Полезные материалы

Сироїдіння і діти. Прикорм при грудному вигодовуванні

  1. Поради мамам в період прикорму малюків при грудному вигодовуванні
  2. Помірність і поступовість
  3. Відмова від молока тварин
  4. Звичка пити молоко і їсти м'ясо
  5. Діти і сироїдіння
  6. засвоєння їжі
  7. Як позбутися від дисбактеріозу
  8. Відлучення від грудей

Перед тим як почати говорити про прикорму, хочеться сказати пару слів про грудне вигодовування. Дорогі матусі, якщо у вас вистачає свого молока, то краще за все буде залишатися тільки на годування грудьми як мінімум до 1 рочки. Вашим материнським обов'язком є ​​передати малюкові молозиво - найбагатше джерело людського здоров'я!

Прикорм вводиться шляхом заміни одного годування грудьми на прийом звичайної їжі. Іншими словами, в 12 місяців замініть «цицю» на сніданок рідкої кашкою (природно, мова йде не про покупних дитячих кашах в яскравих упаковках, напханих «отрутою» для малюків). Підійде вівсянка, гречка . Кашку можна розвести своїм же молочком. А яблучка або нектарінчікі можуть стати підсолоджувачами. І, звичайно ж, не переставайте пропонувати груди.

Вирішивши годувати свого малюка виключно сирою рослинною їжею, рекомендуємо до традиційних лікарів не звертатися за консультацією з цього питання, так як вони, без всяких сумнівів, будуть категорично проти сироїдіння . Адже сира дієта не викладається на лекціях в медінститутах. Безумовно, є хороші і грамотні фахівці (є навіть лікарі-вегетаріанці), які з розумінням можуть поставитися до вашого вибору, тому що вони знають, що рослинний раціон повноцінний по білків , вітамінам , Кількістю калорій, мінералів і т.п., але таких лікарів дуже мало.

Матусі, прийшовши до думки про сироїдіння, в першу чергу, бояться виникнення ускладнень зі здоров'ям і самопочуттям дитини. Вони і справді можуть з'явитися, але тільки якщо будуть порушені прості правила природи, які представлені нижче.

Поради мамам в період прикорму малюків при грудному вигодовуванні

Харчування мами і малюка

Годує матуся повинна є ті ж продукти, якими вона хоче почати підгодовувати дитину. Грудне молоко за своїм складом є дзеркальним відображенням раціону матері. Тому, якщо мати харчується одним, а малюка годує зовсім іншим, у нього може виникнути розлад шлунка.

Помірність і поступовість

Починати робити прикорм треба маленькими порціями і обережно. Свіжовичавлені соки обов'язково розбавляйте водою. Безумовно, не можна починати прикорм з твердих овочів і фруктів. А ось пюре з даних продуктів або живий вівсяний кисіль чудово підійде для дитячого раціону. Тільки спочатку годуєте ними по чуть-чуть, як би поступово привчаючи. Забудьте про варені каші - готуйте живі, наприклад, з проростків пшениці , Жита, гречки , кунжуту . Їх приготування дуже просте: проростки разом з водою перемішуються до однорідності в блендері.

введення горіхів в дитячий раціон також має бути акуратним і поступовим, найкраще почати з кедрових в протертому вигляді. Дуже корисною їжею для малюків є живий зелений супчик, з системоутворюючих рецептів. кунжутне або мигдальне молоко , Як і багато інших сироедние страви , Легко і швидко приготувати за допомогою блендера. Квітковий пилок, перга - дуже добре. Але всі ці добавки треба вводити на додаток до молока обережно.

Відмова від молока тварин

Пити чуже молоко - це протиприродно. Запам'ятайте, тільки грудне молоко матері є ідеальною їжею, і харчуються молоком виключно в дитинстві. Якщо ви до цих пір сумніваєтеся, чи варто відмовлятися від тваринного молока чи ні, дайте відповідь на наступні 3 питання:

  • корова або коза - мати вашої дитини?
  • чи усвідомлюєте ви, що дитина (людина), козеня і теля мають значні відмінності в анатомічній будові, і в плані середовища шлунково-кишкового тракту, що коров'яче молоко ідеально тільки для теляти і не засвоюється адекватно людиною?
  • чи хочете ви, щоб ваш малюк хворів?

