Полезные материалы

Гра в покер на реальні гроші

Отже, ви граєте в покер і напевно хочете отримувати від гри не тільки задоволення, але і гроші

Отже, ви граєте в покер і напевно хочете отримувати від гри не тільки задоволення, але і гроші. Саме можливість заробітку залучає в цю гру багатьох. Правда, про те, що не всім це дано, що на кожному ліміті лише 30-40% учасників грають в плюс, а на дистанції в плюсі ​​залишиться лише 5-10% гравців вже говорилося. На жаль, все не можуть вигравати в цю гру. Але якщо ви вивчаєте літературу або Води, користуєтеся софтом, аналізуєте свою гру, акуратно по банкрола йдете по лімітах, то ваші шанси на успіх досить високі. Давайте тепер подивимося, які є в покері джерела грошей.

Так як є ймовірність виграшу, ви повинні тримати свої гроші в безпеці, віртуальні гроші - у віртуальній безпеки avast скачати безкоштовно - скачайте і не знайте проблем.

Гра в плюс. Плюсова гра - головне джерело грошей. Ви повинні бути серед тієї меншої частини гравців, яка грає краще за опонентів. На дистанції в покері всі гравці отримають однаковий набір кишенькових карт і постфлопі-комбінацій (пари, сети, стріт і навіть роял-флеши), а значить в результаті буде вирішувати майстерність. Здатність прочитати карти супротивників і приховати свої, вичавити максимум грошей з найсильнішою картою і програти мінімум з більш слабкою. До навичок гри неодмінно треба додати психологічну стійкість, щоб в тільта не почати грати маніяка або, що ще гірше, чи не полізти на верхні ліміти відіграватися. Але про те як грати і якими психологічними навичками повинен володіти гравець чимало написано тут на сайті, ви ще прочитаєте, а поки подивимося, скільки може заробляти плюсовій гравець:

  • Кеш-гравець лімітчик. Тут на невисоких лімітах (до $ 1 / $ 2) можна мати вінрейт близько 2 ВВ / 100 (тобто середній виграш 2 великі ставки на 100 здач), з ростом він буде падати і навряд чи перевищить 1 ВВ / 100. Навіть не колишній кіберспортсмен зможе грати 3-4 коротких столу одночасно, що при середній швидкості близько 100 рук в годину дасть нам 300-400 рук. Візьмемо гравця, що має 1,5 ВВ / 100 на ліміті $ 1 / $ 2 і грає 4 коротких столу. О першій годині такий гравець виграє $ 2 * 1,5 * 400/100 = $ 12. При стандартному восьмигодинний робочий день це буде аналогом тижневої зарплати в $ 500 і місячної - $ 2000..

  • Кеш-гравець, безліміт. Тут на низьких лімітах вінрейт може досягати 5 ВВ / 100, але з ростом лімітів, звичайно, буде падати до 1-2 ВВ / 100 (це я кажучи фактично про максимально досяжних цифрах, на практиці вінрейт може бути і 0,5 і -1 ). Гравець NL100, що б'є гру з вінрейт 2 ВВ / 100 на чотирьох коротких столах запрацює на годину $ 2 * 2 * 400/100 = $ 16. Це близько $ 650 в тиждень і $ 2700 на місяць.

  • Гравець SnG-турнірів. Ефективність гри в СНД-турнірах на низьких лімітах можна досягати 10 і навіть 20% (особливо якщо там частка закладу не підвищена до 20% від внеску). З ростом вартості турнірів ROI буде падати десь до 5% (ROI = Return on Investments, РОІ = повернення на інвестиції, вимірюється як сума виграшів поділена на вартість зіграних турнірів мінус 100%). Середній СНД-турнір триває трохи більше години, ви не зможете доходити до фіналу в кожному випадку, візьмемо середню тривалість гри в 40 хвилин (для турбо-турнірів цифри будуть рази в два менше, але і РОІ там зазвичай нижче). Припустимо, що ви також граєте чотири турніри одночасно, тоді для турнірів $ 10 + $ 1 з вінрейт 10% отримаємо наступний часовий заробіток: $ 10 * 0,1 * 4 * 60/40 = $ 6. Тобто $ 250 в тиждень і $ 1000 в місяць.

