Полезные материалы

Українці не можуть забрати власні тисячі євро через плутанину в документах

  1. Орфографічна помилка в тексті:

15 жовтня 2012 15:59 Переглядів: 15 жовтня 2012 15:59 Переглядів:   Українцям досі віддають гроші за квитки ан Євро 2012

Українцям досі віддають гроші за квитки ан Євро 2012. Фото novostey.com.

Кілька сотень українців досі чекають повернення грошей за квитки на євро 2012, які вони продали через УЄФА. Суми, які повинні повернути людям, навіть за мірками жителів великих міст чималі: від декількох сотень до декількох тисяч євро - в залежності від того, скільки квитків і на які матчі було продано. "У моєму випадку не повернули 2800 євро за умовні квитки! У липні прийшов лист на німецькій мові, що потрібно внести дані про банківську картку, що і було зроблено. Відправила близько 10 листів на електронну адресу УЄФА - і все без відповіді! Написала навіть лист про вимогу виплатити гроші в центральний офіс ", - скаржиться Вікторія.

Читайте також: Українцям досі не повернули чималі гроші за квитки на Євро-2012

"Ще в березні 2012 я купив у УЄФА 4 ваучера на фінал Євро 2012. Але моя команда не пройшла у фінал і УЄФА обіцяла повернути гроші. Ні багато ні мало - 13 200 гривень. Минуло вже 3 місяці, а віз і нині там! Куди я тільки не дзвонив: і в штаб-квартиру УЄФА, і в ФФУ, і в Ukraine Football International - усюди ніхто нічим допомогти не може. А з УЄФА приходять листи про те, що не змогли мені повернути гроші, так як я неправильно заповнив реквізити , зокрема IBAN і т.д. в моєму банку мені кажуть, що у нас такого коду немає. що робити? ", - дивується Андрій.

"Сегодня" зв'язалася зі службою підтримки УЄФА. "Ми зараз телефонуємо людей, яким не змогли повернути гроші, і уточнюємо їх банківські дані. Багато хто не отримали гроші, оскільки вказали в своїх реквізитах валютний рахунок замість гривневого. Це неправильно. Ми не можемо повернути оплату на валютний рахунок", - розповів нам Максим Ларькин зі служби підтримки УЄФА.

За словами Максима Ларькіна, для повернення грошей люди повинні вказати або свій поточний гривневий рахунок, або рахунок, до якого прив'язана кредитна карта. Номер поточного гривневого рахунку складається з 14 цифр і починається з числа 26.

У документах, які просить заповнити УЄФА, є графа IBAN. Це ідентифікаційний банківський номер, який є у європейських банків, але немає в українських. Така ситуація склалася через те, що у УЄФА працює єдина форма для заповнення даних у всіх країнах світу. За словами Максима Ларькіна, в цій графі потрібно вказати або номер поточного гривневого рахунку, або номер рахунку, до якого прив'язана кредитна картка. В останньому випадку це може бути або транзитний рахунок, або персональний поточний рахунок. Писати номер кредитної карти в цій графі не можна.

Від того, який рахунок зазначений замість IBAN, залежить заповнення поля ІПН (ІСН) - ідентифікаційний номер. Якщо замість IBAN варто транзитний рахунок, то людині потрібно звернутися в банк і дізнатися, як заповнювати поле ІПН (ІСН). деякі банки просять писати там свій ідентифікаційний номер, а деякі ЄДРПОУ банку.

У призначенні платежу, за словами Максима Ларькіна, слід вказати свій номер карти, ім'я та прізвище, як вони написані на карті (англійськими літерами), та ідентифікаційний номер.

"Для ідентифікації людини недостатньо назвати ім'я. Ми перевіряємо декілька" маркерів ", які повинні збігатися: ім'я, прізвище, номер рахунку, ідентифікаційний номер", - говорить Максим Ларькин.

Нагадаємо, про складнощі з перерахуванням грошей за квитки Євро 2012 наш сайт повідомляв три тижні тому. За цей час з подібною проблемою до нас звернулися кілька десятків людей. Троє з них уже повідомили, що їм повернули гроші.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Українці не можуть забрати власні тисячі євро через плутанину в документах". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

О робити?