Полезные материалы

Як прибрати живіт після пологів - вправи для живота після пологів

  1. харчування
  2. Поради та рекомендації
  3. Як прибрати живіт після пологів за допомогою вправ вдома?
  4. Комплекс вправ після пологів

Жіночий організм так влаштований, що деякі частини тіла після пологів піддаються змінам. На жаль, ці зміни частіше не приносять ніякої радості жінці, а знижують самооцінку і псують настрій. І особливу проблему підносить обвислий живіт після пологів, від якого не просто так ізбавіться.Многіе задаються наступними питаннями: як швидко схуднути після пологів? Як прибрати живіт після пологів?

Як прибрати живіт після пологів

Головне - не піддаватися депресії через зіпсовану фігури, для початку слід сісти і спокійно обдумати стратегію щодо вирішення даної проблеми. Щоб повернути плоский і пружний живіт, вам потрібно розглянути своє харчування і включити в свій день комплекс вправ після пологів.

Але перш ніж щось починати робити слід знати, що пологи - це серйозний процес, тому зміни в свій раціон харчування і комплекс фізичних вправ найкраще відкласти на два місяці. Ви стали матір'ю - а це важливіше на даний момент, вся ваша увага і час поки повинні приділятися малюкові. Через два місяці, коли ваш організм вже зміцнів після тривалого навантаження, проконсультувавшись з лікарем, ви вже можете починати свою боротьбу з обвислим животом.

Боротьба з негарним животом може затягнутися на довгий час, але головне, не сумувати - терпіння і труд все перетруть. Крім того, хотілося б додати, ні в якому разі не відмовляйтеся від годування грудьми малюка, так як під час годування грудьми розтяжки і жири йдуть разом з молоком, для кращого ефекту краще годувати дитину мінімум до року, це корисно не тільки для вашого чада, але і для вас.

харчування

Якщо ви хочете позбутися від живота, зі свого раціону харчування потрібно виключити їжу швидкого приготування, різні газованої води і ненатуральні соки, ковбасні вироби, солодке. При цьому складіть свій раціон так, щоб в ньому були необхідні вітаміни. Знайте, щоб не був обвислий живіт, не можна наїдатися. Харчуйтеся в міру почуття голоду і невеликими порціями. Запам'ятайте, калорійну їжу найкраще вживати в першу половину дня. Пийте воду за півгодини до трапези.

Вживайте побільше фруктів і овочів, а також зелені. Ні в якому разі не голодуйте, так ви ще гірше можете погіршити справу: ви просто зіпсуєте своє здоров'я. Адже ви зобов'язані думати не тільки про себе, а й свою дитину.

До того як виконувати фізичні вправи для схуднення після пологів, після вживання їжі повинно пройти не менше двох годин, а після фізичних вправ до трапези можна приступати тільки через півтори години, а воду можна пити вже після 15 хвилин.

Поради та рекомендації

Після того як розібралися з харчуванням, потрібно виконувати певні правила, завдяки яким ви досягнете хороших результатів.

  1. Візьміть собі за звичку, кожен раз приймаючи ванну або душ, масажувати живіт, використовуючи рукав-мочалку і спеціальний скраб або гель. Масажувати потрібно до тих пір, поки не з'являться легкі почервоніння. Після душу нанесіть на шкіру живильний крем для шкіри.
  2. Протягом декількох годин в день поносіть післяпологовий бандаж. Дана річ допоможе м'язам живота купувати правильне положення.
  3. Не менш ефективним є також дихальна гімнастика. Отже, встаньте прямо, розташуйте руки на животі і набирайте в себе повітря через ніс, при цьому втягуючи живіт. Потім завмріть в такому положенні на 15 секунд, після випускайте повітря через рот дуже повільно, а потім розслабте живіт. Повторіть вправу десять разів по кілька разів на день.
  4. Приймайте контрастний душ, який допоможе прийти вашим м'язам в тонус.
  5. Не носіть занадто обтягуючий одяг. Віддайте перевагу речам з легких натуральних тканин.

Дані правила не вимагають багато часу і якихось зусиль, їх можна виконувати, коли ваш малюк спить, а звикнути до них можна протягом малого часу.

Як прибрати живіт після пологів за допомогою вправ вдома?

Чому в домашніх умовах, а не в залі? Тому що вам важко буде залишати вашого маленького дитини, та й навряд чи у вас буде на це час.

