Полезные материалы

Зарядка від тибетських лам

робимо зарядку, яку придумали тибетські лами

Оздоровчого комплексу вправ "Око Відродження" тисячі років. Його придумали і практикували тибетські лами, які відрізнялися довгожительством і міцним здоров'ям. До речі, вправи абсолютно нескладні і займуть у вас від сили всього 15-25 хвилин в день. Їх нам показав Інструктор Чжун Юань Цигун, тренер "Око Відродження" "Чайного клубу" Олександр Барабаш.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Біополе людини являє собою енергетичний кокон, що нагадує світиться яйце. У тілі є дев'ятнадцять енергетичних центрів - вихорів. Сім з них є базовими і відповідають 7 чакр. В здоровому тілі все вихори обертаються з великою швидкістю, забезпечуючи енергією всі системи нашого організму. Коли ж функціонування одного або більше з цих вихорів порушується, потік послаблюється або блокується. Такі порушення циркуляції енергії призводять до розвитку хвороб або старості.

Практика "Ока відродження" "розкручує" вихори, що дає нам енергію. Спочатку ми несподівано для самих себе починаємо відчувати себе все більш і більш енергійними. Відмовляємося від кави і енерготоніків. Починає поліпшуватися кровообіг, а з потоком крові з організму вимиваються токсини і шлаки. Завдяки цьому поліпшується колір обличчя, стабілізується тиск, йдуть стреси, починають справно працювати всі органи, йде зайва вага.

Починати практикувати комплекс найкраще на сході сонця. Але якщо ви не змогли прокинутися так рано, не турбуйтеся. Виконайте вправи, коли це буде зручно. Головне, щоб це відбулося до полудня, щоб сплеск енергії, який ви отримаєте, не завадив вам ввечері заснути. Вправ в комплексі 7, але для новачків рекомендується практикувати перші 5. Два останніх дозволяють сублімувати сексуальну енергію і досягти нового рівня духовного розвитку, тому до їх виконання потрібно підійти відповідально.

Починати потрібно з 3-х повторень кожного з 5 вправ. Через кожні 2 дня ви додаєте по 2 повторення, поступово доводячи кожну вправу до 21 рази. На цьому рівні можна залишитися на довгі роки практики - якісно виконаних 21 рази цілком достатньо для прекрасного самопочуття. Для того, щоб доводити їх кількість до 36-і, 72-х або навіть до 108-ми раз, повинна бути вагома причина, оскільки це буде вже не турбота про здоров'я, а серйозна практика духовного розвитку.

Після кожної вправи беріть паузу (хвилина-дві), постійте, прислухайтеся до свого тіла і тільки потім переходите до наступного. Після виконання всього комплексу ляжте на спину і полежіть спокійно близько 10-ти хвилин. Ні в якому разі не допускайте перевтоми. Це може привести тільки до негативного результату. Важливо під час виконання вправ уявляти собі мислеобраз, пов'язаний з відповідною чакрой. Протипоказань до "Оку" немає, єдине, якщо ви в положенні і не робили комплекс раніше, краще поки не починати.

1. Початкове положення (і. П.) - стоячи прямо з горизонтально витягнутими в сторони на рівні плечей руками. Починаємо обертатися навколо своєї осі за годинниковою стрілкою.

Образ: впевненість, стійкість, життєва сила.

2. І. п. - лежачи на спині. Витягніть руки вздовж тулуба і, притиснувши долоні з щільно з'єднаними пальцями до підлоги, підніміть голову, міцно притиснувши підборіддя до грудини. На вдиху підніміть голову і прямі ноги вертикально, намагаючись при цьому не відривати від підлоги таз і не згинати ноги в колінах. Потім повільно опустіть на підлогу голову і ноги. Розслабте всі м'язи і повторіть.

Образ: Задоволення, гармонія.

3. І. п. - стоячи на колінах. Коліна слід ставити на відстані ширини таза, кисті рук долонями лежать на задній поверхні м'язів стегон якраз під сідницями. Нахиліть голову вперед, притиснувши підборіддя до грудини.

На вдиху прогинається назад (таз залишається на місці), на видиху повертаємося у вихідне положення з притиснутим до грудини підборіддям.

Образ: Досягнення цілей.

4. І. п. - сидячи на підлозі, витягнувши перед собою прямі ноги. Опустіть голову вперед, притиснувши підборіддя до грудини. На вдиху підніміть тулуб вгору до горизонтального положення (стегна і тулуб повинні знаходитися в одній площині, а гомілки і руки - розташовуватися вертикально, як ніжки столу).

Досягнувши цього положення, на кілька секунд сильно напружте всі м'язи тіла, а на видиху розслабтеся і поверніться у вихідне положення.

Образ: любов, радість.

5. І. п. - упор лежачи прогнувшись, тіло спирається на долоні і подушечки пальців ніг. На вдиху перейдіть в положення, при якому тіло нагадує гострий кут, вершиною спрямований вгору.

Намагайтеся при цьому, щоб ноги залишалися прямими. На видиху поверніться у вихідне положення.

Образ: творча реалізація.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?