Полезные материалы

Про гру. Герої війни і грошей - безкоштовна онлайн гра

  1. Правила турніру
  2. види турнірів
  3. нагородження
турніри
Турніри - це система поєдинків між гравцями одного бойового рівня. Взяти участь в турнірі може будь-який персонаж, який досяг 3-го рівня. Вступний внесок сплачується лише один раз - участь в турнірі здійснюється у зручний для гравця час, але тільки до тих пір, поки відкрита арена.

Правила турніру

1) Турнір проводиться протягом декількох днів, час роботи турнірній арени: з 8 години ранку до 3 години ночі. Вся інформація про поточні або планованих турнірах приведена на окремій вкладці розділу битви .
2) Для участі в турнірі гравцеві необхідно сплатити вступний внесок. Оплата відбувається тільки один раз в момент вступу в турнірну заявку. Заявки автоматично формуються кожні півгодини в *: 00 і *: 30 хвилин, тривалістю 10 хвилин.
3) Підбір противника аналогічного рівня серед інших учасників проводиться системою турніру. Якщо суперника знайти не вдається, персонаж автоматично виключається з заявки.
4) За турнірні бої нараховується як бойовий досвід, так і вміння фракцій, збільшені на коефіцієнт турніру.
5) Система турніру не дозволить персонажу учасника перейти на наступний бойовий рівень, навіть якщо для цього набрано необхідну кількість бойового досвіду (не відноситься до моменту реєстрації на турнірі і змішаного турніру). Для підвищення рівня необхідно провести будь-який бій (наприклад, полювання) - досвід буде розморожений і персонаж отримає левелап. Будьте обережні, не беріть участь в інших боях, якщо кількість досвіду достатньо для нового бойового рівня, а ви хочете закінчити турнір на поточному рівні.
6) Гравці можуть брати участь в різних "вагових" категоріях в межах одного турнірного циклу. Для цього персонаж повинен завершити участь в турнірі на своєму бойовому рівні, після чого, перейшовши на наступний - продовжити.
7) Переможці кожного турніру визначаються по накопиченим очками - всього існує три призових місця. Якщо переможців турніру кілька, то призовий фонд ділиться порівну між ними.
8) Додатковим персонажам дозволено брати участь в турнірах. Однак гравець повинен стежити, щоб основна та додаткові персонажі не перетиналися між собою в одному бою. Якщо це станеться, гравець може бути дискваліфікований з турніру без повернення вступного внеску. Щоб виключити спільні бої - необхідно брати участь персонажами в різних заявках (періодах).

У кожного турніру є свої власні обмеження на допустиму амуніцію, загальна кількість поєдинків і поразок. Якщо персонаж не обмундирований відповідним чином - він не зможе вступити в заявку. Якщо кількість проведених боїв або поразок досягає межі, персонаж припиняє свою участь в турнірі.

За типом озброєння турніри діляться на три види:
1) "Без зброї". Заборонені будь-яку зброю і обладунки.
2) "Стандарт". Персонаж не допускається на арену, якщо у нього немає мінімального комплекту обладунків, який визначається сумою ОА (очок амуніції). Дозволена тільки амуніція з державного магазина артефактів. Артефакти, модифіковані в гільдії зброярів, працюють на турнірі так само, як звичайні.
3) "Без обмежень". Персонажі можуть взяти участь в турнірі незалежно від одягнених обладунків. Дозволяється використання раритетів, модифіковані артефакти працюють в повній мірі.

