На Київському напівмарафоні побили два рекорди

На Київському міжнародному напівмарафоні встановили два рекорди траси.

Про це повідомляє Хsport .

Так, згідно з повідомленням, українка Вікторія Калюжна з рекордом траси виграла Київський напівмарафон-2018. Бігунка з Донецька подолала дистанцію за 1: 13.43,9 години. Другою фінішувала Маріон Ліма з Кенії, третій результат у харків'янки Юлії Шматенко.

У чоловіків напівмарафон другий рік поспіль виграв ефіопський бігун Анбеса ленч, який також оновив рекорд траси, пробігши дистанцію за 1: 02.53,4 години. Другим фінішну лінію подолав кенієць Ніколас Макау, третім став уродженець Дніпра Роман Романенко.

Як повідомлялося, 8-й Київський міжнародний напівмарафон стартував вранці 22 квітня за участю понад 11 тисяч бігунів.

Київський міжнародний напівмарафон з 2015 року є повноправним членом Асоціації міжнародних марафонів (AIMS). Захід пройшов сертифікацію Європейської асоціації легкої атлетики і отримало найвищу оцінку якості - «5 зірок».

На Київському напівмарафоні побили два рекорди / Фото: Сірик Анатолій, Укрінформ На Київському напівмарафоні побили два рекорди / Фото: Сірик Анатолій, Укрінформ