Полезные материалы

проекти випускників

  1. III Всеросійський Форум Живих міст
  2. Smart & Mom - натхнення і розвиток мам і сімей
  3. MEM - Museum of Electronic Music
  4. ГБОУ Гімназія № 1540 (Московська технологічна школа ОРТ)
  5. Lemonstudio - студія рекламної та художньої фотографії
  6. Фестиваль зеленого документального кіно ECOCUP
  7. музейні рішення

Дорогі друзі, на цій сторінці ми будемо розповідати про проекти та ініціативи випускників, в яких можуть бути задіяні інші шанінци. Якщо вашому проекту потрібні волонтери, стажисти, експерти, фінансова допомога або щось інше - пишіть нам! Ми обов'язково опублікуємо інформацію в даному розділі, проанонсіруем ваш проект в соціальних мережах і розповімо про нього студентам, випускникам і друзям Шанінкі. Надсилайте свої пропозиції на [email protected] або [email protected]

Виставка «Червона машина Виставка «Червона машина. Гонка за золотом »

Виставка до чемпіонату світу з хокею 2016 і до 70-річчя вітчизняного хокею проходить на території Парку легенд (Льодова арена ВТБ).
Організатори - Парк Легенд і Музей Хокею, продюсери - агентство Departament Event Marketing.
Куратор - Калетінкіна Ірина, куратори-експерти - відомі спортивні журналісти Всеволод Кукушкін і Григорій Твалтвадзе.
Виставка «Червона машина. Гонка за золотом »розповідає героїчну історію вітчизняного хокею - від його зародження в післявоєнні роки СРСР і перших олімпійських медалей нашої збірної і до сьогоднішніх перемог російської хокейної команди. Це історія створення великої команди, яку в світі називали Червоною машиною. Хронологія боротьби за золото, льодові подвиги і подолання, спогади наших хокеїстів, зміна поколінь представлені фото та відеоматеріалами, а також історичної підбіркою хокейної амуніції і особистих речей великих спортсменів. Серед експонатів - рідкісні фотографії, цитати, елементи Олімпійської екіпіровки, валянки, подаровані Боброву Василем Сталіним, пастка голкіпера Третяка та інші цікаві матеріали. Багато років країна жила хокеєм - про радянських спортсменів складали вірші і співали пісні, в хокей грали наші космонавти, все це вплив спорту на життя суспільства знайшло своє відображення в експозиції.
Крім того, відвідувачі зможуть сфотографуватися в цій формі голкіпера збірної Росії, зіграти у віртуальний хокей і ознайомитися з турнірною таблицею Чемпіонату світу 2016.

СПІВРОБІТНИЦТВО

На виставці проводяться екскурсії та спеціальні корпоративні заходи, наприклад, автограф-сесії з зірками хокею. Слухачів і випускників Шанінкі ми запрошуємо набути досвіду волонтера або екскурсовода. Якщо ви хочете взяти участь, пишіть на [email protected] .

Ірина Калетінкіна, факультет УСКП

Ірина Калетінкіна, факультет УСКП

III Всеросійський Форум Живих міст

III Всеросійський Форум Живих міст - Творча майданчик №1 в Росії з проектування майбутнього міст і підтримки міських проектів. «Урбаністичний Вудсток» для лідерів суспільства, бізнесу і влади.

Люди змінюють міста! Така наша ідея. Кожен може стати лідером позитивних змін, почавши з малого і зробивши своє місто краще.

З 25 по 28 травня 2016 Форум збирає провідних експертів, бізнесменів, лідерів суспільства і влади з усієї країни. Для чого? Щоб всім разом в режимі прямого діалогу спроектувати майбутнє наших міст та шляхи його реалізації.

В програмі:

Стратегічний Форсайт міст 2035. Створюємо карту майбутнього, визначаємо реальні двигуни розвитку і проектуємо їх запуск.

Практична сесія «Як містах заробляти гроші і залучати ресурси?».

Встановлюємо ділові зв'язки, розбираємо успішні кейси і вирішуємо практичні завдання учасників.

Університет Живих міст. Ділимося напрацюваннями Форсайта і прокачуємо в собі навички міських лідерів на бліц-курсах.

Премія Нобеля. Знайомимося з кращими практиками міського розвитку і дізнаємося, як застосувати їх вашому місті.

Форум був організований з ініціативи Асоціації розвитку міста Іжевська в 2014 році, на Форумі 2015 року сформувалося співтовариство експертів з усієї Росії «Живі міста», яке і стало ініціатором Форуму в 2016 році.

Форум підтримують Агентство стратегічних ініціатив, Громадська палата РФ, Школа Сколково, «Опора Росії» і постійно зростаюче співтовариство партнерів і експертів.

