Полезные материалы

Як вибрати комп'ютер для будинку

  1. Дізнайтеся, як вибрати комп'ютер для будинку правильно
  2. Щоб правильно вибрати комп'ютер для будинку
  3. Якщо ще важко визначитися з головними питаннями, дивіться підказки:
  4. Корисні поради щодо вибору комп'ютера для будинку
  5. Ідеальний комп'ютер для дому
  6. Скачайте корисний підручник!

Дізнайтеся, як вибрати комп'ютер для будинку правильно

Майже кожна людина, що вміє хоч трохи користуватися комп'ютером та інтернетом має комп'ютер. Так, не у всіх ще є персональні комп'ютери. Найчастіше буває, що перший комп'ютер купується для всієї родини: і для дорослих і для дітей. Через деякий час, домочадці починають розуміти, що персональний комп'ютер повинен бути у кожного свій. І настає пора йти в магазин за новою покупкою - сім'я вирішила придбати ще один комп'ютер. Відразу виникає питання: як вибрати комп'ютер для будинку?

Незважаючи на те, що деякий час тому, хто-то нам вже підказував, який комп'ютер потрібно вибрати, цінні відомості забуваються, та й час не стоїть на місці, і в цей момент допомогу інтернету в цьому питанні просто неоціненна: задавши пошуковій системі питання «Як вибрати комп'ютер для дому», ми легко зможемо поєднати всю інформацію в своєрідну пам'ятку і після цього відправитися за покупкою.

Техноштучкі допоможуть вам зробити правильний вибір і з розумом вкласти гроші, які ви відклали на покупку комп'ютера. Так як в магазині від великої кількості багатого асортименту і хвастощів продавців-консультантів, у вас швидше за все заболить голова, а от удома, в спокійній домашній обстановці Техноштучкі допоможуть зорієнтуватися і розібратися в тому, що ж саме ви хочете купити.

Щоб правильно вибрати комп'ютер для будинку

Почнемо з початку і визначимо, для кого ми купуємо комп'ютер? Хто майбутній власник чудо-техніки? Дорослий, літній, молода людина, чоловік або жінка, дитина - якого віку?

Другим справою чітко позначимо собі, для яких цілей буде використовуватися комп'ютер. Може бути це трошки пограти, посидіти в соцмережах, знайти довідкову та корисну інформацію? А може ви любите грати в іграшки, для яких потрібно вибирати далеко не слабкий комп'ютер?

Якщо ще важко визначитися з головними питаннями, дивіться підказки:

Перше. Якщо вам потрібен комп'ютер здебільшого для роботи, то цілком зійде якийсь офісний або бюджетний варіант, розрахований на ведення бухгалтерії, роботу з текстами і таблицями, а також для роботи в Інтернеті та з електронною поштою, який буде включати в себе самий малопотужний 2 -ядерний процесор (одноядерні, на жаль чи ні, з кожним днем ​​все важче й важче знайти), 80-160 ГБ жорсткий диск і 1-2 ГБ оперативної пам'яті. Відео цілком зійде і вбудоване в материнську плату. Блоку живлення на 300 Вт буде цілком достатньо для такої комплектації. Ціна такого комп'ютера (з монітором, колонками, мишкою, клавіатурою) складе від 10000 до 15000 рублів.

Друге. Ви припускаєте використовувати домашній комп'ютер як для роботи з мультимедійними файлами, тобто для обробки фотографій або зображень, для редагування і запису музичних файлів, для монтажу відео, так і для нересурсоємних комп'ютерних ігор, для перегляду фільмів, для підкорення глибин інтернету. Такий комп'ютер вже більш вимогливий до ресурсів процесора, обсягу оперативної пам'яті, вільного місця на жорсткому диску, і до того ж не впорається з такими завданнями без зовнішньої відеокарти. Тут вже треба вибирати двох- або краще чотирьох-ядерний процесор, від 2 до 4 ГБ оперативної пам'яті і від 500 до 1000 ГБ вінчестер (мультимедіа файли займають чимало місця, так, наприклад, DVD-фільм в ліцензійному як може займати 4-9 ГБ). Обов'язково потрібен оптичний привід для читання і запису CD-DVD дисків. Відповідно і блок живлення потрібен потужніший - від 400 Вт. Встане такий комплект приблизно в 15-25 тисяч рублів.