  • Гравець МТТ-турнірів. Тут все досить складно, так як це самий дисперсний вид покеру, визначити свій РОІ точно майже неможливо (дистанцію складно набрати). Але припустимо, гравець грає три турніри одночасно із середнім РОІ 20%. Тривалість гри в середньому дві години, тоді погодинної заробіток при Баїна в $ 20 складе: $ 20 * 3 * 0,2 * 1/2 = $ 6, як і вище в СНД.

Як бачите, заробити на життя цілком можна, хоча і не так просто (читайте також мою попередню статтю, варто ставати покеру профі).

Промо-акції румів (повернення рейка). Найпопулярніше слово останнього часу серед тих, хто заробляє покером, - рейкбек. Як відомо, руми беруть частку від кожного банку - рейк, який становить зазвичай 5% максимум $ 3 для кеша і 10% від турнірних внесків. Так вийшло, що стандарти справляння рейка склалися з самого появи онлайн покеру. Згодом кількість граючих, а з ними і доходи румів серйозно виросли. Зростання доходів серйозно випередив зростання прямих витрат (значна частина витрат руму від кількості гравців слабо залежить), з'явилися надлишки коштів, але зросла конкуренція. Руми змушені все більше грошей вкладати в маркетинг, власне просування. Промо-акції для гравців стали одним з провідних способів просування. Якщо раніше руми орієнтувалися на залучення нових гравців і змагалися в бонуси на перший депозит, то тепер на перше місце виходить утримання гравців, щоб вони не втекли до конкурентам. І ось тут на допомогу і приходить повернення гравцеві частини сплаченого ним же рейка. Руми не зменшують рейк (мабуть, не вірять в ефективність цієї дії як рекламний хід), вони пропонують різні акції, які дозволяють гравцеві компенсувати свої витрати. Повернення рейка може приймати різні форми:

  • Рейкбек. Деякі руми просто виплачують гравцеві певний відсоток сплаченого рейка, що і називається Рейкбек (rakeback - повернення рейка). Зазвичай рейкбек становить близько 30% від рейка. Можливі варіанти, коли рум вимагає награти певний мінімальний рейк (близько $ 100), щоб отримати рейкбек. Іноді рейкбек може збільшуватися зі зростанням рейка, хоча частіше це фіксована величина. Багато руми також роблять відрахування з суми рейка на бонуси і інші акції, а також на суму комісій за вхід-видобуток (всі платіжні системи стягують з покер-румів комісію за введення-виведення, просто зазвичай її на гравців ніхто не перекладає). В результаті зрідка може вийти навіть негативний рейкбек, хоча мінусового рейка в природі не буває.

  • Програма заохочення. Багатьом румам саме слово "рейкбек" не подобається, вони використовують інші терміни як кешбек (cashback - повернення грошей) або вельюбек (valueback - повернення цінності). Ось ті самі гроші і цінності вони повертають через програми заохочення. Такі програми зараз є майже в 100% закладів, виглядають вони дуже схоже. За кожну здачу, де був узятий рейк, і за сплачені турнірні внески гравці отримує спеціальні окуляри (VIP-points, хоча вони в кожному румі мають свої назви). Окуляри накопичуються і потім можуть бути обміняні на товари в магазині руму, гроші або турнірні квитки. У більшості випадків програма заохочення має кілька ВІП-рівнів: чим більше ви граєте, тим вище рівень, тим швидше накопичуються окуляри, тим більше "булочок" ви отримуєте від руму на кшталт участі у фріролах, спеціального саппорта, бонусів і т.д. Програма заохочення зазвичай вигідна тим, хто грає багато ... На верхніх рівнях за рахунок обналу очок ви можете повернути до 40% рейка (а на Poker Stars навіть більше 60%).

