Полезные материалы

Білий чай користь і шкода

  1. Хто відкриває весну: як роблять білий чай
  2. знамениті сорти
  3. 5 вигод «білого чаювання»

Запитайте у неаполитанца, де роблять кращу піцу в Італії. Отримайте повний пристрасті відповідь: ясна річ, тільки тут - в Неаполі! Решта - жалюгідна подоба, а не піца.

Та ж картина з китайським білим чаєм. Минуло дев'ять століть, як став відомий цей напій. Доставляли чай до імператорського столу з високогірних плантацій провінції Фуцзянь.

Тисячоліття минуло, імператори канули в минуле, а «Білий Піон» і «Срібні Голки» знають і люблять у світі. І як раніше, збирають оксамитово-сріблясті нирки все в тій же провінції Фуцзянь. Хочете смертельно образити корінного жителя селища Фудін - скажіть, що чудовий білий чай роблять в іншому місці.

Хто відкриває весну: як роблять білий чай

Дивна річ: імператор офіційно оголошував прихід весни тільки після того, як піддані принесли данину у вигляді білого чаю. Чому така честь цим сортам? Перша причина - божественний смак, яким захоплювалися і прості смертні, і імператорська сім'я. Друга причина - прозаїчніше. Для виготовлення напою використовуються перші листочки і нирки чайного куща, які збирають в перші дні весни.

Китайський білий чай відноситься до категорії слабоферментірованних: окислення відбувається тільки на 5-7%. Завдяки цьому вдається зберегти оригінальний сріблястий ворс на нирках, через якого напій і отримав свою назву. Готовий продукт ще на місяць залишають «дозрівати», щоб отримати чай по-максимуму набрав смак і аромат.

Готовий продукт ще на місяць залишають «дозрівати», щоб отримати чай по-максимуму набрав смак і аромат

знамениті сорти

експерти NewTea назвали 3 види білого чаю - гордість китайської колекції:

  1. Срібні голки. Справжня коштовність: частка цього сорту серед інших китайських чаїв - 0,1%. Нирка покрита тонкими білими ворсинками, точь-в-точь голки. Напій золотистого кольору з нотками меду і дині.
  2. Білий Піон - ще один сорт з провінції Фуцзянь. Для виготовлення використовують тільки нирки і верхні листочки. Цікаво, що навіть в упаковці лист залишається витягнутим. У чаї відчуваються фруктові, горіхові і медові відтінки.
  3. Перлина Дракона. Напій, який «розквітає» в чайнику. Скручений кульку оживає на очах: ​​видно, як розпускаються листочки. На смак чай солодкуватий і ніжний.

5 вигод «білого чаювання»

Чашки чаю вистачить, щоб відчути головні переваги цього напою:

  • вишуканий м'який смак і фруктово-квітковий аромат;
  • максимум натуральних властивостей;
  • тонізуючу дію;
  • відчуття свіжості навіть після важкого дня;
  • довге задоволення: заварка витримує до 10 проток.

Китайський білий чай - райська насолода і вітамінний заряд для справжніх цінителів цього чудового напою!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Чому така честь цим сортам?