«Коломяги» -2002 - «Динамо» (Вологда) - 3-1

09/12/2015

Міжнародний юнацький турнір пам'яті Петра Дементьєва

«Коломяги» -2002 посіли друге місце в групі В і вийшли в півфінал меморіалу Петра Дементьєва. Поступившись у другому турі «Динамо» з Сухумі 1-3 (гол «Коломяги» - Арсеній Куликов), в середу з тим же рахунком «помаранчеві» переграли інше «Динамо» - вологодське. Рахунок в кінці першого тайму відкрив Андрій Ушаков. В середині другого тайму динамівці провели кілька небезпечних контратак, одна з яких завершилася взяттям воріт. Однак кінцівку зустрічі «Коломяги» провели зібрано і двічі засмутили чужого голкіпера: Максим Жестарев спочатку забив сам, скориставшись передачею Сергія Войтюка, а потім виступив в ролі асистента для Романа Курносова.

У четвер о 12.00 в 1/2 фіналу «Коломяги» зустрінуться з лідером групи А, естонським «Табасалу». Іншу пару півфіналістів склали два динамівських колективу - з Сухумі і Санкт-Петербурга.