  • Бонуси. Як я вже сказав, раніше руми змагалися в крутості перших депозитів (були навіть пропозиції до $ 10 тис.), То зараз бонус на перший депозит став скоріше додатковим заробітком, поки ви набираєте очки і піднімаєтеся по рівням програми заохочення. На нижніх рівнях програми заохочення вам зазвичай повертається 5-10% рейка, що досить мало, а відіграш бонуса на перший депозит дає ще 25-50% зверху. Бонус на перший депозит зараз зазвичай становить $ 500- $ 1000 (рідше $ 100- $ 200), на його відіграш дається 1-3 місяці (рідше пів року), частіше бонуси відіграються і падають на рахунок шматками від $ 1 до $ 50, але іноді можуть виплачуватися тільки цілком , після повного відіграш. Але якщо вже говорити про серйозне заробіток, то тут акцент йде вже не на перший бонус, а на бонуси повторні, так звані релоад-бонуси (reload - перезавантаження), які даються на наступні депозити. Релоад бонуси бувають практично в будь-якому румі, інше питання, що в деяких румах вони бувають дуже рідко (Poker Stars, FullTilt Poker), зате є такі, де обсяги релоад майже необмежені. Ось саме в таких місцях і можна стабільно заробляти на бонуси. Подібні схеми були дуже популярні в мережах iPoker і Ongame, хоча зараз вони поступово сходять нанівець, зараз 1-2 релоад щотижня дають в мережі CEREUS. Умови щодо бонусів на повторні депозити зазвичай гірше, ніж на перший - менше величина ($ 100- $ 300), менше час на відіграш (1-2 місяці), менше еквівалент рейкбеку (20-40%). Але в цілому вони дають непоганий повернення рейка, крім того, в порівнянні з програмою заохочення є плюс - величина рейкбеку практично не залежить від обсягів гри, навіть граючи трохи ви отримаєте пристойну віддачу.

  • Інші акції. Тут найбільш цікавий варіант - рейк-гонки (або гонки за очки). Якщо виграєте досить багато, то участь в рейк-гонках (призовий фонд розподіляється між гравцями, які зробили найбільше рейка) може дати додатково 5-20% повернення рейка. Наприклад, в спеціальній рейк-гонці на RedStarе досить награти $ 200, щоб отримати $ 20 - тобто додатково 10% повернення рейка. Ну і інші акції теж дозволяють щось отримати зверху від руму ... Сюди можна віднести фріроли (тільки не ті, які по $ 10 на 1000 осіб, а спеціальні для активних гравців), турніри з оверлеєм (великим гарантованим призовим фондом, який більше , ніж сума внесків гравців), таблиці лідерів турнірів зі своїми призами і найрізноманітніші інші акції (наприклад, Party Poker щомісяця проводить різні роздачі слонів).

Насправді в більшості румів ви можете зустріти різноманітні варіанти промо-акцій, просто велика частина повернення рейка доводиться на щось одне. Десь це в першу чергу фіксований рейкбек (але є і бонус на перший депозит, і програма заохочення, і акції, заробіток за якими часто віднімається з рейка при розрахунку рейкбеку), десь основою є програма заохочення (часто разом з бонусною добавкою і акціями), рідше основою стають бонуси (а до них на додачу скромна програма заохочення і акції). Конкретний метод зазвичай не важливий. Важливо яку величину повернення рейка ви отримаєте за свої обсяги гри. Якщо граєте мало - шукайте фіксований рейкбек або бонуси, якщо багато - програма заохочення часто дасть вам відсоток вище. Ви можете більше дізнатися про пропозиції румів на моєму сайті "Прямий рейкбек" - там досить великий список з варіантами повернення рейка від лідируючих румів і мереж.

Якщо спробувати порівняти виграші і повернення рейка, то ці цифри найчастіше можна порівняти! Навіть у успішних гравців рейкбек може бути трохи нижче виграшів. Наприклад, гравець турнірів з РОІ 10% виграє 10% від внесків, а при рейкбек 40% він отримує додатково ще 4% - загальний підсумок майже в 1,5 рази вище вихідного заробітку. Максимальну користь від рейкбеку отримають лимитчики, особливо лімітів близько $ 1 / $ 2- $ 5 / $ 10 - тут вінрейт вже досить малий, а рейк - максимальний. В результаті досить значна частина гравців отримує повернення рейка можна порівняти з виграшами або навіть більше, є гравці близьконульових, фактично живуть на рейкбек. Менше користі від повернення рейка МТТшнікам, гравцям високих лімітів і тим, хто б'є свій ліміт з хорошим вінрейт. Плюс повернення рейка - він не залежить від успішності гри, тільки від обсягів, ви можете отримати даунстрік і програти, але рейкбек все одно буде плюсовим і досить великим.

