Ювентус обіграв Сампдорію в центральному матчі туру чемпіонату Італії

цею материал Доступний по-русски

Гра завершилася з рахунком 2: 1.

Гра завершилася з рахунком 2: 1

Роналду забив два голи в ворота Сампдорії в матчі чемпіонату Італії / Reuters

У Турині на Альянц-Стедіум завершився матч 19-го туру чемпіонату Італії з футболу, в якому "Ювентус" приймав "Сампдорію" і здобув перемогу.

Матч завершився з счетгом 2: 1, повідомляє офіційний сайт змагань .

У складі переможців дублем лідер збірної Португалії і самий зоряний гравець туринської команди Кріштіану Роналду.

Вже на 2-й хвилині гри Роналду отримав пас з протилежного флангу і пробив з кута штрафного в дальній нижній кут. Воротар "Сампдорії" Аудеро, права на якого належать "Ювентусу» не зреагував на удар - 1: 0. Але перевага в рахунку у чорно-білих зберігалося недовго. В середині тайму, на 33-й хвилині, Фабіо Квальярелла реалізував пенальті - 1: 1.

Вирішальний епізод в матчі стався на 65-й хвилині, коли суддя призначив 11-метровий вже в сторону воріт Сампдорії. Головний герой матчу Роналду не схибив - 2: 1.

Уже в доданий арбітром час "Сампдорія", здавалося, сенсаційно зрівняла рахунок, але гол був відмінений через офсайд після відеоперегляду.

Таким чином, на рахунку "Ювентуса" 53 очки після 19 турів - 17 перемог, 2 нічиї і жодної поразки - більш ніж впевнене лідерство в національній першості.