Ліга Чемпіонів: Чотири цитати

Дієго Сімеоне, Зінедін Зідан, Хорхе Сампаолі і Луїс Енріке резюмують свої матчі.

Дієго Сімеоне, Зінедін Зідан, Хорхе Сампаолі і Луїс Енріке резюмують свої матчі

Три перемоги і нічия. Два по суті, закритих питання виходу в плей-офф, стратегічне лідерство і відмінні види на весну. Те, що Іспанія отримала у другій день Чемпіонс.

«Один з кращих матчів з тих пір, як я очолюю Атлетіко» Дієго Сімеоне

Нам теж сподобалося. Швидкий вихід з оборони в атаку і з атаки в оборону, жорсткий зустрічний пресинг, тактичне різноманітність, в якому все хави, розташовані вище Габі і форварди злилися воєдино, зміщуючись по ситуації і слідуючи чітким вказівкам розігруючого, як правило, Коке.

Атлетіко - Баварія: C позиції сили

Все той же, що вже було в обох чвертьфіналах з Барселоною - 2014 і 2016, в чемпіонаті проти Реала (4: 0) і навесні проти тієї ж Баварії. Тільки тоді говорили азарт і пристрасть, тут - холоднокровність і впевненість. Місцями це переростало в нахабство, як у випадку пенальті Грізманн.

Атлетіко 1 - 0 Баварія Гол: Карраско, 35 Нереалізований пенальті: Грізманн, 84 (Перекладина)

Всі домашні матчі Дієго Сімеоне проти переможців Кубка / Ліги чемпіонів

11 грудня 2013 Порту 2: 0, 11 березня 2014 Мілан 4: 1 9 квітня 2014 Барселона 1: 0 22 квітня 2014 Челсі 0: 0 1 жовтня 2014 Ювентус 1: 0 14.04.2015 Реал 0: 0 30.09.2015 Бенфіка 1: 2 15.03.2016 ПСВ 0: 0 13.04.2016 Барселона 2: 0 26.04.2016 Баварія 1: 0 28.09.2016 Баварія 1: 0

«Ми облажались» Зінедін Зідан

Система завищених вимог. Нічия в Дортмунді завжди була відмінним результатом для Реала, якого той не досягав з 25 лютого 2003 року, після пасу Зідана-гравця на Портільо (1: 1). З тих пір - три поразки в трьох матчах.

Стратегічно вигідно. Зараз - схрестити з нічого не значущою Легією і Боруссія в останньому турі. Виїзд в Лісабон в 5-м. Спортинг знатно поплескав і на Бернабеу, але йому зараз двічі грати саме з джмелями і три поспіль матчі на величезному рівні - завдання надскладна. Крім того, для продовження конкуренції їм потрібна мінімум, одна перемога, що теж буде говорити на користь Реала - 10, 7 і 6 на два останні тури навіть залишають за кадром матч в Португалії. Досить розбити будинку загін Тухель.

Мел замість Хемес? Хто облажався насправді

Складно, але можливо. Швидкі, бойові, з характером і вразливі. Перший м'яч Мадрид забив в різкій швидкісний атаці зі зміною місць, коли Бейл і Кріштіану разом опинилися на позиції правого напівсередньої, другий - після нестандартного розіграшу стандарту, завершеного варанів. Там же був Рамос.

Обидва взяли участь у першому голі: капітан безглуздо сфолив в ударній зоні, Варан недоречно припав на шляху м'яча, відбитого Навасом, не стали на заваді другому і взагалі по ходу матчу їх помилки вдавався виправляти Карвахаль. Встигав не завжди, тим більше, що Герейро і особливо Шюрле напружували його за місцем виконання безпосередніх обов'язків правого захисника.

Пояснення фразі Зідана можна знайти саме тут. Безумовно, він має рацію як мотиватор - трьом нічиїм поспіль може радіти Алавес, але не Реал. З технічної ж, більш важливою боку, при всій різниці історій невиліковної залишається проблема оборони: необов'язковий пенальті з Вільярреалом (1: 1) намалював Серхіо Рамос, він же відмінно скинув головою під удар Тані з Лас-Пальмаса (2: 2), тут не до кінця відпрацював в епізодах, який привів до забитих м'ячів і в тих, які не закінчилися зустріччю м'яча і сітки тільки за збігом обставин.

Справа не в персоналіях. П'ять метрів, на які припадає зрушуватися півзахисникам в зв'язку з відсутністю Каземіро, природно, не змінюють гру концептуально. Але створюють більший обсяг оборонної роботи, відповідно, менше творчої активності і ведуть в першу чергу, до передчасної втоми. Звідси - розриви між лініями і п'ять м'ячів в трьох матчах, пропущені в кінцівці таймів.

Боруссія (Д) 2 - 2 Реал Голи: Обамеянг, 42, Шюрле, 85 - Кріштіану, 17, Варан, 62

Зідан з Каземіро: 22 матчі, 18 перемог, 3 нічиї, 1 поразка, різниця м'ячів 53 - 13 (середнє 2,4 - 0,6), 57 очок з 66 (86%) або 2,59 за матч. Чемпіонський графік. Без Каземіро: 4 перемоги, 5 нічиїх, 1 поразка, м'ячі 23 - 12 (1,9 - 1,1), 17 з 30 (56%), 1,7 за матч. Конкурентно на рівні Ліги Чемпіонів, з запасом вистачає на Лігу Європи.

