футбольний турнір

26 червня на стадіоні в парку ім. Юрія Гагаріна Волзький соціальний банк проводив благодійний футбольний турнір «Крила Самари». В рамках цього турніру пройшли матчі з міні-футболу.

У першій грі зустрілися команди ТД «Еліт» і Департаменту освіти Самари. Напружена гра не виявила переможця, а за результатами післяматчевих пенальті півфіналістом стала команда Департаменту освіти.

Переможцем другої гри між командами «Транслайн» і «Альба» стала команда «Альба». Вона вирвала свою заслужену перемогу в ході гри з рахунком 2: 0, тому тут обійшлися без серії пенальті.

У перервах між всіма іграми турніру проводився розіграш призів серед учасників благодійної лотереї.

Команда компанії «Самтелеком» грала зі збірною шкіл № 117 і 4. Гра була дуже напруженою і цікавою. Перший гол забили в ворота «Самтелекома» школярі, але потім «Самтелеком» рахунок зрівняв, забивши м'яч у відповідь. Все вирішила серія пенальті після матчу: з рахунком 4: 3 перемогла збірна команда шкіл №117 та 4.

Перший півфінальний матч між командами Волзького соціального банку і командою «Альба» приніс перемогу організаторам турніру. Потім команда Департаменту освіти зустрічалася з «кривдниками» «Самтелекома» - збірної шкіл № 117 і 4, яка в результаті матчу стала другим фіналістом.

Далі пройшов матч за 3-е призове місце, який виграла команда Департаменту освіти. А переможцем фінальної гри заслужено стала збірна команда шкіл № 117 і 4, яка показала свою волю до перемоги. Після цього переможці зіграли 10-хвилинний матч з дворової командою з Промислового району.

На завершення турніру були вручені призи та дипломи всім його учасникам, а також взяли участь в організації та проведенні цього заходу.