Третє. Якщо ж ви фанат відеоігор, то нічого іншого, як купити потужний комп'ютер, вам не залишається. І ось тут ціна буде цілком залежати від тих ігор, які ви захочете встановити. Не можна забувати про те, що ігрові комп'ютери дуже вимогливі до обчислювальних ресурсів, і чим вище рівень ігор, тим і велика продуктивність повинна бути у нього. Ігровий комп'ютер повинен відповідати найвищим вимогам сучасних ігор з якісною графікою і об'ємним звуком. Це як мінімум чотирьох-ядерний процесор з тактовою частотою більше 3 ГГц, як мінімум 4 гігабайти оперативної пам'яті, і як мінімум 1 терабайт місця на жорсткому диску. При виборі ігрового комп'ютера не варто економити на відеокарті, так як за якість графіки і відео майже повністю відповідає вона. Треба відзначити, що у відеокарти зараз головний показник це відеоядро, саме від нього і залежить продуктивність відеокарти в іграшках. Так само треба подбати і про якісний звук, тобто хороша звукова карта і комплект акустики повинні бути у вашій комплектації. Без оптичного DVD-приводу нам ніяк не обійтися, а ще краще, якщо це буде Blu-Ray привід. І, відповідно, щоб прогодувати все це господарство, блок живлення краще брати з запасом - від 500 Вт і більше. Знову ж таки, для вашого системного блоку просто необхідні хороший просторий корпус і якісне охолодження, адже ви ж не хочете слухати брязкіт і гул «злітаючого літака». Та й часті відключення комп'ютера через перевантаження вам теж ні до чого! Ну і ціна такої комплектації менше 25000 руб ніяк не вийде.

Так, робота чекає складна, так як незнайомі слова настільки далекі від реальності, що лякають своєю невідомістю кожного, хто чує їх в перший раз. Але потрібно звикнути до цих слів, так як вам доведеться постійно стикатися з ними і в процесі роботи за комп'ютером. Це сленг, який зараз потрібно буде вивчити. Навіть для того, щоб спокійно розібратися з знанням справи при виборі комп'ютера.

Корисні поради щодо вибору комп'ютера для будинку

Ще раз нагадуємо: перед тим, як відправитися купувати комп'ютер, необхідно чітко сформулювати вимоги до всіх параметрів майбутнього комп'ютера - від кольору системного блоку до об'єму жорсткого диска.

Рекомендуємо: В разі якщо у Вас вдома мало вільного місця, вибирати горизонтальний системний блок. Таке рішення дозволить не тільки заощадити вільний простір на робочому столі, але і позбавить Вас від зайвих проводів за комп'ютерним столом.

Після того, як Ви подумки визначили для себе основні параметри майбутнього комп'ютера, можна сміливо відправлятися в магазин на пошуки відповідного варіанту. Як правило, в магазинах покупцям пропонують два варіанти - купити вже готовий комп'ютер і зібрати комп'ютер виходячи з Ваших вимог. Основним недоліком покупки готового системного блоку, є те, що за час, який ви перебуваєте на прилавку магазину, він міг морально застаріти. Зрозуміло, підібрати оптимальний варіант серед готових комп'ютерів набагато складніше - в одному комп'ютері встановлена ​​відео карта, яку Ви хотіли придбати, але в той же час тут встановлено жорсткий диск маленького обсягу. Якщо Ви готові почекати кілька тижнів, найкраще зупинитися на останньому варіанті, тому що збираючи комп'ютер під замовлення, Ви купуєте більш «свіже» комп'ютерне залізо. В даному випадку Ви самі визначаєте всі параметри комп'ютера виходячи зі своїх побажань, планованого бюджету і консультацій менеджера магазина.