Інші варіанти. Якщо в старій статті був варіант "гри на запрошення", то зараз такі пропозиції ви навряд чи знайдете. У хороших гравців є можливість увійти в команду того чи іншого покер-руму. Якщо монстри типу Старз або ФулТілта беруть дійсно крутих і відомих гравців, то дрібні руми невеликих мереж можуть "взяти під крило" просто добре грають гравців, може бути відомих в покерному співтоваристві. Такі гравці можуть отримати оплачені Баїна на реальні турніри, участь в якихось онлайн-події. Але повторюся, це варіант дуже для обраних. Більш доступний варіант, хоча теж аж ніяк не для всіх - околопокерний бізнес. Зараз інтерес до покеру все більше, приходить багато новачків, яким треба допомагати освоюватися :). Звідси попит на школи покеру і тренерство, створення сайтів, написання статей і запис водів, переклади з англійської і т.д. Не буду про це багато писати, хто захоче зайнятися - знайде собі варіанти і інформацію в мережі.

Сподіваюся, ви зможете заробити покером, ну або хоча б не грати в мінус. Успіхів вам на цьому шляху!

Автор: Корінців Юрій.

Нижче вашій увазі пропонується стара версія статті, що була написана більше 5 років тому. На жаль, ситуація з додатковим заробітком досить сильно змінилася, так що стаття нижче йде в архів, а вище ви можете більше дізнатися про поточний стан.

Отже, ви вирішили грати покер на реальні гроші. Зрозуміло, що програвати нікому не хочеться, зовсім навіть навпаки, хочеться почати вигравати і заробляти гроші. Яким же чином можна заробити гроші в інтернет-покері?

  1. Основне джерело доходу, звичайно, якісна гра. Вірніше, навіть не якісна гра, а гра краще, ніж у ваших опонентів. Навіть якщо ви граєте посередньо, а при цьому ваші супротивники ще гірше, то ви будете в плюсі;). На щастя, в зв'язку з багаторазово зростанням популярності покеру останнім часом, в гру прийшло дуже багато дилетантів, уявлення про покер мають в основному за фільмами. Відповідно, щоб вигравати у подібних гравців, треба лише вивчити основи гри - роздрукувати таблицю стартових рук, вивчити поняття ОДДС і зрозуміти для себе з якими картами варто продовжувати гру на флопі / торні / рівері. На вивчення цієї абетки покеру піде лише кілька годин, після чого вже цілком можна розраховувати на успіх при грі на низьких лімітах (десь до $ 1 / $ 2 або $ 2 / $ 4). Зрозуміло, що подібна гра не дозволить заробити багато, але вона дозволить освоїтися в грі і дасть стимул до подальшого вдосконалення. Єдине, ні в якому разі не можна забувати, що покер - гра дуже дисперсійна. Якщо ви виграєте за підсумками місяця гри, це ще не означає, що ви плюсовій гравець, якщо ви програєте, це теж не означає, що ви типовий лузер. Подивіться, в результаті чого ви програли? Якщо противник побив ваш сет, зібравши дірявий стріт на рівері, то це просто невезіння, неправильно грав ваш противник. А ось якщо ви колліровать з другою парою, та ще при тузі на столі і проти кількох супротивників або префлоп рейзера, то тут треба щось робити ...

  2. Друге джерело доходу (а для кого-то і перший) - бонуси. Покер-руми пропонують гравцям різні види бонусів, на перший депозит, а також релоад - на наступні депозити. Найпопулярніші на цей момент - фіксовані бонуси. Ви кладете на рахунок $ 100 і отримуєте $ 100 у вигляді бонусу. Досить багато зараз і процентних бонусів, де на ваш депозит в $ 200 покер рум накине 500%, тобто $ 1000.. Все більшу популярність отримують бонуси за гру - досить зробити мінімальний депозит (зазвичай $ 20) і грати, грати, грати ... Після певної кількості здач на ваш рахунок по шматках буде додаватися частина бонусу. В даний час можна отримати бонус до десятка тисяч доларів, але грати для цього доведеться чимало, та ще й період, протягом якого можна отримати бонус, обмежений 1-3 місяцями. Врахуйте, що за дуже рідкісними винятками бонус не додають на ваш рахунок відразу після депозиту, а нараховується шматками або цілком після виконання умов по зіграним здачі. Нарешті, для любителів халяви деякі покер-руми пропонують бездепозитні бонуси. В принципі, з такого бонусу можна почати грати і розкрутитися, навіть не маючи грошей.