Після того як ви збалансували своє харчування і розібралися з правилами, неодмінно потрібно приступати виконувати фізичні вправи для живота після пологів, які в більшій мірі допоможуть вам добитися плоского і підтягнутого живота. Не забудьте перед цим поговорити з лікарем. Адже деякі вправи для схуднення після пологів можуть принести шкоду.

Будь-які фізичні вправи для підтяжки живота після пологів слід виконувати на спеціальному килимку, який запобіжить вас від болів в спині і вбереже куприк.

Фізичні вправи для схуднення після пологів потрібно виконувати регулярно, приділяючи 30 хвилин в день мінімум. Виконавши фізичні вправи після пологів протягом трьох днів, на четвертий відпочивайте, так як м'язи зміцнюються не під час занять вправами, а під час відпочинку. Перед виконанням фізичних вправ обов'язково розігрійте м'язи всього тіла. Для цього виконайте кругові рухи головою, руками, легкі нахили і стрибки на місці. Інакше ви можете розтягнути м'язи.

Комплекс вправ після пологів

  • По-перше, це піднімання тулуба. Для цього вам потрібно лягти на підлогу спиною, зігнувши коліна, руки розташуйте за головою. Потім піднімайтеся тулубом, торкнувшись ліктями колін, опустіться назад. Зробіть 10 разів, після відпочиньте 2 хвилини і знову виконайте вправу по десять. Після тижня занять збільште навантаження до 15 підйомів тулуба, виконуючи по три підходи.
  • Друге тренування - це піднімання ніг в лежачому положенні. Дана вправа допоможе зміцнити нижні м'язи живота. Ляжте на підлогу прямо, руки вздовж тулуба. Потім, намагаючись, що не загинаючи ноги в колінах, піднімати ноги до тих пір, поки не утвориться прямий кут, потім опустіть ноги на підлогу. У перший час виконуйте по п'ять разів по 4 підходи, потім збільшуйте навантаження поступово. Виконуючи цю тренування, стежте за диханням: при підніманні ніг - вдих, при опусканні - видих.
  • Третя вправа - це ножиці ногами в лежачому положенні. Також ляжте прямо на підлогу, руки вздовж тіла. Підніміть ноги від підлоги десь на півметра і виконуйте ножиці протягом 10 секунд. Вправа слід виконувати по два підходи. При даній вправі задіяні нижні м'язи живота.
  • Наступна вправа - це млин. Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Потім витягніть руки в сторони, нахилившись, торкніться правою рукою лівої ноги, а потім навпаки. Виконуйте вправу в темпі протягом хвилини. Дане тренування допоможе повернути талію в колишню форму.
  • П'ята вправа - обруч. Обруч - відмінний помічник в боротьбі з обвислим животом. Крутити потрібно незвичайний обруч, який ми звикли, а спортивний вагою близько 400 грам. У перший час на животі можуть утворитися невеликі синці, але ви не бійтеся, це реакція на сильне навантаження. Крутите обруч в день близько п'яти хвилин.

Крутите обруч в день близько п'яти хвилин

  • Наступна вправа полягає в наступному: лежачи на спині зігніть ноги в колінах, потім опускайте їх спочатку в одну сторону, потім в іншу. Зробіть підхід по 20 разів в кожну сторону. Це тренування відмінно зміцнить косі м'язи живота.
  • Вправа номер сім. Ляжте на живіт, витягніть ноги і руки, піднявши їх від статі якомога вище, відчуйте як тягнуться м'язи живота.
  • Восьме вправу потрібно виконувати стоячи. Отже, ноги розташовані на ширині плечей, а руки - на поясі. Починайте виконувати нахили вліво-вправо, вперед-назад. Зробіть по 20 разів в кожну сторону і по два підходи.

Ось такий комплекс вправ. Вправи для схуднення після пологів слід виконувати регулярно, в певний час. Якщо раптом ви відчуваєте сильний біль при виконанні певної вправи, негайно припиніть його робити. Ні в якому разі не перестарайтеся, що не навантажуйте себе понад норму. Відчувши втому, обов'язково відпочиньте. Кожну вправу краще виконувати в малій кількості, але якісно. Запам'ятайте, неважливо з якою швидкістю ви йдете, головне - не зупиняйтеся. А результат не змусить вас довго чекати. Ви знову станете красивою і прекрасною стрункою жінкою.

Многіе задаються наступними питаннями: як швидко схуднути після пологів?
Як прибрати живіт після пологів?
Як прибрати живіт після пологів за допомогою вправ вдома?
Чому в домашніх умовах, а не в залі?