СПІВРОБІТНИЦТВО

Студентів, випускників і викладачів Шанінкі ми запрошуємо не лише до участі, а й до співпраці. Якщо Вам співзвучна ідея пожвавлення російських міст і є бажання стати частиною важливої ​​справи в масштабах країни, разом змінювати світ вже зараз і як мінімум найближчі 30 років, приєднуйтесь! Будемо раді поповненню команди професійних волонтерів Форуму.

Телефонуйте за тел. +79128738528 або пишіть на [email protected]


Smart & Mom - натхнення і розвиток мам і сімей

Smart & Mom - проект, мета якого внести більше гармонії в сімейну, подружню, творчу і професійне життя мам і сімей.

Заходи: психологічні консультації та коучинг через Skype і особисто в Казані, вебінари, тренінги.

Наша спеціалізація: системна сімейна терапія, емоційно-сфокусована терапія, коучинг.

Ласкаво просимо, якщо вас цікавлять:

  • Пошук виходу зі складної життєвої ситуації.
  • Подолання невпевненості в собі, підвищення самооцінки.
  • Підвищення стресостійкості.
  • Рішення конфліктів і проблем у відносинах.
  • Робота з сімейними і подружніми стосунками.
  • Відносини з дітьми. Батьківсько-дитячий коучинг
  • Робота з емоціями.
  • Досягнення цілей.
  • Підтримка в професійному розвитку, кар'єрний і бізнес-коучинг

СПІВРОБІТНИЦТВО

Запрошуємо на індивідуальні консультації, коучинг, програми для батьків і подружжя.

сайт: http://www.smartandmom.com

ВКонтакте: http://vk.com/smartandmom

Facebook: https://www.facebook.com/smartandmom

Instagram: elen.arno

Skype: elen.arno

Телефон: +7 987 216 86 40

Олена Арно, факультет практичної психології, 2007

Олена Арно, факультет практичної психології, 2007

MEM - Museum of Electronic Music

Ідея створення Музею Електронної Музики «МЕМ» народилася у 2009 році у Вільнюсі, де через два роки була проведена і перша виставка - «Тиждень Електронної Музики». У наступні кілька років, аж до середини 2013 року, «МЕМ» існував лише в якості невеликого інформаційного ресурсу, який займався підтримкою музичних проектів. У 2013 році була сформована команда «МЕМ», і щільна робота над проектом була відновлена: в результаті всього лише за рік Музей Електронної Музики привернув значну кількість прихильників з семи країн: Росії, Білорусі, Литви, Німеччини, Швеції, США та Великобританії.

СПІВРОБІТНИЦТВО

На сьогоднішній день наші зусилля сконцентровані на розвитку віртуального музею версії «МЕМ 2.0» і на створенні Центру Електронної Музики «МЕМ» в реальному просторі; ми також зацікавлені в пошуку однодумців і в співпраці з фахівцями зі сфери музичної індустрії, колекціонерами, музикантами і журналістами. Тому, якщо вам цікава електронна музика і пов'язана з нею культура, ви можете зв'язатися з нами.

Сайт проекту: http://mem.am

Facebook: https://www.facebook.com/MuseumOfElectronicMusic

Instagram: https://www.instagram.com/mem_electronic

Артемій Паньков, факультет УСКП, 2012


Клуб любителів Інтернету і суспільства


При Центрі вивчення Інтернету і суспільства організований клуб любителів інтернету і суспільства. Клуб - це спільнота людей, чиї інтереси і / або діяльність пов'язані з інтернетом. Це вчені (соціологи, психологи, математики, економісти), співробітники IT-сфери, журналісти і так далі.

Основна діяльність спільноти - регулярні зустрічі та обговорення, обмін інформацією про дослідження, участь у спільних проектах і популяризація Internet Studies.

Зустрічі проходять в обстановці середньої формальності і в різних форматах:

- презентація та обговорення дослідницького проекту;

- виступ / доповідь або круглий стіл по якій-небудь темі;

- читання, аналіз і обговорення наукових статей і книг.

Серед тем минулих зустрічей:

як змінювалося громадську думку про Інтернет

що таке мережевий нейтралітет

як використовують Інстаграм відвідувачі ресторанів

що таке SLOW: повільна комунікація (slow communication)

як читати Баррі Веллман

як користувачі розуміють копірайт в Мережі

і багато багато іншого

СПІВРОБІТНИЦТВО

Клуб росте, шириться, освоює нові майданчики і формати і завжди радий учасникам.

Сторінка клубу в Фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/102665573406804

Поліна Колозаріді, факультет соціології 2010

ГБОУ Гімназія № 1540 (Московська технологічна школа ОРТ)

Школа ОРТ - це московська школа з цікавими традиціями, неформальним підходом до навчання і виховання, демократична середовище, яке дозволяє дітям знайти себе, знайти друзів і отримати гідну освіту з двома «заглибленнями»: полікультурним і політехнічним. Чи можна вважати школу ОРТ проектом? Ймовірно так, якщо директор школи закінчила факультет менеджменту в сфері освіти МВШСЕН, якщо там же будуть вчитися її заступники і якщо школа стала відкритою стажувальних майданчиком для інших слухачів факультету.

