи гравців на різних позиціях.
У першому таймі у нашого колективу грали: Погорілий, Гуменюк, Свенссон, Любічіч, Аксьонов, Комлєв, Калиниченко, Алію, Гомес, Приходний, Фещук.
У складі "Волги" до перерви діяли: Нігматуллін, Ковальчик, Каряка, Колодін, Концедалов, Дворнековіч, Алдонін, Чубукін, Бібілов, Даниленко, Леандро.
"Таврія" вийшла вперед на 9-й хвилині. Максим Приходний отримав м'яч в штрафному майданчику, з правого флангу змістився ближче до воріт і пробив в дальній кут. М'яч рикошетом влетів у ворота - 1: 0. У першому таймі у нашої команди в нападі також були активні Максим Калиниченко, Мохаммед Алію, Густав Свенссон. У "Волги" в першій половині ударами в створ відзначилися Артем Даниленко та Денис Колодін. З їх пострілами впорався наш воротар Сергій Погорілий.
На початку другого тайму "Таврію" врятував і інший наш голкіпер - Сергій Сітало. На 52-й хвилині він відбив пенальті у виконанні Дмитра Сичова.
Після перерви сімферопольці грали в такому складі: Сітало, Свенссон (Дударенко, 63), Аксьонов, Любічіч, Путраш, Гомес (Матвієнко, 63), Назаренко, Коробка, Габовда, Мельник, Фещук (гравець на перегляді, 63).
"Волга" в другій половині випустила таких футболістів: Комаров, Полянин, Колодін, Буликін, Ропотан, Гаранжа, Мулумбу, Шуленін, Кураєв, Зубков, Сичов.
Після перерви гра, як і в першому таймі, в цілому була рівною. У "Таврії" в зоні нападу намагалися Сергій Назаренко, Володимир Коробка, Сергій Мельник, Юрій Путраш, Юрій Габовда. У "Волги" переграти Сергія Сітало намагалися Дмитро Буликін, Келвін Мулумбу, Олександр Шуленін, Дмитро Кураєв і той же Сичов.
У підсумку - 1: 0 - перемога "Таврії" над 11-ю командою російської Прем'єр-ліги.