види турнірів

  • малий турнір
    Турнірні бої проходять за схемою дуелей 1 на 1. Під час всього турніру два гравці можуть зустрітися тільки один раз. Кожна перемога в поєдинку дає персонажу 1 очко турніру. Гравці від 9-го рівня, які вступили в гільдію тактиків , Отримують 1 очко цієї гільдії за кожну перемогу на турнірі. За поразку або нічию очки не нараховуються.
  • Малий турнір плюс
    Покращений варіант Малого турніру, має ту ж системою проведення боїв, відмінністю є можливість отримати досягнення будь-якому гравцеві, який здобув заявлену кількість перемог за скільки завгодно спроб, без обмежень на кількість поразок.
  • Малий турнір плюс плюс
    Новий формат знаменитого Малого турніру, має ту ж системою проведення боїв, особливістю є можливість взяти участь за одну або кілька фракцій з пофракційного нагородженням!
  • перехресне змагання

  • Бої проходять на новому полі битви в форматі 2x2. Причому, як суперники, так і союзники можуть бути герої зі штучним інтелектом (ШІ). Союзники знаходяться по діагоналі один від одного. На поле бою є магічні стіни, які можна знищити, вони зменшують магічний і стрілецький шкоди в два рази, якщо постріл або заклинання проходить через них. Також магічні стіни впливають на деякі заклинання і здібності:
    - Чи не працює Здатність спокусниць "Спокуса";
    - Не можна застосувати заклинання Берсерк, Осліплення;
    - Ефективність заклинань темряви зменшується на 50%;
    - Навичка "Пекельне полум'я" не спрацьовує при пострілі;
    - Ефективність навички "Повелитель вогню" знижується на 50%;
    Для того щоб ваш загін або герой використовував свої навички в повну силу необхідно усунути магічні стіни між ним і загоном противника.
    - Лють крові накопичується в два рази повільніше, якщо захист героя перевершує його атаку. Загони не отримують лють крові за знищення магічних стін.
    - У змаганні можна одержати більше 20 перемог за одну фракцію.
  • парний турнір
    Турнірні бої проходять за схемою групових боїв 2 на 2, кожен герой може провести відведений число боїв як в командному заліку, так і в випадковому. Для вибору певного напарника і участі в командному заліку перед подачею заявки необхідно вибрати в списку команди одного з ваших друзів (заздалегідь доданого в розділі "Ваші друзі" ), Після чого подати заявку в турнір. Заявка буде оброблена тільки в тому випадку, якщо ваш друг зі свого боку вибере вас в якості команди. Для пошуку випадкового партнера в списку команди встановлено значення «Випадковий залік». Два заліку незалежні один від одного.
    Для зручного пошуку партнера передбачений спеціальний чат на час турніру, в який можна потрапити, натиснувши на «Пошук напарника в чаті» на сторінці турніру.
    Гравці від 9-го рівня, які вступили в гільдію тактиків , Отримують по 1,2 очка цієї гільдії за кожну перемогу на турнірі (за поразку очки ГТ не даються).
  • Парний турнір плюс
    Даний тип турнір має ту ж системою проведення боїв, що і "Парний турнір", за винятком нагородження.
  • Парний турнір енергії
    Даний тип турніру володіє тією ж системою проведення боїв, що і "Парний турнір", за винятком деяких відмінностей в механіці:
    - Армія набирається за кристали;
    - Вибрані навички не працюють;
    - Уміння і здатності фракцій не працюють;
    - Бої можливі тільки в артефактах з магазину, поліпшення артефактів не працюють;
    - Кристали повинні бути розподілені на загони і параметри, щоб не залишилося вільних кристалів для їх збільшення;
    - Початкова кількість кристалів залежить від рівня героя. Кожен день перед ранковим запуском турніру кількість кристалів збільшується у всіх учасників незалежно від числа перемог, завдяки чому бої і тактика на кожному бойовому рівні відрізняються з кожним днем.
  • змішаний турнір
    Турнір з унікальними груповими боями з випадковим розподілом команд, які в звичайних групових боях зібрати досить складно. Наприклад, на турнірі плечем до плеча можуть встати герої п'ятого і п'ятнадцятого рівнів проти трьох героїв дев'ятого рівня. Команди розподіляються таким чином, щоб зробити бій якомога цікавіше і найбільш рівним для кожної зі сторін. Після кожного бою автоматично коригуються коефіцієнти сил, щоб в подальшому не допустити нерівні бої.