Школа ОРТ існує в Москві з 1994 року, а своє неформальну назву отримала завдяки входженню до міжнародної мережі Всесвітнього Орта ( http://www.ort.org ). Найбільш цікавими і роблять школу привабливою для дітей і батьків вважаються такі напрямки діяльності як різнорівневі (диференційоване) навчання, інтегроване викладання інформатики та технології для всіх учнів з 5 по 9 класи, викладання двох іноземних мов - англійської та івриту, а також багатющий досвід виховної роботи і додаткової освіти. З 2006 року школа стала одним з лідерів московської системи освіти по інклюзивного навчання дітей з ОВЗ і дітей-інвалідів.

У 2014-15 рр. школа пережила непростий період реорганізації, приєднавши до себе ще одну школу і три дитячих садки ( «Те, що нас не зламає, робить нас сильнішими ..» :-) Ми експериментуємо, шукаємо нові шляхи розвитку в умовах невизначеності, розвиваємося і намагаємося зібрати навколо себе співтовариство таких же зацікавлених і активних батьків і педагогів-однодумців.

СПІВРОБІТНИЦТВО

Хочете у нас вчитися або вчити? Провести на базі школи виїзний захід? Телефонуйте нам за тел. +7 499 978-3584, пишіть на [email protected]

Марина Моісеєва, факультет "Менеджмент в сфері освіти", 2015

Lemonstudio - студія рекламної та художньої фотографії

У своїй роботі ми робимо акцент на організації знімального процесу «від А до Я», від опрацювання ідеї фотозйомки до отримання цифрового або друкованого продукту. Наша головна «фішка» - складна обробка, ретуш фотографій.

У команді Lemonstudio фотографи та стилісти, перукарі та ретушери - всі учасники єдиного процесу створення фотографій чудової якості.

Ми уважні до ідей наших клієнтів, ми чуйно реагуємо на їхні побажання і зауваження, іноді нам навіть вдається втілювати мрії.


СПІВРОБІТНИЦТВО

Наші фотографи готові взяти участь в будь-яких цікавих проектах на взаємовигідних умовах.

Сайт проекту: http://lemonstudio.by
Facebook: https://www.facebook.com/lstudiobrest


Руслан Гунько, факультет соціології, 2002

Руслан Гунько, факультет соціології, 2002

Фестиваль зеленого документального кіно ECOCUP

E COCUP - щорічний міжнародний фестиваль зеленого документального кіно. ECOCUP - це кращі документальні фільми про те, що відбувається насправді на планеті. Протягом року організатори відбирають фільми з усього світу. Після кожного фільму йде відкрита дискусія за участю російських і зарубіжних експертів. Щороку фільми в Москві представляють режисери з Росії, США, Канади, Італії, Німеччини та інших країн.

Фестиваль об'єднує кінорежисерів, «зелених» художників, дизайнерів, фотографів, еко-ярмарок, еко-сніданки, дискусії і багато іншого.

Вперше фестиваль пройшов в Москві в 2010 році. Протягом року фестиваль ECOCUP проходить в містах Росії, а також в шести містах України, Киргизії, Білорусії і двох містах Казахстану.

З 2012 року Фестиваль ECOCUP є членом Міжнародної мережі фестивалів екологічного кіно Green Film Network.

СПІВРОБІТНИЦТВО

Якщо ви хочете стати партнером або учасником нашого фестивалю, пишіть на [email protected]

Анастасія Марі Лаукканен, факультет УСКП, 2012

Анастасія Марі Лаукканен, факультет УСКП, 2012

музейні рішення

Ми - об'єднання професіоналів у галузі музейної справи та соціокультурного проектування. Ми працюємо з музеями і в сфері культури більше 10 років і готові запропонувати наш досвід і час для створення:

- освітніх, дитячих та інтерактивних програм для музеїв;

- курсів, тренінгів і семінарів для музейних співробітників за темами: проектування; інформаційні технології в музеях (розробка музейних сайтів, консультування в галузі інформатизації музеїв, розробка інформаційної політики музеїв); роботи з розвитку музейних аудиторій;

- стратегій щодо розвитку музеїв;

- розробці концепцій і стратегій розвитку музеїв;

- проведенні досліджень і консультацій;

- послуги по створенню публікацій, збірників, перекладів літератури з музейної тематики;

Для чого?
Практична сесія «Як містах заробляти гроші і залучати ресурси?
Чи можна вважати школу ОРТ проектом?
Провести на базі школи виїзний захід?