Російські хокеїсти обіграли чехів

Збірна Росії з хокею довела всім, що програний матч зі словаками не була настільки важливий, щоб отримати стільки критики на свою адресу.Росіяни обіграли Чехію і виконали завдання на даному етапі - вийшли в чвертьфінал Ігор у Ванкувері, минаючи кваліфікацію.

З перших хвилин гра йшла на рівних, в обопільних атаках. З росіян міг відзначитися Олександр Овечки н, який вирішив поговорити з Томашем Вокоуна тет-а-тет, але розмова не склалася.
Відкрити рахунок пощастило російській команді. Можливість забити росіяни отримали від відомого в нашій країні за виступами за омський "Авангард" Яромира Ягра, який покинув лід на 2 хвилини. І російські хокеїсти не упустили його: з передачі Павла Дацюка і Овечкіна з гострого кута шайбу в сітку відправляє улюбленець не тільки російської, а й канадської публіки Євген Малкін. Відразу активізували і російські вболівальники: Росія! Росія!
Чехи кинулися зрівнювати рахунок - Флешман небезпечно кидав, але Євген Набоков зреагував. І тут Корнєєв і Федоров вирішили відплатити чехам - подарували хвилину сорок гри 5 на 3. Природно, чехи не могли відмовитися від такого подарунка і Томаш Плеканец робить рахунок рівним.
Другий період команди почали акуратно - обидві шайби в матчі були забиті в більшості. Моменти мали Олександр Сьомін, Денис Гребешков, але збільшити рахунок вийшло у Олександра Радулова, кинувши через захисника. Чехи пішли в атаку, і могли забити ... точніше забили, але шайбу не зарахували: в результаті звалища біля воріт Набокова шайба перетнула стрічку, чи встиг рефері свиснути, що ворота зрушені, чи ні, залишається на совісті того самого рефері, але шайбу після перегляду "кіно", він не зарахував. Нам-то це рішення на руку, але у чехів, судячи з усього, "смугастий" шайбу відібрав. Якщо врахувати, що на другій хвилині третього періоду Козлов з передачі Радулова збільшує рахунок, чеські вболівальники повинні були порвати суддю на матрац. Під завісу другої двадцятихвилинки Радулов з Сергієм Зінов'євим не використали вихід "два в одного", а нападник "Салават Юлаєв" зазнав травми і пішов в роздягальню раніше Серени. У третьому періоді його на льоду вже було не видно ...
З перших хвилин гра йшла на рівних, в обопільних атаках Чехія відіграє одну шайбу - Мілан Міхалек скорочує розрив до мінімуму. Гра пішла в різнобій: росіяни заспокоїлися і ліквідували небезпеку, викидаючи шайбу із зони, чехи ж усіма силами кинулися переводити гру в овертайм. І у Набокова, і у Вокоуна роботи вистачало. У підопічних В'ячеслава Бикова відзначитися міг Ковальчук, але не пробив голкіпера. А ось Дацюк на останніх секундах закинув шайбу в порожні ворота - 4: 2.

Таким чином, збірна Росії потрапляє в чвертьфінал Олімпійських ігор безпосередньо.
Олімпіада. Хокей
Група В
Ванкувер. Canada Hockey Place

Росія - Чехія - 4: 2 (1: 1, 1: 0, 2: 1)

Голи: 1: 0 Малкін (Дацюк, Овечкін, 15,13 б.), 1: 1 Плеканец (Еліаш, Каберле, 19.06 б.), 2: 1 Козлов (Радулов, Федоров, 34.34), 3: 1 Малкін (Сьомін , Тютін, 41.49), 3: 2 М.Міхалек (Жидліцкі, Блатяк, 54.51), 4: 2 Дацюк (Малкін, Овечкін, 59.47 п.в.).

Три зірки: Малкін, Дацюк, Овєчкін.

Росія: Набоков. Тютін - Гончар, Афиногенов - Дацюк - Ковальчук. Корнєєв - Гребєшков, Сьомін - Малкін - Овечкін. Нікулін - Марков, Морозов - Зінов'єв - Заріпов. Волченков - Калінін, Радулов - Федоров - Козлов.

Чехія: Вокоун. Жидліцкі - Куба, Флейшманн - Крейчі - Ерат. Полак - Гейда, Плеканец - Гавлат - Еліаш. Каберле - З.Міхалек, Червенка - Чаянек - Ягр. Блатяк - Кубіна, М.Міхалек - Вашічек - Ролінек.