«Нам потрібно усвідомити свій потенціал» Хорхе Сампаолі

Мало хто розуміє, як саме він працює і чого хоче, але це приносить результат. Одна поразка в регулярному сезоні, там, де воно завжди може бути за визначенням - в Більбао, до того ж, цей матч нашарувався на ключову зустріч Ліги Чемпіонів.

Одна поразка в регулярному сезоні, там, де воно завжди може бути за визначенням - в Більбао, до того ж, цей матч нашарувався на ключову зустріч Ліги Чемпіонів

Союз з динамікою, завжди стабільний Вітол, вчасно набрав форму Насрі і тактична різноплановість, облік індивідуальних особливостей суперника. Так, Ліон, гадавший, хто - Вьетто або Йеддер вийде проти них, отримав обох за підтримки орієнтованої на атаку півзахисту - оборонну групу тут представляв тільки Н 'ЗОНЗ. Та й той не гребував атакою, ключова передача на переможний - його заслуга.

Крім того, високе розташування латераля - Маріано і Ескудеро при всій зовнішній авантюрність, показувало, де починається захист Севільї: відразу у центральній лінії, відразу при втраті м'яча.

Розташування форвардів теж було цікавим. Номінально Вьетто був на вістрі, Йеддер -в відтягненні. За фактом вони діяли і на одній лінії, пропоную розігрують два варіанти завершення, або, мінялися місцями по ситуації. Так і забили - Вьетто вивів партнера на порожні ворота, той забив левам 6-й м'яч в 10 особистих зустрічах з ними. Його команда.

Севілья 1 - 0 Ліон Гол: віссам бен єддер, 52 Нереалізований пенальті Вьетто, 69 (мимо)

За 4 очка і немає пропущених м'ячів. Ювентус і Севілья серйозні в своїх намірах. Андалузцям простіше: загребське Динамо, з яким грати 3-й і 4-й тур своєї виразністю може конкурувати з Легією. Дуже ймовірний сценарій дострокового виходу в плей-офф.

«Ті моменти, які ми не забивали, не назвати ні чорною смугою, ні випадковостями» Луїс Енріке

Лучо в гніві. Дійсно, створити моментів м'яча на три, а піти на перерву поступаючись в рахунку, неприємно. Ще гірше, що в гольовому епізоді - швидка встречка 3 в 3 Піке і Маскерано чомусь тримало не Азара-молодшого, а домовлялися, хто зараз, прямо з поля і в роздягальню стартує за німецьким світлим і брати до нього сардельки.

Загалом, придумали проблем самі собі, а потім героїчно їх вирішили. Комплекс піонера-героя. Вилікував Арда, три очки епічно заніс Чудовий Жорик. Виправився.

Боруссія (М) 1 - 2 Барселона Голи: Торган Азар, 35 - Арда, 65, Піке, 74

Сіті же весело і несподівано обрізався Глазго - 3: 3. Здається, все інтриги в цій групі закінчені. Якщо не брати до уваги такий аукціон за потрапляння в ЛЄ між німцями і шотландцями.

Іспанська десант

Арсенал 2 - 0 Базель Алексіс 2 гольові передачі, Мустафі, Бельерін, Касорла, Озіл - по 90 хвилин, Монреаль 15 хвилин

Лудогорец 1 - 3 ПСЖ Ареола 90 хвилин, відбитий пенальті, Ді Марія 88 хвилин, гольова передача, Максвелл 90 хвилин, Крихов'як 10 хвилин

Бешикташ 1 - 1 Динамо (К) Фабрі 90 хвилин, Кварежма 90 хвилин, гол

Наполі 4 - 2 Бенфіка Рейну 90 хвилин, попередження, Кальєхон 70 хвилин, Альбіоль 10 хвилин - Лісандро Лопес 90 хвилин, попередження, Грімальдо 90 хвилин, Сальвіо 34 хвилини, гол

Селтік 3 - 3 Манчестер Сіті Сільва 90 хвилин, гольова передача, Агуеро 90 хвилин, гольова передача, Ноліто 75 хвилин, гол, Браво, Сабалета, Отаменді - по 90 хвилин

Ростов 2 - 2 ПСВ Сесар Навас 90 хвилин, попередження - Ектор Морено 90 хвилин, Гвардадо 90 хвилин, попередження

Монако 1 - 1 Байєр Чічаріто 89 хвилин, гол

ЦСКА 0 - Тоттенхем Алдервейрельд 90 хвилин

Лестер 1 - 0 Порту Луїс Ернандес 90 хвилин - Касільяс, Маркано по 90 хвилин, Олівер Торресс 76 хвилин, Адріан Лопес 62 хвилини

Динамо (З) 0 -4 Ювентус Алвес 90 хвилин, гол + пас, Ігуаїн 70 хвилин, гол, Хедіра 90 хвилин, Манджукич 20 хвилин