Всі російські переможці етапів Кубка світу і багатоденних гонок

У зв'язку з недільної подвійною перемогою Наталії Непряевой і Сергія Устюгова на другому етапі Тур де Скі пропонуємо вашій увазі повний перелік російських лижниць і лижників, які вигравали етапи Кубка світу в індивідуальному заліку.

Для початку звертаємо увагу всіх читачів, що нинішній сезон вже став унікальним в історії російських лижних гонок. Ще ніколи в протягом одного сезону відразу п'ять членів збірної Росії не вигравали як мінімум по одному етапу Кубка світу, так що ми вітаємо всіх, причетних до цього досягнення (в хронологічному порядку) - Юлію Белорукова, Олександра Большунова, Євгенія Бєлова, Наталю Непряеву і Сергія Устюгова.

Також пропонуємо вашій увазі повний перелік російських спортсменів (.Xls), які перемагали в індивідуальних гонках на етапах Кубка світу (і що входять в КМ багатоденних гонок) під російським прапором - в цьому елітному клубі тепер 16 жінок і 19 чоловіків. Списки взагалі всіх таких переможців можна подивитися в англійській вікіпедії (65 жінок , 150 чоловіків на кінець 2018 року).

Головна відмінність нашого файлу від вікі-списків - є розбивка по довжинах дистанцій і стилям пересування (а для чотирьох спортсменів, хто почав переможну кубкову кар'єру ще за радянських часів, наведені дані тільки за російський період).

І чомусь є відчуття, що в нинішньому сезоні клуб російських переможців етапів Кубка світу ще збільшиться :)