NEWSru.com :: Баскетболісти самарських "Червоні крил" завоювали Кубок виклику

Самарський баскетбольний клуб "Червоні крила" став володарем Кубка виклику

Самарський баскетбольний клуб "Червоні крила" став володарем Кубка виклику. У фінальному матчі в турецькому Ізмірі російська команда в неділю перемогла місцеву "Каршіяка" з різницею в одне очко - 77:76 (17:20, 17:26, 20: 9, 23:21).

Цей успіх став другим для команди Сергія Базаревіч в цьому сезоні, відзначає прес-служба РФБ . Раніше самарський колектив став володарем Кубка Росії, а на шляху до завоювання єврокубка він не зазнав жодної поразки.

Найкориснішим гравцем "Фіналу чотирьох" Кубка Виклику визнаний форвард "Червоних Крил" Честер Сіммонс.

Кубок виклику вважається третім за силою баскетбольним європейським турніром, після Кубка Чемпіонів і Кубка Європи.

Цей турнір раніше двічі підкорявся російським командам: в сезоні-2003/04 казанському УНІКС, а в сезоні-2004/05 - пітерському "Динамо".

Варто також відзначити, що в нинішньому сезоні російські клуби вже виграли три єврокубка - володарем Кубка Європи став краснодарський "Локомотив-Кубань", жіночий Кубок Європи виграло московське "Динамо", а в жіночій Євролізі успіх святкував екатеринбургский УГМК.