Полезные материалы

Чи можна мамі, що годує печиво?

  1. Небезпека магазинного печива для матері-годувальниці
  2. Печиво для матері-годувальниці власного приготування
  3. Чому під час годування грудьми хочеться солодкого печива?
  4. Вибір печива при годуванні груддю
  5. Вівсяне печиво при грудному вигодовуванні
  6. Рецепти печива для матері-годувальниці

печиво при   грудному вигодовуванні   є тим джерелом, в якому міститься достатня кількість вуглеводів печиво при грудному вигодовуванні є тим джерелом, в якому міститься достатня кількість вуглеводів. За допомогою його можна підняти настрій, але не все підряд можна вживати в лактаційний період, щоб не нашкодити собі і маляті. Головне, підібрати безпечний вид печива.

Небезпека магазинного печива для матері-годувальниці

Зверніть увагу, що у всій солодкої продукції міститься велика кількість консервантів, барвників, фруктова начинка, через це у дитини розвивається алергічна реакція. Необхідно підібрати просте печиво, в якому немає хімічних добавок. Рекомендує звернути увагу на сухе галетное «Марія», згодом мама поступово може вводити розсипчастий вид тістечка, вівсяне і пізніше бісквіт.

Печиво для матері-годувальниці власного приготування

Кращим варіантом є пісочне печиво, в нього можна покласти ті інгредієнти, які вирішуються під час грудного вигодовування. Щоб приготувати печиво, вам буде потрібно борошно, жовток яйця , Розм'якшити масло, все ретельно змішати, додати трохи цукрової пудри, замішується тісто, після розгойдується і вирізається різними фігурками. Печеться близько 15 хвилин, стежте, щоб температура не підвищувалася вище 200 градусів.

Чому під час годування грудьми хочеться солодкого печива?

Коли жінка годує, вона починає витрачати всю свою енергію, піддається стресовим ситуаціям, постійно нервова через те, що не висипається вночі. Після того як жінка з'їдає щось солодке, смачне, вона стає енергійна, у неї підвищується рівень ендорфіну - гормон щастя.

З їжею, багатою на вуглеводи, надходить в організм гормон серотонін. За допомогою його можна тонізувати організм, позбутися від безсоння, больових відчуттів. Якщо у жінки не вистачає цього гормону, вона буде ходити з опущеною головою, їй постійно хочеться солодкого.

Вибір печива при годуванні груддю

Практично всі сорти печива складаються з цукру, білого борошна, додатково вводять ароматизатори - ванілін, корицю, джем, глазур різного кольору, посипання та інші добавки. Через борошняних виробів може розвинутися запор у вас і малюка, тому зловживати печивом можна.

Консерванти, які додають в печиво, можуть спровокувати у дитини серйозну алергічну реакцію, стати причиною діатезу, тому необхідно ставитися до вибору печива вкрай обережно.

Якщо ви з'їли печиво і помітили у дитини висип на шкірі, у нього виникли проблеми з травним процесом і інші форми алергії, потрібно відмовитися від цього виду продукту. Часто рекомендують вживати вівсяне печиво, в ньому міститься багато вуглеводів, які повільно засвоюються, жінка залишається сита на довгий час, вона запасається потрібною кількістю енергії. Необхідно використовувати сорти печива, в якому міститься невелика кількість цукру. Краще приготувати печиво самому, можна додатково використовувати сухофрукти, яблуко, гарбуз . Не можна купувати печиво з барвниками, ароматизаторами, краще віддати перевагу житньому печінкою.

Печиво «Марія» підходить те, що не містить ванілін і інші підсилювачі смаку. Краще віддати перевагу сушку, сухарі. Перші два місяці годує мама повинна обмежувати себе в харчуванні, потім поступово вводити в раціон різні продукти харчування, простежуючи реакцію дитини.

Головне правильно вводити печиво в раціон матері-годувальниці. Спочатку потрібно вжити одне або кілька штук печива вранці, якщо дитина нормально сприйняв його, можете переходити до іншого виду. Але до півроку не рекомендують вживати пряники з повидлом, шоколадом .

Вівсяне печиво при грудному вигодовуванні

Годує мама, вживаючи печиво, повинна дотримуватися таких правил:

1. Печиво не повинно бути шкідливим для дитини.

2. Печиво не повинно викликати алергічну реакцію.

3. Печиво не повинно призводити до проблем зі шлунково-кишковим трактом.

Вівсяне печиво не є алергічним, але може привести до кольок у дитини. До складу продукту входить вівсяне борошно, яка дуже корисна в порівнянні з пшеничного, житнього. За рахунок того, що в печиво міститься велика кількість вуглеводів, воно насичує організм достатньою кількістю енергії, яку потребує мама, яка годує.

Особливо корисно вівсяне печиво, приготоване в домашніх умовах. Магазинне печиво готується з тваринними жирами, спорудами, маргарином, іншими консервантами, які негативно позначаються на стані дитини. Через невідомого жиру, маргарину може виникнути серйозна алергічна реакція, коліки . Печиво зовсім нескладно приготувати самостійно, так ви зможете замість маргарину покласти вершкове масло в необхідній вам дозуванні, розрахувати потрібну кількість цукру, сухофруктів. Так печиво буде не тільки смачним, але і дуже корисним.

Якщо ви не можете приготувати таке печиво самостійно, тоді купуйте тільки якісну, перевірену продукцію, спочатку трохи з'їжте, потім дозування збільште.

Рецепти печива для матері-годувальниці

1. Щоб приготувати галетное печиво, вам буде потрібно взяти: борошно - 3 склянки, вода - 150 мл, цукор - 3 столові ложки, рослинна олія - 3 столові ложки, можна трохи додати ванільного цукру. Змішати всі інгредієнти, потім додати борошно. Розкачати і вирізати печиво. Піч до 10 хвилин.

2. Щоб самостійно спекти вівсяне печиво, необхідно взяти: борошно - склянки, вода - 100 мл, одне яйце, 50 г вершкового масла, сіль на кінчику ножа, чайну ложку розпушувача. Вершкове масло і яйце потрібно збити, потім додати трохи солоної води, після вівсяні пластівці, все ретельно змішується, додається борошно і розпушувач. На деко вистелити пергамент і пекти 20 хвилин.

Отже, печиво при годуванні груддю вживати дозволяється, робити це потрібно вкрай обережно, дотримуючись усіх правил, простежуючи реакцію малюка. Вводите продукт поступово, починаючи з невеликих доз.

Читайте також:

Чому під час годування грудьми хочеться солодкого печива?