Чемпіон світу з шахів Магнус Карлсен зіграв з футболістом Ліверпуля

1. Орфографічна помилка в тексті:

8 жовтня 2018, 19:48 Переглядів: 8 жовтня 2018, 19:48 Переглядів:   Трент Александер-Арнольд

Трент Александер-Арнольд.

Чинний чемпіон світу з шахів норвежець Магнус Карлсен за п'ять хвилин і 17 ходів переміг у товариській партії англійської захисника футбольного клубу "Ліверпуль" Трента Александер-Арнолда, повідомляє BBC. Поєдинок відбувся в Манчестері напередодні листопадового матчу за звання чемпіона світу, який пройде в Лондоні. У 2017 році Карлсен виграв партію в бліц у відомого підприємця Білла Гейтса, який протримався лише дев'ять ходів.

"Коли я знаходжу час, я завжди починаю грати, - наводяться слова 20-річного футболіста, який захоплюється шахами. - Хоча це може вважатися поразкою з рахунком 0: 1, я буду займатися більше, і, можливо, буде матч-реванш".

"Це була відмінна гра, Трент був хороший, у нього безумовно є талант", - підкреслив Карлсен.

Суперником Карлсена у зустрічі за чемпіонський титул буде американський гросмейстер Фабіано Каруана, Матч, який відкриється 9 листопада, буде складатися з 12 партій в класичні шахи.

Нагадаємо, що днями жіноча збірна України з шахів посіла друге місце на шаховій Олімпіаді .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Футболіст протримався 17 ходів в партії з чемпіоном світу з шахів". інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"