Полезные материалы

Методи реалізації уявного навіювання

На сьогоднішній день уявне навіювання активно застосовується в парапсихології - телепатії і екстрасенсорики. Беруть участь в цьому процесі дві людини - той, хто передає інформацію (індуктор) і той, хто її приймає (перецепіент). Іноді доводиться фантазувати, щоб представити далекого людини поруч з собою, що знаходяться в одній кімнаті. Інший варіант - побачити його на відстані, в навколишньому його на даний момент обстановці, але досить достовірно.

Якщо є така можливість, необхідно заздалегідь домовитися про "майбутню розмову", представивши як потік думки рухається в потрібному напрямку і досягає кінцевого пункту. Дуже важливо знати і уявляти бажаний стан віддаленого об'єкта навіювання, наприклад, його одужання, рішення емоційних проблем.

Уявне вплив може здійснюватися різними методами Уявне вплив може здійснюватися різними методами. Але чіткої межі в розходженні встановити неможливо. Різна ступінь здібностей індуктора, рівень розвитку цих здібностей дозволяють одночасно використовувати і метод, заснований і на формуванні образу, і метод впливу на відстані.

Силовий метод дуже ефективний при направленому погляді на об'єкт навіювання по прямій лінії. Він максимально використовує можливості індуктора при знаходженні людини в поле його зору. Результати зусиль індуктора багато в чому залежать від його індивідуальних здібностей і відстані до внушаемого об'єкта. Об'єкт найбільш схильний до уявному впливу в межах 4 метрів. Максимально віддалене відстань - понад 60 метрів, але не більше 100 метрів. Якщо ж візуальний контакт неможливий, то вплив втрачає фокусування і стає розпливчастим, а значить, малоефективним.

Спосіб підстановки може використовуватися на невеликих відстанях і полягає в уявному злиття з об'єктом навіювання, заміною його думок думками власними. Цей метод вимагає меншої витрати сил і енергії. При цьому немає необхідності безпосереднього контакту з вселяється, можна впливати на нього з закритими очима або в темряві.

При будь-якому використовуваному методі виникають деякі складнощі навіювання, якщо між індуктором і нав'язується виникає перешкода у вигляді будь-якого екранного об'єкта.

Звичайне віконне скло не завадить "руху" думки навіть на 40-метровому видаленні від об'єкта, тоді як більш товсте вітринне скло може стати такою перешкодою. При цьому втрачається інформаційний зв'язок з об'єктом навіювання, відбувається розрив контакту, хоча візуально об'єкт знаходиться в полі зору індуктора. Будь-яка стіна погіршує якість уявного впливу, якщо перевищено поріг певної відстані від об'єкта до індуктора або до краю екрану. Чим ближче об'єкт знаходиться до екрану, тим менше його захист. Вода обмежує відстань впливу до 50 см.

Тренуючи свій творчий хист, можна домогтися значних результатів у реалізації уявних посилів, досить навчитися чітко і яскраво представляти образ внушаемого об'єкта, вміти управляти своїми психологічними здібностями.

Повернутися назад