Полезные материалы

Дієта Дюка: відгуки та реальність

  1. Протипоказання
  2. Відгуки про дієту

Новий підхід доктора Дюка до харчування можна вважати революційним. На відміну від інших дієт денний раціон не накладається жорстких обмежень, зниження ваги йде постійно, відсутні зриви. наскільки ефективна білкова дієта ? Чи не завдає вона шкоди здоров'ю? На це та інші запитання можна отримати відповіді, ознайомившись з особистою думкою тих, хто нею користувався.

білкова дієта

Зміст: Показати

Якими б «м'якими» не були обмеження, будь-яка зміна звичного раціону, способу життя, організм сприймає як насильство. Травної, сечовидільної, імунної систем складно відразу перебудуватися на новий режим роботи. Тому перш ніж прийняти рішення «мережу» на неї, слід проконсультуватися з лікарем. Особливо, якщо у вас є ряд хронічних захворювань.

Протипоказання

Говорячи про плюси свого підходу, доктор Дюка замовчує про основні мінуси.

Отже, перша неприємність, з якою зіткнуться адепти дієти Дюка - авітаміноз. Деякі лікарі не знаходять революційним підхід до формування щоденного меню з явним переважанням білка. Це призводить до відмови від цілої групи речовин, необхідних для нормальної роботи організму: мікро- і макроелементів, вітамінів. Часте наслідок дієти - млявість, відчуття слабкості, перепади настрою, депресивні стани.

Другий мінус розрекламованої дієти - проблема з випорожненням кишечника. Подібні симптоми виникають у доброї половини послідовників прославленого лікаря. Вживання у великих кількостях білка викликає порушення перистальтики, що особливо помітно в першій фазі , Коли доводиться їсти виключно білкову їжу. У зв'язку з цим доктор Дюка пропонує пити більше води, приділяти час фізичних навантажень, вживати в їжу вівсяні висівки. Проте, деяким послідовникам знаменитої дієти не допомагають і ці заходи.

Третім мінусом, на думку адептів білкового підходу, є явна перевага цього самого білка над їжею рослинного походження. Такий нерівноцінний розклад неминуче справляє негативний вплив на нирки. Загострення хронічних захворювань сечовидільної системи - частий наслідок білкової дієти.

І останнє, що варто було б відзначити, говорячи про мінуси методу Дюка - оріцательное вплив на травну систему замінників цукру. За деякими даними, зловживання аспартамом сприяє розвитку онкологічних захворювань.

Висновок: так як дієта Дюка має ряд протипоказань, перш ніж радикально змінити звичний раціон, слід проконсультуватися з лікарем людям, страждаючим захворюваннями ендокринної та імунної системи, травного тракту, нирок і сечового міхура, жінкам, які планують дитину, годуючим мамам і вагітним, особам, мають онкологічні захворювання або хронічні захворювання в стадії загострення.

Відгуки про дієту

На офіційному сайті французького доктора і інших подібних ресурсах можна зустріти масу хвалебних слів про легкість і результативності дієти. Жінки, немов змовившись, пишуть про чудове самопочуття, поступове і швидкому зниженні ваги. На цьому тлі боязкі зауваження тих, хто постраждав від дієти, практично не помітні.

Вище ми вже розглянули основні мінуси «білкового підходу». Залишається додати одне: будь-які серйозні дослідження ефективності та безпеки Дюкановской дієти не проводилися. Думка лікарів з цього питання неоднозначно. Так що брати на озброєння новомодну дієту чи ні - вирішувати вам. Пам'ятайте тільки, що відгуки про дієту Дюка частіше суб'єктивні і мають суто рекламний характер.

О. Фатєєва для сайту Чарівна Леді

Чи не завдає вона шкоди здоров'ю?