  3. Третім джерелом доходу можуть стати турніри з безкоштовним входом, так звані фріроли. Всі покерні сайти проводять безкоштовні турніри, одні часто і досить великі (мережа Майкрогеймінг), інші рідко (мережа IPN) і дрібні (мережа CEREUS). Часто для участі у Фріролли потрібно попередньо грати на гроші, але є і абсолютно халявні турніри, які знову-таки дають гравцю можливість піднятися з нуля.

  4. Четверте джерело, потихеньку сходить нанівець - програми залучення гравців (пропис - від proposition player). Молоді покер-руми дають гроші гравцям за те, то вони грають, залучаючи тим самим інших гравців. Якщо гравець бере участь в подібній програмі, то покер-рум вказує йому, за який стіл сідає, часто просить відкрити гру на вільному столі. Оплата зазвичай погодинна, величина залежить від рівня ставок.

Ось начебто і все основні джерела грошей в покері (є ще такі варіанти як комп-поінти або рейкбек, але доступні вони не скрізь, та й загалом є наслідком нашого першого джерела). Подивимося, скільки можна заробляти кожним із зазначених способів:

  • Правильна гра. Хороший гравець на низьких / середніх лімітах цілком може вигравати 3-5 великих ставок на 100 рук, на верхніх ліміти цифра швидше за все впаде до 1-2. Знову-таки хороший гравець може грати 2-3 столу 6 макс. по 70 здач в годину або 3-4 столу 10 макс. по 50 здач в годину. Тобто на ліміті в $ 1 / $ 2 маємо матожіданіє виграшу близько 4 * $ 2 * 3 * 70/100 = $ 17 в годину (4 великі ставки по $ 2 на трьох столах по 70 здач в годину). Аналогічні підрахунки можна провести і для турнірної гри.

  • Бонуси. Тут все залежить від можливості гравця грати в багатьох покер-румах, а також від умов щодо бонусів. На жаль, умови щодо бонусів згодом погіршилися, зараз зазвичай бонус дозволяє повернути близько 30-50% від сплаченого при його відіграші рейка. Деякі руми зараз дають не бонуси, а безпосередньо повертають частину сплаченого рейка або вводять спеціальні програми заохочення, які також дозволяють повернути частину сплаченого рейка, зазвичай близько 30-40%.

  • Фріролли. Тут дуже складно давати якісь обіцянки або проводити підрахунки, все залежить від вашої сили турнірного бійця. За великим рахунком, прибутковість Фріролли дуже низька, навряд чи навіть хорошому гравцеві вдасться перейти кордон в кілька доларів на годину. Хоча всього лише одне успішний виступ, скажімо, в щомісячному $ 10.000 Фріролли може дати $ 2.000, але розглядати фріроли як основне джерело доходу все ж складно.

  • Гра на запрошення. Величина заробітку може становити до $ 30 за годину на один стіл, але це на великих лімітах. Середній гравець може сподіватися на отримання до $ 5 на годину, але премія навряд чи буде сплачуватися протягом усього години гри, так що $ 5 на годину, навіть при грі на декількох столах - непоганий результат для низьких / середніх лімітів. Зараз гра на запрошення досить рідкісна.

Як бачимо, варіантів заробітку в покері досить багато. Можна почати з нуля і піднятися до дуже пристойних грошей. Можна відразу почати з непоганих заробітків, але в будь-якому випадку, необхідно відточувати свою гру. Вивчати стратегію гри, вивчати опонентів, вести аналітику, спілкуватися з іншими гравцями. Все це дозволить заробляти грою дуже непогані гроші.

Яким же чином можна заробити гроші в інтернет-покері?
Подивіться, в результаті чого ви програли?