Полезные материалы

Коротка історія виникнення і правила гри в бадмінтон

  1. Історія бадмінтону
  2. Чи знаєте ви?
  3. Чим відрізняється теніс від бадмінтону
  4. 10 цікавих фактів про бадмінтон з «Вікіпедії»:

Відомо, що прабатьком бадмінтону був Герцог Бофорт з містечка Хаус в Графстві Глостешір, який в 1873 році провів на галявині гру за допомогою качалки і воланчика Відомо, що прабатьком бадмінтону був Герцог Бофорт з містечка Хаус в Графстві Глостешір, який в 1873 році провів на галявині гру за допомогою качалки і воланчика. Поступово в Англії полюбили цю чудову гру і з великим задоволенням грали навіть у королівських сім'ях. Пізніше цей вид спорту перекинувся на континент, були створені клуби і майданчики для гри в бадмінтон. Перший офіційний бадмінтон-клуб - Вайн, створений в 1877 році.

Історія бадмінтону


Минуло більше століття, поки цей динамічний вид спорту після довгих дискусій став Олімпійським видом спорту в 1992 році, і на кожній олімпіаді п'ять золотих медалей відведені бадмінтоністи. За однією для одиночних змагань чоловіків і жінок, ще по одній для парних і одна для змішаного розряду.

Чи знаєте ви?

Основні правила



Мета спортсмена - потрапити в воланчик ракеткою так, щоб він пролетів над сіткою і приземлився у середині майданчика супротивника. Ваш противник має ту ж мету. Він спробує дістатися до воланчика і відправити його назад на вашу половину корту. Ви також можете виграти пункти під час помилки вашого опонента: якщо він робить подачу в сітку або під неї.

Головне правило - не дати воланчиків приземлитися на вашій половині корту, відбити його ракеткою, будь то подача або відбиття суперника. Якщо ви вважаєте, що воланчик приземлитися в межах майданчика, будь-яким способом повинні перевести його на половину суперника, при цьому обов'язково потрапити в корт.

Як тільки воланчик торкнувся землі, сет закінчився Як тільки воланчик торкнувся землі, сет закінчився. Це головна відмінність від тенісу або сквошу , Де сет триває після відскоку м'яча від газону. А також ви можете доторкнутися до воланчиків всього один раз, будь то парні змагання або поодинокі. У цьому відмінність бадмінтону від волейболу, де кілька гравців можуть торкнутися м'яча, перш ніж відправити його назад на половину суперників.

У бадмінтон грають в приміщенні.

Деякі з вас знайомі з цією чудовою грою на пляжі або в саду. Це нормально, коли ти граєш для розваги. На чемпіонаті воланчик відразу збився б з курсу навіть при найменшому подиху вітру. Ось чому змагання завжди проходять в приміщенні.

бадмінтонна сітка

Якщо вам потрібно перевірити, чи правильно налаштована сітка, запам'ятайте три речі:

  • сітка натягнута на всю ширину корту;
  • сітка натягнута щільно, що не провисає;
  • сітка в середині майданчика, половинки корту мають однаковий розмір.

У залах це зробити нескладно, т. К. На підлозі є розмітка. Майданчик для бадмінтону, а також всі лінії повинні бути в одному кольорі.

Види розрядів у бадмінтоні

Існує п'ять розрядів:

В бадмінтон може грати два чи чотири гравці: один гравець з кожної сторони або команда з двох гравців з кожної сторони. У парному розряді будь-який гравець може приймати воланчик, вам не доведеться грати по черзі. Винятком є ​​тільки перші дві подачі в сеті, які подають через одного.

розмітка майданчика

Висота сітки 1.5 метра. Сітка проходить через весь корт по ширині.

Грають, як правило, на дерев'яній підлозі або на майданчику з синтетичним гумовим покриттям, які зроблені спеціально для гри в бадмінтон. Корт розділений сіткою на дві половини. На корт нанесені лінії для обох видів турнірів: одиночного і парного. Парний розряд грають по позначається зовнішніх ліній, в той час як одиночний розряд використовує базові і внутрішні бічні лінії. У парному розряді використовують лінії такої ж довжини, як і в одиночному, але ширше, за рахунок використання зовнішнього боку.

  • Базова лінія - це задня лінія, яка проходить паралельно з обох сторін. Довжина цієї лінії на всю ширину корту і вона обмежує розмір майданчика для бадмінтону по довжині.
  • Центральна лінія - це лінія, яка проходить перпендикулярно до сітки посередині кожної половини корту, відокремлюючи четвертини, звані коробками.
  • Коротка лінія - це лінія, яка проходить по ширині корту і є найближчою лінією, що проходить паралельно мережі.
  • Парні бічні лінії - це лінії, які поряд з базовою лінією утворюють зовнішню кордон корту, в той час як поодинокі бічній лінії проходять уздовж внутрішніх парних бічних ліній і паралельно їм.

ракетки

Ракетки зроблені з алюмінію, вуглецевого волокна, що значно зменшує вагу Ракетки зроблені з алюмінію, вуглецевого волокна, що значно зменшує вагу. Іноді використовують інші матеріали: титан, кераміку і деякі інші композитні сплави.

Ракетки дуже легкі, зазвичай вага ракетки не перевищує 3,5 унцій.

Чим відрізняється теніс від бадмінтону

Бадмінтон вельми схожий на теніс, але є основні відмінності.

  • розмір площадки істотно відрізняється;
  • в бадмінтон грають воланчиком, а в тенісі використовують м'яч;
  • средня тривалість матчу з тенісу 3 години, тоді як матч в бадмінтон грають за 1 годину;
  • інтенсивність тенісного матчу близько 9%, а інтенсивність бадмінтон матчу становить 48%;
  • тенісний матч в середньому включає в себе тисячу прийомів м'яча, в той час як бадмінтон зо дві тисячі їх
  • в тенісі спортсмени пробігають відстань в 2 км, а бадмінтоністи близько 4 миль.

10 цікавих фактів про бадмінтон з «Вікіпедії»:

  1. бадмінтон став Олімпійським видом спорту з 1992 року;
  2. Міжнародна федерація бадмінтону була створена в 1936 році;
  3. найкоротший матч на чемпіонатах світу тривав 6 хвилин, найдовший - 124 хвилини;
  4. бадмінтон - це найшвидший вид спорту з ракеткою;
  5. воланчики роблять з пір'я лівого крила гусака;
  6. в Міжнародну федерацію входить понад 150 держав;
  7. Китай та Індонезія виграли більше 70% всіх офіційних міжнародних змагань;
  8. первісна назва бадмінтону звучало як волан;
  9. 16 пір'я використовуються, щоб зробити воланчик;
  10. воланчик важить між 4.74 і 5.50 грама.

Чи знаєте ви?