  • Змішаний турнір плюс
    Даний тип турніру володіє тією ж системою проведення боїв, що і "Змішаний турнір", за винятком нагородження.
  • Темний змішаний турнір
    Даний тип турніру володіє тією ж системою проведення боїв, що і "Змішаний турнір", за винятком нагородження, обов'язкової комплектації шести приблизно рівних героїв в залежності від бойового рівня і фракції, і приховування ників героїв.
  • темний турнір
    Турнірні бої проходять за схемою "бої втемну", 6 гравців, кожен сам за себе. Під час всього турніру певна шістка гравців може зустрітися тільки один раз. Перший вибув з поля бою не отримує очок, другий отримує 1 очко, третій 2 очка, четвертий 3 очка, п'ятий 4, а переможець отримує 5 очок за бій. З огляду на необхідність укомплектовувати бої 6-ма гравцями, п'ять гравців можуть бути виключені із заявки турніру. Гравці вступили в заявку раніше, мають більшу шансів потрапити в бій.
    Особливості боїв в темному турнірі:
    - Поточний id бою прихований;
    - Бої турніру приховані в списку боїв;
    - Бої турніру приховані в протоколі інших гравців до закінчення турніру;
    - Нікі героїв приховані в боях і протоколах до закінчення турніру;
    - Перегляд турнірного бою доступний тільки його учасникам;
    - Гравці від 9-го рівня, які вступили в гільдію тактиків , Отримують по 0.3 очка цієї гільдії за кожне очко в турнірі.
    - На полі бою присутній нейтральна Вежа Темряви. Кожен раз, отримуючи свій хід, вона накладає випадкове групове (на все армії одного гравця) заклинання школи магії Тьми (крім Розкладання) на гравця з найбільшим загальною кількістю здоров'я військ.
    Чим більше війська героя не роблять активних дій, тим більше шансів на появу самоуправства - явища, при якому на один хід управління військами гравця бере на себе комп'ютер.
  • Темний турнір плюс
    Даний тип турніру володіє тією ж системою проведення боїв, що і "Темний турнір", за винятком нагородження.
  • ТреТёмний турнір
    Видозмінений Темний турнір. Бої проводяться аналогічно - за схемою "бої в темну", 6 равноуровневих гравців, кожен сам за себе. Протиборчі сторони: герої Імперії, воїни Алека (управляються ІІ), воїни Рейзара (управляються ІІ) - по два героя на арені з кожного боку. Всі імена і відмітні ознаки героїв ховаються під дією «темної» арени. Перший вибув з поля бою не отримує очок, другий отримує 1 очко, третій 2 очка, четвертий 3 очка, п'ятий 4, а переможець отримує 5 очок за бій. Крім того, крім індивідуального підрахунку очок ведеться і командний.
    - Гравці від 9-го рівня, які вступили в гільдію тактиків , Отримують по 0.3 очка цієї гільдії за кожне очко в турнірі.
    Чим більше війська героя не роблять активних дій, тим більше шансів на появу самоуправства - явища, при якому на один хід управління військами гравця бере на себе комп'ютер.
  • ТреТёмний турнір плюс
    Даний тип турніру володіє тією ж системою проведення боїв, що і "ТреТёмний турнір", за винятком нагородження, і не має обмежень на кількість поразок.
  • Турнір на виживання
    Цей турнір - змагання особливого типу. Гравці борються на арені з ордами нейтральних істот, керованих ІІ, які безперервно атакують гравців. Битва починається за зразком бою в засідці: герой перебуває в центрі, в квадраті 4х4, а нейтральні істоти нападають з чотирьох сторін хвилями - по одному загону з кожного боку. Після відображення однієї хвилі підходить наступна, кожен раз могутніше попередньої. Кількість хвиль не обмежена. Таким чином, в боях цього турніру перемогти неможливо, а гравці змагаються в тому, як довго вони протримаються і скільки шкоди завдадуть.
    З кожною хвилею ворогів на полі бою з'являється Сфера відплати, в яку можна увійти, вставши на неї одним зі своїх загонів, від чого ваша армія отримає підтримку: додатковий союзний загін, воскресіння загону, постріли загону, мана загону або герою, атака загону або захист загону:
  • Сфера Допомоги
    Герою приходить на допомогу додатковий стек військ