Рекомендуємо: При покупці комп'ютера вибирати материнську плату з декількома слотами під оперативну пам'ять - це дозволить в подальшому при необхідності встановити додаткові планки пам'яті. Також не варто купувати комп'ютер, в якому занадто мало місця під установку вінчестерів.

  • Якщо у Вас досить обмежений бюджет на покупку комп'ютера для будинку, ми рекомендуємо відвідати відразу кілька магазинів, визначити для себе комп'ютер, який Ви плануєте придбати, а потім порівняти ціни. Аналогічна ситуація в разі, якщо Ви плануєте купувати комп'ютер під замовлення, виберіть необхідну конфігурацію комп'ютера відразу в декількох магазинах і порівняйте цінову політику в кожному з них.
  • Багато комп'ютерні магазини проводять різні акції і надають знижки. Якщо Ви хочете заощадити при покупці комп'ютера, придбайте комп'ютер в період передсвяткових акцій.

Ідеальний комп'ютер для дому

Для того, щоб ви змогли орієнтуватися в технічних характеристиках, ми підібрали для вас найбільш ідеальну модель домашнього комп'ютера, який підійде і для розваг і для роботи:

Системний блок: Minitower INWIN Z589 MicroATX 400W

Вінчестер: HDD 500 Gb SATA-II 300 Seagate / Maxtor Barracuda 7200 2 шт.

Оперативна пам'ять: Samsung DDR-II DIMM 1Gb 2 шт.

Відеокарта: PCI-E DDR-3 Zotac GeForce GT240 на 1Gb

Процесор: Intel Core 2 Duo E7500 2.93 GHz.

Материнська плата: GigaByte GA-G31M-ES2L rev2.0 (OEM) LGA775

Привід: DVD ± R / RW (рекомендуємо купувати приводи від фірми NEC)

За вартістю такий системний блок обійдеться приблизно в 17 000 -19 500 рублів. Вартість залежить від магазину, в якому Ви будете купувати системний блок, а також від наявності в комплекті операційної системи.

вибір монітора в більшій мірі буде залежати від ваших уподобань і смаків. Враховуйте, що з маленьким екраном монітора незручно працювати, на них мода давно вже пройшла. Найкраще зупинитися на рідкокристалічних моніторах, про них ми поговоримо в наступній статті.

Не забудьте купити так звані витратні матеріали - комп'ютерну мишку, клавіатуру, колонки, відеокамеру для розмов з друзями та родичами по скайпу, але це вже дрібниці, порівняно з комп'ютером.

Скачайте корисний підручник!

Ну і для того, щоб подарувати вам не тільки корисні поради, для тих, хто тільки освоює комп'ютер і не знає, з якого боку до нього підійти, пропоную завантажити безкоштовно чудовий підручник «Зрозумілий Інтернет», розроблений Нижньогородським міністерством соціальної політики для навчання користувачів старшого покоління основам роботи з комп'ютером та Інтернетом. завантажуйте подарунок від Техноштучек.

Сподіваємося, що з рекомендаціями, які ви сьогодні отримали, ви тепер знаєте як вибрати комп'ютер для дому та нарешті придбаєте комп'ютер своєї мрії.

Як правильно вибрати техніку для дому та для роботи

Відразу виникає питання: як вибрати комп'ютер для будинку?
Хто майбутній власник чудо-техніки?
Дорослий, літній, молода людина, чоловік або жінка, дитина - якого віку?
Може бути це трошки пограти, посидіти в соцмережах, знайти довідкову та корисну інформацію?
А може ви любите грати в іграшки, для яких потрібно вибирати далеко не слабкий комп'ютер?