Полезные материалы

Білкова дієта Дюка: відгуки людей, меню на кожен день, користь і шкода,

  1. Основні принципи дієти Дюка
  2. переваги дієти
  3. Протипоказання
  4. Етапи дієти Дюка
  5. Меню на кожен день
  6. Корисні поради, рекомендації
  7. Список продуктів, де найбільше міститься білок
  8. Результати та відгуки практиків


зміст:

Трохи про автора дієти ...

Трохи про автора дієти

П'єр Дюка

На сьогоднішній день французький дієтолог П'єр Дюка є одним з найзнаменитіших і авторитетних фахівців. Багато людей прекрасно знають його систему, причому деякі активно нею користуються. Світила дієтології неодноразово відвідував нашу країну, адже саме тут знаходиться дуже багато його прихильників і послідовників. Наші жінки худнуть завжди і всюди, тому його дієта користується популярністю.

Як зізнається сам Дюка, він дуже любить Росію і вважає, що у нас не тільки найсмачніша кухня, а й найкрасивіші жінки. За його словами, головною проблемою російських людей є надмірне вживання майонезу і різних жирів, але, незважаючи на це, наша їжа сама здорова і натуральна. І це дійсно так, адже тримати город або садову ділянку - це чисто слов'янське, в Америці і Європі подібне не практикується. Зате ми впевнені в якості тих продуктів, які виростили власною працею.

Останній візит Дюка в Росії відбувся в 2012 році, де в інтерв'ю він неодноразово наголошував, що сам дотримується саме збалансованого харчування, оскільки не має мети скинути вагу і не потребує цього.

Книги знаменитого дієтолога є бестселерами і відмінно розкуповуються в усьому світі.

Основні принципи дієти Дюка

Основний принцип білкової дієти Дюка полягає в тому, що зі ста дозволених продуктів необхідно вибрати 72 білкових і 28 овочевих.

На думку дієтолога, людський організм прекрасно може обійтися без жирів і вуглеводів, тому його метод грунтується виключно на чергуванні білкової дієти з білково-овочевої.

переваги дієти

Результати ДО і ПІСЛЯ

Головна перевага системи Дюка, завдяки якому багато людей вибирають саме його дієту, полягає в досягненні швидкого результату. Адже зазвичай потрібен певний час, щоб схуднути, і багато хто просто не витримують або перестають вірити в себе, кидаючи розпочату справу. Метод білкової дієти дозволяє побачити позитивну динаміку вже через кілька днів.

Ще однією важливою перевагою є системність, причому людям не доводиться йти на якісь особливі жертви, просто харчування поступово, без стресу для організму, стає збалансованим. Оскільки білки повільно перетравлюються в організмі, відчуття ситості буде набагато довше, ніж, наприклад, якщо слідувати якийсь інший дієті. Також завдяки білкам виводиться зайва рідина з організму, що перешкоджає утворенню набряків і відвисання шкіри.

При білковій дієті, запропонованої Дюканов, набирається лише м'язова маса, а не жирові відкладення.

Звичайно, далеко не останнім плюсом є неможливість набрати зайву вагу заново, що дуже важливо для підтримки стимулу у тих, хто слідує цій дієті.

Протипоказання

Основними протипоказаннями, як і при дотриманні всіх інших дієт, є вагітність і період лактації, але навряд чи розсудлива жінка буде худнути в цей час. Важливо відзначити також хвороби деяких органів, наприклад, печінки, нирок, травної системи і порушення обміну речовин.

Варто врахувати те, що слід підкріпити білкову дієту Дюка необхідними вітамінами і жирами, щоб організм отримував всі корисні речовини для нормального функціонування Варто врахувати те, що слід підкріпити білкову дієту Дюка необхідними вітамінами і жирами, щоб організм отримував всі корисні речовини для нормального функціонування. Також дієта передбачає різноманітність в їжі, тому може не сподобатися тим, хто не дуже любить готувати або у кого немає вільного часу на її приготування.

Вчені вважають, що дієта Дюка не підходить людям, які займаються розумовою працею, через брак вуглеводів, оскільки це призводить до погіршення загального самопочуття, дратівливості і навіть депресії. Однак все люди різні, і, отже, реагувати можуть по-різному.

Етапи дієти Дюка

Система білкової дієти є поділ дієти на чотири частини, кожна з яких має свою назву. Зупинимося детальніше на кожній з них.

«Атака». Даний етап полягає в різкому зниженні ваги за дуже короткий термін за рахунок вживання продуктів, які містять велику кількість білка.

«Круїз». Ця фаза вважається найпродуктивнішою, оскільки вона не закінчується до тих пір, поки ви не досягнете бажаного результату. Наприклад, якщо ви хочете скинути менше 10 кілограм, то необхідно чергувати дні, в один з них вживаючи чисто білкові продукти, а в іншій - включати в їжу ще й овочі.

«Консолідація». Головна мета цього етапу полягає в закріпленні результату, тобто перехід на збалансоване харчування, повертаючи в раціон ті продукти, до яких ви звикли.

«Стабілізація». Це кінцева фаза дієти , Де важливо навчитися контролювати і харчування, і свою вагу, щоб не набрати його заново.

Меню на кожен день

Оскільки дієта ділиться на чотири частини, то і меню, відповідно, на кожному етапі різний. Звичайно, не обов'язково підлаштовуватися під певний меню, оскільки у всіх людей свої смакові пристрасті. Можна скласти і свій власний раціон, слідуючи основним правилам дієтолога.

Зразкове меню, що підходить для першого етапу Зразкове меню, що підходить для першого етапу.

