Динамо - Шахтар - 1: 0 огляд матчу за Суперкубок України 2018

1. Орфографічна помилка в тексті:

21 липня 2018, 23:08 Переглядів:

Сьогодні в Одесі донецький "Шахтар" і київське "Динамо" відкрили футбольний сезон в Україні. Команди зустрілися в поєдинку за Суперкубок України. Мінімальну перемогу здобуло "Динамо" - 1: 0, а переможний гол забив Віталій Буяльський. ми вели онлайн трансляцію матчу "Шахтар" - "Динамо" .

Матч почали більш активно "гірники". І вже до 15-й хвилині могли двічі вразити ворота Бойка. Спочатку Ісмаїлі смачно приклався з меж штрафного і м'яч потрапив у поперечину. А потім Морозюк перериваючи подачу потрапив в каркас власних воріт.

І тут же забило "Динамо". На 18-й хвилині після пасу назад Пятов вирішив повозитися з м'ячем і втратив його. Динамівці швидко перепасували в штрафний, послідувала передача на самотнього Буяльського, який вразив порожні ворота.

Надалі "Шахтар" більше атакував, але небезпечно пробивав лише Мораес головою, Бойко витягнув м'яч з кута. Кияни ж відповіли швидкою атакою, зрячим навісом Вербича та потужним ударом в поперечину Циганкова.

У компенсований час команди трохи поштовхалися і Бурда з Ісмаїлі отримали по червоній картці.

У підсумку перемога "Динамо" - сьома в історії.

Всі фінали Суперкубка України

• 2017. "Шахтар" - "Динамо" - 2: 0
  • 2016. "Динамо" - "Шахтар" - 0: 0 (4: 3)
  • 2015. "Шахтар" - "Динамо" - 2: 0
  • 2014. "Шахтар" - "Динамо" - 2: 0
  • 2013. "Шахтар" - "Чорноморець" - 3: 1
  • 2012. "Шахтар" - "Металург" Д - 2: 0
  • 2011. "Динамо" - "Шахтар" - 3: 1
  • 2010. "Шахтар" - "Таврія" - 7: 1
  • 2009. "Динамо" - "Ворскла" - 0: 0 (4: 2)
  • 2008. "Шахтар" - "Динамо" - 1: 1 (5: 3)
  • 2007. "Динамо" - "Шахтар" - 2: 2 (4: 2)
  • 2006. "Динамо" - "Шахтар" - 2: 0
  • 2005. "Шахтар" - "Динамо" - 1: 1 (4: 3)
  • 2004. "Динамо" - "Шахтар" - 1: 1 (6: 5)

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Київське" Динамо "виграло Суперкубок України". інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"