Полезные материалы

Біг: користь чи шкода?

  1. Розминка перед бігом
  2. Як правильно почати бігати
  3. Як правильно бігати відео

БІГ - універсальне вправу для загальної опрацювання всіх груп м'язів, тренується серцево-судинна система, збільшується кількість капілярів в легенях, знижується рівень депресії і стрес, виводяться шлаки і нормалізується кров'яний тиск БІГ - універсальне вправу для загальної опрацювання всіх груп м'язів, тренується серцево-судинна система, збільшується кількість капілярів в легенях, знижується рівень депресії і стрес, виводяться шлаки і нормалізується кров'яний тиск.

Тренується нервова і імунна система, виробляється координація рухів. Це одне з кращих вправ для схуднення, так як дозволяє спалювати значну кількість калорій (біг середньої інтенсивності 10км. / Год. Без зупинок за 30 хвилин спалює близько 350-400 кал.).

Розминка перед бігом

Перед пробіжкою обов'язково розімніть суглоби, зробіть нахили, присідання, махи ногами і руками, в кінці корисно потягнутися вгору, піднімаючись на носки для розтяжки всіх м'язів тіла.

Пробіжки потрібно починати в легкому темпі, постійно нарощуючи інтенсивність до досягнення оптимального темпу руху, біг краще здійснювати на природі, так як пейзажі змінюються, а їх різновид не пригнічують одноманітністю, як це відбувається на стадіоні.

Біг по грунтовій дорозі зменшує ступінь удару на колінні суглоби


Як правильно почати бігати

Однак якщо у Вас немає такої можливості, намагайтеся бігати на м'якій поверхні (трава, грунт), ніж на твердому підставі (асфальт, бетон), так як тверда поверхня жорстко стикається зі стопою і негативно впливає на колінні суглоби, далі удар поширюється на тазостегнову область і хребет. Тому людям страждаючим хворобами хребта протидії Однак якщо у Вас немає такої можливості, намагайтеся бігати на м'якій поверхні (трава, грунт), ніж на твердому підставі (асфальт, бетон), так як тверда поверхня жорстко стикається зі стопою і негативно впливає на колінні суглоби, далі удар поширюється на тазостегнову область і хребет показаний біг на твердій поверхні.

Не рекомендується бігати кожен день на великі дистанції, м'язових волокон потрібен час, щоб відпочити і відновиться, 3-4 рази в тиждень буде достатньо. Дихання потрібно привести в один темп на 2-3 кроки вдих, на 2-3 кроки видих.

Кращий біг це по пересіченій місцевості, так включаються з більшою інтенсивністю різні гру ппи м'язів. Експериментуйте біг підтюпцем і різкі ривки, і знайдіть для себе оптимальне рішення.

Вносьте різноманітність в біг, переходите від легкої пробіжки підтюпцем до вибухового темпу, якщо дозволяють погодні умови і місцевість, купайтеся, віджимайтеся, підтягуйтеся і знову біжите.
До речі, якщо ви бажаєте «підкачати» ноги, виконуйте спринтерські забіги на 100-200 метрів, таким чином, ви включаєте в роботу швидкі м'язові волокна, які «будите від сплячки» і вони відмінно відгукуються на навантаження зростанням. Не вірите? Подивіться на спринтерів і самі зробіть висновки.

Бігати мож практично в будь-який час року, головне одягнутися по погоді, але краще ть споруд ерж аться від пробіжки під проливним дощем і коли температура опускається нижче 10С градусів морозу (інакше є можливість простудиться, а в холодну пору року заробити ангіну горла і отримати бронхіт) Бігати мож практично в будь-який час року, головне одягнутися по погоді, але краще ть споруд ерж аться від пробіжки під проливним дощем і коли температура опускається нижче 10С градусів морозу (інакше є можливість простудиться, а в холодну пору року заробити ангіну горла і отримати бронхіт).

Обов'язково візьміть з собою приємну музику або хорошого друга, що в свою чергу скрасить час самотності. Після пробіжки не зупиняйтеся і не падайте на землю, необхідно пройтися і зробити затримку, розслабляючи втомлені м'язи і заспокоївши дихання, потім сміливо вирушайте в душ і завершите все тонізуючими водними процедурами .

Як правильно бігати відео

https://youtube.com/devicesupport

Рекомендуємо Вам:

Не вірите?