    Сфера воскресіння
    Воскресіння істот в загоні.
    Воскрешає 75% загиблих в загоні

    Сфера поповнення cтрел
    Стрілок отримує додаткові 5 пострілів

    Сфера поповнення мани
    Загін або герой отримають додаткові 25 мани

    Сфера атаки
    Загін збільшує свою атаку на 10

    Сфера захисту
    Загін збільшує свій захист на 15

    Сфера здоров'я
    Загін збільшує своє здоров'я на 30%

    Сфера ініціативи
    Загін збільшує свою ініціативу на 2

    Сфера швидкості
    Загін збільшує свою швидкість на 1


    На поле бою присутня союзна Вежа Блискавок, яка активізується через три ходи після виходу чергової хвилі ворогів. Вежа завдає удар магією «Ланцюгова блискавка» по одному з ворогів.
    У кожного гравця є п'ять спроб. Кількість і порядок хвиль однакові для всіх гравців одного рівня. Тому на час проведення даного турніру перегляд турнірних боїв прихований від сторонніх очей. Кожен гравець нагороджується відповідно до максимальною кількістю набраних очок на його рівні окремо по фракціям. Таким чином, будь-який гравець має можливість перемогти відразу в п'яти номінаціях на своєму рівні, якщо покаже видатні результати в боях за кожну з фракцій.
    У цьому турнірі не працює навик "Заповнення мани" з колеса навичок фракції магів і навик "Духовний зв'язок" на юніте "вампір" з колеса навичок фракції некромантій.
  • кращий турнір
    Розважальний турнір, призначений для ознайомлення з новою фракцією, класом, або для змагання в тому, наскільки добре вони володіють грою за одну зі старих фракцій або класів. Бої проходять по типу завдання найманців "Змовники", з'являються наростаючі хвилі істот, але фракція, клас, армія, параметри і навички однакові для всіх гравців одного бойового рівня незалежно від їх поточної активної фракції.
    У гравців є 5-9 спроб (може змінюватися в кожному конкретному турнірі), щоб набрати максимальну кількість очок в будь-якому одному бою. Кількість і порядок хвиль однакові для всіх гравців одного рівня. Тому на час проведення даного турніру перегляд турнірних боїв прихований від сторонніх очей. На кожному бойовому рівні існує свій призовий фонд.
    Зверніть увагу, що незалежно від поточної фракції персонажа, учасники будуть отримувати в турнірі окуляри вміння тієї фракції, якої вони грають в турнірі.
  • тронна битва
    Розважальний турнір, в якому гравцям надається можливість випробувати нових істот, ще не введених в гру. Бої відбуваються без застосування артефактів, навичок, умінь і бонусів гільдій. У всіх героїв однієї фракції під час турнірного бою буде однаковий заданий набір істот, в залежності від фракції і незалежно від бойового рівня. У турнірі можуть взяти участь гравці від 5-го рівня, при цьому заявки єдині для всіх рівнів, а параметри героїв абсолютно однакові. Турнірні бої зазвичай незбалансовані. Нагородження не проводиться.
  • Швидкий турнір
    Регулярний турнір, в якому у всіх боях істоти управляються ІІ. Існує три підвиди турніру: "1 на 1", "2 на 2" і "3 на 3". Гравці, які подають заявку в турнір, розподіляються по турнірним сіток, кількість сіток не обмежена. Гравцеві, який подав заявку, гарантовано участь в турнірі; в разі недостатньої кількості гравців, вільні місця заповнюються найманцями Алека - героями ІІ. У турнірі діє система "на виліт", поразка в турнірному бою призводить до виключення з турніру.
    На початку кожного бою кожен гравець вручну розставляє свої війська і вибирає між атакуючої або оборонною тактикою. Після цього, весь бій відбувається без участі гравця.
    При виборі атакуючої тактики, істоти ближнього бою рухаються вперед і прагнуть вступити в бій, стрілки стріляють, герої застосовують більше заклинань з тривалими ефектами.
    При оборонній тактиці, істоти ближнього бою тримаються ззаду і захищаються, стрілки стріляють, герої застосовують більше заклинань прямого шкоди.
  • У турнірі немає обмежень на амуніцію гравців крім мінімального порогу ОА і міцності - на момент вступу на гравця повинні бути надіті артефакти, міцності яких вистачить на максимально можливе число боїв в турнірі (до 5 в "1 на 1", до 4 в "2 на 2 "і" 3 на 3 "). Зверніть увагу, що воїни Алека можуть мати амуніцію з модифікаторами зброярів.