чи хочете ви, щоб ваш малюк хворів

Звичка пити молоко і їсти м'ясо

Якщо ви на перший і останній питання відповіли немає, а на другий - так, значить, і сумніватися більше не варто. Можливо, питання могли здатися для вас дивними, але питво молока тварин - така ж дивина і абсурдність. Ви тільки задумайтеся: корова (або коза) годує вашої дитини! Скажімо, що це нормально? Якби не громадський психоз, під наркозом загальноприйнятих стереотипів, то людьми це сприймалося б як перекручення. Ось цей самий наркоз, а інакше кажучи звичка, гарненько затуманює людський розум. Дивіться, як він працює.

Давайте розберемося. Ось наприклад, ви з дитинства звикли, що все п'ють молоко корови. Ви не бачите в цьому нічого дивного. Але є народи, які вживають верблюже і кінське молоко. Ну як? Звучить не так апетитно, правда? А тепер давайте уявимо, що вам налили склянку молока свині і запропонували його випити. Ви зробите це? Навряд чи. Таке «частування» викличе у вас огиду і гидливість, і більше нічого. Але в чому різниця між коров'ячому молоком і молоком свині? Все просто, справа в звичці і суспільній свідомості.

Це стосується і м'яса тварин і птахів. Ви звикли бачити щодня на прилавках магазинів ковбасу, тому вона не викликає асоціацій з вбивством. Ви не чуєте передсмертних криків, не бачите знівечених трупів, не відчуваєте запаху крові, бруду та інших жахів бойні. Навпаки, у вас виникають хороші асоціації - нарізана ковбаска на святковому столі. І навіть дивлячись на курячу тушку, ви не усвідомлюєте, що недавно це було прекрасне жива істота, яке жорстоко вбили. Просто ваш розум під наркозом. Але суть від цього не змінюється.

Звичку вживати молочні продукти кочовими племенами, які займаються скотарством, ще можна якось зрозуміти. Але іншим - що, більше їсти нічого? Люди повинні вірити виробникам, які придумали міф, що «без молока і життя не та», або Природі? Молоко головне джерело кальцію - це повна маячня. Наприклад, до складу капусти, салату і горіхів кальцію входить в 2 рази більше. Свіжа зелень - в кілька разів. А кунжут і кропива так взагалі в 7 разів. Зате в молоці слизу і казеїну хоч відбавляй. Слиз, між іншим, є причиною виникнення простудних захворювань , А казеїн - склеює внутрішні середовища, робить їх в'язкими і застійними. Молочні продукти наносять тільки шкода .

Молочні продукти наносять тільки   шкода

Діти і сироїдіння

Дотримуючись законів природи, ваш малюк буде здоровеньким, активним і здатним. Тільки жива рослинна їжа забезпечує природне і гармонійний розвиток. Приготування ( «омертвіння») - навпаки, породжує захворювання.

засвоєння їжі

Як правило, кожна друга дитина поводиться капризно, часто кричить і погано спить ночами. Це поведінка пов'язано з реакцією шлунково-кишкового тракту на прикорм «мертвої» їжі, тому у дітей можуть з'являтися алергічні реакції на фрукти і ягоди. Навіть у дорослих початківців сироїдів були такі ускладнення, але по закінченню часу рослинні продукти стали засвоюватися без проблем.

Наприклад, коли матуся вирішила дати своїй дитині, закормленному штучними кашами та молочними сумішами, живий натуральний продукт, у малюка виникає проблема з травленням, або діатез, або висип по всьому тілу. Рослинна їжа просто не засвоюється в організмі і тому викликає алергію. Матусі і лікарі (куди ж без них ..) роблять висновок, що фрукти та овочі шкідливі, а тому, слід годувати дитину нормально, як всіх.