      • Сніданок. Омлет, бутерброд з відвареним м'ясом, каша на воді або знежиреному молоці, чай.
      • Обід. Курячий суп із зеленню, запечена з лимоном курка або риба.
      • Вечеря. Кефір, відварене м'ясо, легкий.

Зразкове меню, відповідне для другого етапу.

      • Сніданок. Бутерброд з відвареним м'ясом і огірком, каша з висівок з гарбузом, овочевий салат.
      • Обід. Овочевий суп зі шматочком м'яса, салат тс тунцем.
      • Вечеря. Тушкована капуста, відварене м'ясо, запіканка з овочів.

Зразкове меню, відповідне для третього етапу.

      • Сніданок. Сирники, чай.
      • Обід. Овочевий суп, курячі котлети.
      • Вечеря. Тушковані морепродукти.

Зразкове меню, відповідне для четвертого етапу.

      • Сніданок. Оладки з кабачка, фруктовий салат, чай.
      • Обід. Овочевий суп, запечене м'ясо з овочами.
      • Вечеря. Запечена риба, овочі на пару.

У кожній фазі можна з'їдати на полуденок або на другий сніданок легкий йогурт або один фрукт.

Корисні поради, рекомендації

Головними рекомендаціями системи білкової дієти Дюка є рясне пиття (не менше 1,5 літра чистої води на добу) і обов'язкове включення в раціон вівсяних висівок. Не забувати про спорт і обов'язково робити вранці зарядку, а також кожен день робити 20-хвилинні піші прогулянки на свіжому повітрі, щоб наситити організм киснем.

Харчуватися краще всього три рази в день, при необхідності додати ще два прийоми, але не більше.

Для досягнення результату необхідно відмовитися від фастфуду, будь випічки і солодощів, гірчиці, солі, алкоголю і продуктів, що містять крохмаль (буряк, морква, картопля, макарони).

Список продуктів, де найбільше міститься білок

Дотримуючись даної дієти, рекомендується вживати такі продукти:

      • Курка, качка, гусак, кролик, яловичина, індичка, баранина, телятина;
      • Нежирні сорти риби, морепродукти;
      • Яєчні білки (максимум двох в день);
      • Боби, соя, квасоля, гарбузове насіння, насіння соняшнику, сочевиця, горіхи, рис;
      • Молоко, йогурт, нежирний кефір, сметана, сир, сир (тверді і м'які сорти);
      • Ананаси, ківі, вишня, персик, абрикоси, манго, яблука;
      • Гриби, але не дуже часто, оскільки білок, що міститься в них, погано засвоюється.

Ви можете прочитати інші сторінки сайту VashFitnes.ru

Результати та відгуки практиків

Якщо дотримуватися всіх рекомендацій, то завдяки дієті Дюка в місяць можна скидати приблизно чотири кілограми. Шкіра стає помітно більш підтягнутою і пружною, що помітно покращує і загальний стан, і настрій.

Аліна: «... Я вирішила спробувати білкову дієту відразу після пологів, оскільки під час вагітності поправилась на сім кілограм, що мене зовсім не влаштовувало. Мене перестало радувати відображення в дзеркалі, і я зважилася.

Скажу відразу, що готувати потрібно часто в зв'язку з тим, що доводиться урізноманітнити меню. Однак результат не розчарував, і я не пошкодувала, що стояла біля плити. На етапі «Атака» я скинула чотири кілограми, а посидівши ще тиждень, пішли ще два.

Таким чином, я повернулася в колишню вагу, який був до пологів і зараз дуже задоволена і своєю фігурою, і своїм зовнішнім виглядом ... ».

Анна: «... Мені сподобалася дієта Дюка, головним чином тим, що можна дозволити собі їсти багато, але при цьому кілограми все одно йдуть і не повертаються. Звичайно, довелося виключити деякі улюблені продукти, але все-таки краса вимагає жертв, хоча в цьому випадку зовсім мінімальних. Всім раджу, хто хоче отримати швидкий результат ... ».

Марина: «... Взагалі-то я не прихильниця жодних дієт, та й фігура не особливо турбувала. Однак у мене була головна проблема - не вміла мало є, тому до зими стабільно додавала у вазі. Начебто нічого особливо кримінального в цьому немає, але в деякі улюблені сукні та спідниці я не влазила. Дієта Дюка мене насправді здивувала: їм багато, але худну. Чи не вірила, що таке можливо. До того ж у мене помітно підтяглася шкіра, і розтяжки стали майже непомітними. Ось ще один стимул для того, щоб сісти на цю сісти на цю чудодійну дієту ... ».

Ксенія: «... Прочитала про білкову дієту Дюка спочатку в газеті, потім в Інтернеті, дуже вже вона популярна. Не думала, якщо чесно, що вона допоможе впоратися з моєю проблемою: при зростанні 155 сантиметрів я носила 56 розмір одягу. Вирішила спробувати, адже чим чорт не жартує. Ось уже минув рік, і повинна сказати, що дуже задоволена результатом. Я схудла на 20 кілограм, у мене пропала задишка, припинилися головні болі. Тепер дієта по Дюканов стала для мене способом життя, щасливою і здоровою ... ».

Таким чином, можна сказати, що дієта Дюка не передбачає якихось особливих заходів і обмежень, тому не вимагає ніяких жертв від людини, яка хоче схуднути. Якщо ви хочете скинути зайву кілограми, але при цьому повноцінно і смачно харчуватися, тоді система Дюка стане ідеальним варіантом. Причому зайві кілограми підуть назавжди і більше не зможуть зіпсувати настрій.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!