    Розклад турніру:

    Тип Година 1 на 1 16:10
    18:10 2 на 2 10:10
    20:10 3 на 3 14:10
    22:10

    нагородження

    После Закінчення турніру проводитися підрахунок результатів та нагородження переможців.

    I. Малий турнір, Темний турнір, ТреТёмній турнір, парна турнір
    1) на кожен турнір імперія готовит стартовий призовий и Заохочувальний фонди.
    2) Призовий фонд может складатіся з золота и діамантів. Заохочувальний может складатіся только з золота.
    3) 20% від вступних внесків додаються до призового фонду, 80% додаються до заохочувальної.
    4) Призовий фонд діліться в співвідношенні 50%, 30% и 20%, це призи для Першої трійкі лідерів за підсумкамі турніру.
    5) Заохочувальний фонд діліться порівну между усіма показали 10% кращих результатів на даного Рівні.
    Для треТёмного турніру кроме індівідуального підрахунку очок ведеться І командне. На кожному окремо взятому Рівні нагороджуються лишь герої-переможніці, Які показали найкращі результати в особістій першості и попали в 10% кращих.
    Для парного турніру обидвоє фонди - и призовий, и Заохочувальний Попередньо діляться навпіл - окремо для командного и Випадкове заліків. Далі Кожна з частин розподіляється аналогічно за формулами п.4 и п.5 для шкірного з двох заліків.
    II Малий турнір плюс (МТ +), Малий турнір плюс плюс (МТ ++), ТреТёмній турнір плюс, парний турнір плюс (ПТ +)
    1) Усі Вступні внески формують Загальний призовий фонд.
    2) Загальний призовий фонд розподіляється між героями, які посіли перші, другі та треті місця, частинами в співвідношенні 50%, 30% і 20% відповідно (за винятком формату МТ ++: 40%, 35% і 25% відповідно).
    3) Досягнення може отримати будь-який гравець, який отримав заявлена кількість перемог / боїв за скільки завгодно спроб, без обмежень на кількість поразок.
    Заявлена кількість перемог відображається під час проведення турніру і для бойових рівнів може бути різним.

    Додатково за кожну перемогу в турнірному бою МТ +, МТ ++, ПТ + герою буде вручений один з артефактів істот.
    За 5, 8 і 12 перемог буде вручений спеціальний еліксир: (в МТ ++ еліксири видаються за 5, 8 і 12 перемог кожною фракцією)

    Ефект еліксирів не поширюється на бої в PvP турнірах, гільдії тактиків, турніру на виживання і текстових квестів.