Запам'ятайте раз і назавжди, тільки сира рослинна їжа, яка дана нам самою природою, очищає організм (ощелачивает його), а термооброблена засмічує. Коли внутрішні органи засмічуються, людина починає хворіти (очищатися) . Але хвороби часто прирівнюють як напасти, від якої прагнуть якнайшвидше позбутися.

Інформації про сироїдіння на даний момент досить мало, тому так багато прикладом з невдалими переходами. Звідси і велика кількість критики живий дієти.

Зрозуміло, рослинна їжа не затримується в брудному організмі, - вона починає його чистити. І засвоюватися фрукти і овочі теж не можуть, тому що організм, який звик до «мертвим» продуктам, часто страждає дисбактеріозом, коли гнила флора переважає, а корисних бактерій недостатньо.

Як позбутися від дисбактеріозу

Що робити в такому випадку? Напихати себе медикаментами, або харчуватися «чудо йогуртами», які, як запевняє реклама, вирішує цю проблему? Ні, ні і ще раз ні! Слід почекати. Сира рослинна їжа очистить організм, і вилікує від дисбактеріозу. Швидше за все, ви звертали увагу, що іноді кішки і собаки їдять невластиву їм їжу - траву. А після цього їх рвало. Таким способом розумні тварини очищають свій організм від нагромадилося сміття і «заряджають» себе вітамінами. Природу не обдуриш!

Крім того, з'ївши траву, домашні тварини, закормленние людської їжею, так проводять профілактику дисбактеріозу, так як зелень є цінним джерелом всіх важливих корисних бактерій. Тому зелені коктейлі, смузі, супи або просто будь-яка зелень повинна входити в ваш щоденний раціон і раціон вашої дитини. По закінченню незначного часу, рослинна їжа сама впорається з усіма проблемами, нормалізує роботу кишечника, і створить всі умови для свого перетравлення.

Якщо ж ви хочете, щоб ваш малюк уникнув всіх очисних криз , То тоді треба готується до його народження заздалегідь. Буде чудово, якщо майбутня матуся сама перейде на сироїдіння як мінімум за рік до зачаття. Про це більш детально можете почитати в статті « Вагітність і сироїдіння «.

Не варто проводити експерименти на дітях, якщо самі ще не розібралися в системі свого харчування! Будьте обережні, грамотні і більш усвідомлені.

Відлучення від грудей

Коли і як варто відлучати малюка від грудей? Однозначної відповіді немає на це питання! Всі люди різні і всі живуть і розвиваються відповідно до пристрою свого організму. Так, ми схожі, але все ж погодьтеся, що не існує двох однакових матусь і двох однакових крихіток. Тому кожному необхідний свій підхід. Але не забувайте, що протягом першого рочки годувати грудьми обов'язково! Після року вміст імуноглобулінів в молоці мами стає менше, і молочко починає відповідати більше не за насичення, а за заспокоєння дитя, і зміцнення зв'язку між ним і мамою. Якщо ви починаєте помічати, що ваш малюк стає більш самостійним і менш вимогливим до маминої «циці», то можете сміливо «відпускати» його пізнавати навколишній світ. :)

Успіху і будьте здорові! ;)

Як у вас пройшов перший прикорм малюка? Діліться своїм досвідом в коментарях. ;)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

И хочете ви, щоб ваш малюк хворів?
Скажімо, що це нормально?
Ну як?
Звучить не так апетитно, правда?
Ви зробите це?
Але в чому різниця між коров'ячому молоком і молоком свині?
Але іншим - що, більше їсти нічого?
Люди повинні вірити виробникам, які придумали міф, що «без молока і життя не та», або Природі?
Напихати себе медикаментами, або харчуватися «чудо йогуртами», які, як запевняє реклама, вирішує цю проблему?