    Додатково за 30, 50 і 70 набраних очок в ТреТёмний турнір плюс вручається спеціальний еліксир:

    Ефект еліксирів не поширюється на бої в PvP турнірах, гільдії тактиків, турніру на виживання і текстових квестів.
    III Малий турнір плюс
    Золото: заявлена кількість перемог і відсоток виграних боїв на рівні від 90%
    Срібло: заявлена кількість перемог і відсоток виграних боїв на рівні від 80%
    Бронза: заявлена ​​кількість перемог (нагорода доступна всім гравцям).

    IIII. Малий турнір плюс плюс
    Золото: заявлена кількість перемог за фракцію і відсоток виграних боїв від 90% до 100% від кращого відсотка перемог за фракцію на рівні.
    Срібло: заявлена кількість перемог за фракцію і відсоток виграних боїв від 80% до 90% від кращого відсотка перемог за фракцію на рівні.
    Бронза: заявлена ​​кількість перемог за фракцію (нагорода доступна всім гравцям).

    IIIII. Парний турнір плюс
    Золото: заявлена кількість перемог і відсоток виграних боїв від 90% до 100% від кращого відсотка перемог в заліку на рівні.
    Срібло: заявлена кількість перемог і відсоток виграних боїв від 80% до 90% від кращого відсотка перемог в заліку на рівні.
    Бронза: заявлена ​​кількість перемог (нагорода доступна всім гравцям).

    IIIV. ТреТёмний турнір плюс
    Золото: заявлена кількість боїв і не менше 90 очок.
    Срібло: заявлена кількість боїв і не менше 85 очок.
    Бронза: 80 очок за будь-яку кількість боїв.

    II. Турнір на виживання
    1) На кожен турнір імперія готує стартовий призовий і заохочувальний фонди.
    2) Обидва призових фонду складаються з золота.
    3) 20% від вступних внесків додаються до призового фонду, 80% додаються до заохочувальної.
    4) Призовий фонд турніру на кожному рівні ділиться на 9 частин, по 9 фракціям. Кожна частина, в свою чергу, ділиться в співвідношенні 50%, 30% і 20% - це призи для першої трійки лідерів у своїй фракційної категорії відповідно.
    5) Заохочувальний приз ділиться порівну між усіма показали 10% кращих результатів на даному рівні.
    6) За 1, 2, 3 місця на турнірі нараховуються 10, 8, 7 очок гільдії мисливця відповідно і 5 очок ГО - за потрапляння в 10% (призові місця не враховуються), але не більше 15 очок за весь турнір на гравця.

    III. змішаний турнір
    1) На кожен турнір імперія готує стартовий призовий фонд.
    2) 100% від вступних внесків додаються до стартового призового фонду, формуючи загальний призовий фонд.
    3) Загальний призовий фонд розподіляється між героями, які посіли перші, другі та треті місця, частинами в співвідношенні 50%, 30% і 20% відповідно.
    III.I. Змішаний турнір плюс
    Досягнення зможе отримати будь-який герой, який отримав необхідну кількість перемог за скільки завгодно спроб. Головний критерій - відсоток перемог гравця за двадцять боїв:
    Золото: 20 перемог і відсоток виграшних боїв від 90%
    Срібло: 20 перемог і відсоток виграшних боїв від 80%
    Бронза: 20 перемог.


    IV. Швидкий турнір
    1) На кожен турнір імперія готує призовий фонд.
    2) Призовий фонд ділиться між половиною учасників і нараховується за кожну перемогу - чим далі герой дійшов в турнірі, тим більше золота він отримує.
    V. Перехресне змагання
    1) По закінченню змагання Імперія нагороджує золотом всіх Героїв, що здобули як мінімум одну перемогу;
    2) Кожен Герой, який отримав 5 перемог, отримає в інвентар особливий артефакт (слот: рюкзак) - статуетку воїна, з якої він може брати участь у змаганні. Статуетка збільшує число одержуваних умінь.

    3) Кожен Герой, який отримав від 20 перемог за одну фракцію буде нагороджений особливими фракційними талісманами.
    4) Кожен Герой, який отримав від 20 перемог буде додатково нагороджений за підсумками змагання.